stiekeme vieze dingen die je doet ;)

Discussion in 'De lounge' started by Cynnie1984, Oct 26, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Manuk

    Manuk Fanatiek lid

    Oct 19, 2010
    2,751
    62
    48
    Female
    Groningen
    Hmm..

    Ik peuter wel eens in mn neus, maar eet t echt niet op.
    Laat de deur wel eens open van de wc als ik alleen met lief ben, maar was echt na élk toiletbezoek mijn handen. Vind t zo smerig als mensen dat niet doen, en dan bv op een verjaardag ook weer wat uit een schaaltje chips pakke. Ik hoef dan echt niet meer hoor.
    Ik laat ook wel eens scheten in bed.
    En ik plas wel eens onder de douche. Ik ga van te voren altijd heen, maar zodra ik nat wordt moet ik altijd nog wat plassen, het lukt dan niet om t op te houden. Sinds de bevalling al helemaal niet. In mijn kraamdagen ging ik expres onder de douche om te plassen zodat ik ook gelijk weer kon spoelen. Dat flesje met een iel straaltje was gewoon waardeloos!

    Ik val overigens best wel mee als ik t zo lees, lol
     
  2. zwangerevrouw

    zwangerevrouw Fanatiek lid

    Jul 22, 2011
    2,115
    222
    63
    en als je je huis verkoopt, zeg je dan wel even tegen de nieuwe koper dat je regelmatig onder de douche pist

    getver
     
  3. dushi85

    dushi85 Actief lid

    Aug 23, 2009
    354
    0
    0
    Hahhhaaaaa echt grappig lig in een deuk. Wat zijn jullie DAMES smerigggg. Dan val ik nog mee. Ik doe alleen plassen onder de douche (als ik water hoor en voel moet ik opeens heel nodig plassen altijd) en me eigen poepies ruiken.
    Handen wassen doe ik echt altijd nadat ik naar de wc ben geweest. En goh wat lees ik veel berichten over met je pulkie spelen. bah daar wordt ik wel misselijk van
     
  4. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    Jun 18, 2006
    3,930
    933
    113
    Ik weet niet hoor, maar ik heb de gewoonte om toch altijd alle wasbakken en douche/bad en toilet heel grondig schoon te maken als ik verhuis.

    Wist je trouwens dat urine heel goed is voor eczeem? Mijn ex kreeg dat aangeraden om zijn urine te koken en dat dan op zijn handen te gebruiken. Hij heeft het niet gedaan hoor maar er zijn dus zat mensen die dat doen. Zal je maar in een vakantiehuisje terecht komen waar de vorige vakantiegangers urine kookten in 1 van de pannetjes:p
     
  5. Jusi

    Jusi VIP lid

    May 4, 2007
    8,057
    2
    38
    Ik krijg hier toch wel heel rare gedachtes bij. :D

    Maar ik plas ook onder de douche.
    En onze hond geef ik ook kusjes.
    Ons zoontje geeft hem ook kusjes haha.
     
  6. Rundeeprunwild

    Rundeeprunwild Fanatiek lid

    Apr 1, 2011
    1,612
    38
    48
    Hahahaha heerlijk:p
     
  7. Cilla24

    Cilla24 Fanatiek lid

    Sep 23, 2008
    2,810
    0
    0
    verkoopster
    ik laat poepjes onder de douche haha heerlijk! plassen doe ik er ook en nee was niet na elk toilet bezoek mn handen maar ja ik gebruik wel wc papier en meer dan 1 velletje ;)
    ik sabbel jayden zn chocolade handjes schoon...
    ik heb mn eigen bv wel een geproefd (nieuwsgierig, maar vond t niet lekker :D)
    peuter ook in mn neus en mag dan graag de opbrengst showen aan manlief..(daarna verdwijnd t aan de rand van de vuilniszak (binnenin)).
    idd sokken zitten de 2e dag veeeeel lekkerder maar mag daarintegen wel graag meerdere keren per dag een schone onderbroek aantrekken.
    tja zal vast nog wel meer hebben maar zo 1,2,3 kom ik er even niet op ;)
     
  8. Manuk

    Manuk Fanatiek lid

    Oct 19, 2010
    2,751
    62
    48
    Female
    Groningen
    Ik weet niet of jij dat doet maar ik maak toch echt één keer in de week mijn douche helemaal schoon..
    Mijn dochter gaat ook regelmatig onder de douche, en heel gek, die snapt niet dat ze daar niet mag plassen als ik dat zeg.

    Voor jou informatie, ik ben er echt niet trots op en loop niet voor jan l*l bij een therapeut om mijn bekkenbodemspieren sterker te krijgen! Misschien heb jij het geluk dat je zulke dingen niet over hebt gehouden aan een bevalling, ik helaas wel!

    Bovendien woon ík in dit huis en maakt het me vrij weinig uit of ik wel of niet iets doe in mijn eigen huis of een eventuele koper over weet ik veel hoeveel jaar dit huis gaat kopen het moet weten.

    Sorry hoor, beetje een kortzichtige en achterlijke reactie gezien het feit er in mijn eerste post al stond dat ik sinds de bevalling hier erg last van heb!
     
