Maansteen-kletsclubje

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Rosa5, 30 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rosa5

    Rosa5 VIP lid

    21 okt 2011
    7.561
    1.935
    113
    Je staat inmiddels op de lijst.
    Ga ik ff jouw pleidooi lezen.
     
  2. Fortuna

    Fortuna Niet meer actief

    Oei, laat je eventuele boterhammen en lekkernijen dan eventjes staan? :):D
     
  3. Rosa5

    Rosa5 VIP lid

    21 okt 2011
    7.561
    1.935
    113
    Hoi,
    Met mij gaat het prima maar heb het druk vandaag.
    Gelukkig nu net even tijd kunnen vinden voor ZP.
    Hoe is het met jou?

    Handig om te weten dat ik gewoon kan gaan plassen na de sex.
    Heb het net gelezen in het andere topic.
     
  4. LiittleOne

    LiittleOne Fanatiek lid

    25 nov 2010
    1.220
    1
    0
    Goedemorgen dames!!
    leuk zeg, dit maansteen clubje :)

    mag ik ook lid worden?
     
  5. Fortuna

    Fortuna Niet meer actief

    Tuuuuurlijk :D

    @ Rosa5, ja, gaat lekker hier, rustig dagje. Dieren zijn rustig en heb wel even een heerlijke wandeling gemaakt. Tussendoor ff het huisje een kant. Als mn man thuiskomt, snel eten, dan naar de puppycursus :D Begint de drukte pas echt
     
  6. Rosa5

    Rosa5 VIP lid

    21 okt 2011
    7.561
    1.935
    113
    Leden club:
    MamavanAmaryllis
    Rosa5
    Evaa
    Pabbels
    xxflowerxx
    Bouwjaar1979
    Fluff88
    Roos36
    LiittleOne

    Welkom!:)
     
  7. Rosa5

    Rosa5 VIP lid

    21 okt 2011
    7.561
    1.935
    113
    Oh leuk puppycursus!
     
  8. Roos36

    Roos36 Bekend lid

    1 feb 2010
    581
    0
    0
    Mag het hier over van alles gaan??
     
  9. Fortuna

    Fortuna Niet meer actief

    Denk het wel
     
  10. Roos36

    Roos36 Bekend lid

    1 feb 2010
    581
    0
    0
    Gekke vraag misschien, maar doen jullie je maansteen af tijdens de sex? Ik had hem gister om maar dan raakt mijn man hem natuurlijk automatisch ook aan. En ik las gister dat dat niet goed is.

    Weet iemand dit?

    Hoe gaat het verder met alle dames? Leuk clubje!

    Ik heb vandaag een afspraak gemaakt voor de eicel meting, a.s. donderdag ochtend. Spannend want dan zie ik of er een eitje groeit omdat ik Menopur spuit voor het eerst deze ronde..
     
  11. Rosa5

    Rosa5 VIP lid

    21 okt 2011
    7.561
    1.935
    113
    @ LiittleOne
    Ik zag net je vraag in een ander maansteentopic, over aanraken, dragen etc.
    Ik had het zo bedacht voor mijzelf,
    Ik blijf hem gewoon dragen want als ik ga slapen draag ik toch een hempje eroverheen. Mocht ik willen gaan klussen doe ik hem af.
    Verder raakt mijn vriend mij niet aan ´s nachts.
    ( we zijn 6 nov as. 13 jaar samen dus zo aanrakerig zijn we niet meer.;):))
     
  12. Fortuna

    Fortuna Niet meer actief

    Ik doe em wel af tijdens te sex, een ketting zit sowieso in de weg voor mij en om nu steeds te ketting vast te houden, tsja.. heb wel iets anders aan mn hoofd (figuurlijk dan he :p)

    Maar ik weet niet of het kwaad kan hoor.. Ik leg em dan op het nachtkastje aan mans kant, of onder mijn kussen.. Of in de badkamer, als ik eerst gedoucht heb. Ik slaap er ook niet mee, heb em niet om, doen jullie dat wel?

    Wat spannend die afspraak zeg! We zullen duimen voor je!
     
  13. Rosa5

    Rosa5 VIP lid

    21 okt 2011
    7.561
    1.935
    113
    Wat mij betreft wel hoor, was ook een beetje het idee achter dit clubje.
    Omdat het wel leuk is dat we allemaal een maansteen dragen maar zo ook dingen kunnen bespreken die niet persé over de maansteen gaan.
     
  14. Rosa5

    Rosa5 VIP lid

    21 okt 2011
    7.561
    1.935
    113
    Spannend! Ik duim voor een mooi groeiend eitje!
     
  15. Fortuna

    Fortuna Niet meer actief

    Voor welke behandeling is dat Menopur als ik vragen mag Roos? Zit je al een tijdje in een traject?
     
  16. Rosa5

    Rosa5 VIP lid

    21 okt 2011
    7.561
    1.935
    113
    Ik draag mijn steen zo veel mogelijk, vind ik een prettig idee.
    Ook is het niet zo praktisch als ik hem steeds af moet doen, aangezien hij aan mijn piercing hangt.
    Verder draag ik al enige tijd geen andere sieraden meer omdat mijn jongste daar niet van af kan blijven.
    Mijn ringen kettingen en oorbellen liggen dus al een tijdje mooi te wezen in een doosje.;)
     
  17. Fortuna

    Fortuna Niet meer actief

    Is het misschien een leuk idee om ons hier ook even kort voor te stellen?
     
  18. Rosa5

    Rosa5 VIP lid

    21 okt 2011
    7.561
    1.935
    113
    Google;

    Wat is Menopur
    Menopur (werkzame stof: menotrofine) is een geneesmiddel dat onder meer gebruikt kan worden voor anovulatie- en IUI behandeling. Menopur wordt gebruikt bij verminderde vruchtbaarheid om de rijping van eicellen te bevorderen. Dit kan gebeuren in het kader van een ovulatie inductie (OI), intra uteriene inseminatie (IUI), in vitro fertilisatie (IVF) of intra cellulaire cytoplasmatische injectie (ICSI) behandeling.
    De werkzame stof in Menopur (menotrofine) is een hormoon dat gewonnen wordt uit de urine van vrouwen in de menopauze. Wat betreft samenstelling en werking is het nagenoeg gelijk aan twee hormonen die in de hersenen worden gemaakt, FSH en LH genoemd. De hormonen werken op de geslachtsklieren van vrouwen (eierstokken) en mannen (testes ofwel teelballen). Bij vrouwen wordt de rijping van eicellen bevorderd alsmede de aanmaak van vrouwelijke geslachtshormonen. Bij mannen wordt de rijping van zaadcellen, alsmede de aanmaak van mannelijke geslachtshormonen bevorderd.
    Bij vrouwen wordt Menopur gebruikt om de rijping van eicellen te bevorderen in geval van verminderde vruchtbaarheid. Menopur kan tevens worden gebruikt om de rijping van eicellen te stimuleren bij kunstmatige voortplantingstechnieken, zoals reageerbuisbevruchting (in vitro fertilisatie). Bij mannen wordt Menopur gebruikt om de rijping van zaadcellen te bevorderen in geval van verminderde vruchtbaarheid.
    Menopur is niet voor iedereen geschikt en kan ook bijwerkingen veroorzaken. Raadpleeg daarom altijd de bijsluiter die u bij uw geneesmiddel heeft gekregen.
    Bijsluiter Menopur
     
  19. Rosa5

    Rosa5 VIP lid

    21 okt 2011
    7.561
    1.935
    113
    Ik hoop niet dat je het vervelend vind Roos.:)
    Maar ik ben altijd wel geinteresseerd in dat soort onderwerpen
     
  20. Fortuna

    Fortuna Niet meer actief

    Dankje, ik zat op een site waar ik niet veel wijzer van werd.

    Nou, het klinkt idd erg ingewikkeld. De tekst niet, maar wel het hele traject er om heen. Ben nu ook aan het orienteren welke behandelingen er voor ons mogelijk zijn, dit zou er 1 kunnen zijn.

    Succes donderdag!
     

Deel Deze Pagina