  9. BabyBergen

    BabyBergen Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    2,848
    0
    0
    nou idd ik snap niet dat mensen dit vies vinden
    het gaat ook het riool in en ik bleek mijn badkamer altijd 1 x per week uit
    niets smeriger dan het toilet dus!
     
  10. Rihana23

    Rihana23 Actief lid

    Oct 19, 2011
    365
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wow wat een gore dingen allemaal!

    Bij deze zal ik never meer iets met mijn handen aanraken, dacht dat handen wassen na het plassen normaal was?

    EN dan snotjes op de grond gooien? Oh mijn hemel wat viessssssssssssss

    Ben dan denk ik toch te ijdel....
     
  11. lillibit

    lillibit Fanatiek lid

    Jul 12, 2010
    2,348
    0
    0
    in de jeugdzorg
    Midden Nederland
    Ja, als je op die manier gaat beginnen....moeten we dan ook aan de nieuwe kopers gaan vertellen waar je vriend overal is klaargekomen en waar deze kwakjes wel niet allemaal terechtgekomen zijn???? :D
    Beetje overdreven reactie vind ik...maar goed...

    Ik plas ook onder de douche en vind dit juist hygienischer voor mezelf dan op de wc...alles spoelt meteen lekker schoon en hoef niet met een stukje papier aan de gang!!!
     
  12. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    Jun 25, 2007
    15,261
    6,157
    113
    Ik plaste na de bevalling alleen onder de douche hoor, dus toen toch wel zo'n 8-10 keer per dag.
    Oh ja en je verliest dan ook nog een hoop bloed.
    Mijn dochtertje poept soms zelfs in bad, moet ik dat de volgende bewoners ook maar even melden.
    Oh en wij hebben ook weleens sex gehad onder onze douche :$
    Nou wil niemand ons huisje meer kopen denk ik. :p
     
  13. Gemma79

    Gemma79 Fanatiek lid

    Feb 19, 2011
    1,105
    2
    0
    NULL
    NULL
    Ach ja, hoe denk je dat wij mensen weerstand opbouwen?
    Precies, door deze gore dingen te doen..
    is dus toch ergens goed voor.
     
  14. Jusi

    Jusi VIP lid

    May 4, 2007
    8,057
    2
    38
    Hahaha lig hier helemaal dubbel. :D
    "Oh mevrouw, nog even voor ik de sleutel aan u geef: In dat hoekje is mijn man spuitend klaargekomen... Wat zegt u?.... Ja, mevrouw, dat vlekje op de muur is sperma, ik zou het wel even schoonboenen." :p
     
  15. WeEsJe24

    WeEsJe24 Bekend lid

    Jun 20, 2010
    599
    0
    0
    whahahahahaha :D
     
  16. Fietje86

    Fietje86 Niet meer actief

    Haha moet wel lachen om de berichtjes hier :)
    Tja en wat volgens mij wel raar is;
    Ik vind de geur uit mijn kat zijn bek lekker ruiken..
    Mijn kat en ik lussen graag rijstewafel met bbq smaak. Mijn kat eet deze dan uit mijn mond... (rijstewafel zit dan wel tussen mijn lippen geklemd, dus niet dat hij helemaal in mijn mond gaat met zijn koppie hoor! haha)
     
  17. BabyBergen

    BabyBergen Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    2,848
    0
    0
    nou ik geloof dat je bij veel mensen ook dan maar geen plek op de bank moet nemen :p
    iig bij ons zeker niet! daarom hebben we ook een leren bank :p:cool:
     
  18. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
    Kom je uit een ei of zo? Haha is jouw plee ook geel dan?
    Tegenwoordig hebben ze iets heel handigs uitgevonden:
    WATER!

    Spoelt alles weg. Onder de douche gaat er vaak ook nog zeep/shampoo overheen en doorgaans maakt men wel ongeveer eens per week zijn douche schoon.
     
  19. mouschy

    mouschy Fanatiek lid

    Aug 30, 2005
    3,709
    0
    0
    kraamverzorgster, nu ben ik gastouder.
    Noord Holland
    haha wat een geweldig topic dit! :D

    Ik douche elke morgen en plas ook regelmatig daar, heb ik ook over gehouden aan mijn kraamtijd haha! En om de dag een beetje bleek er achter aan doet wonderen ;)
    Neus peuteren doe ik ook onder de douche en dan spoel ik het meteen weg, op eten vind ik echt zo smerig!
    Handen wassen na WC bezoek doe ik echt ALTIJD! Ik ben altijd met de kids bezig en vind het zo'n vies idee dat ik geen schone handen heb. Het idee dat ik de handen moet schudden met iemand die ook geen schone handen heeft na wc gebruik BLEH!
    Ik heb helemaal geen smet vrees maar schone handen MOET gewoon! Dat leer ik ook mijn kids aan.
    Ik heb verder niet echt rare of vieze gewoontes volgens mij...
    Ja een scheet onder de lakens doe ik ook wel hoor haha! ;)
     
  20. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    Jun 18, 2006
    3,930
    933
    113
    Ja, als het eruit moet moet het eruit. Ik ga daar echt niet speciaal mijn bed voor uit hoor ;)
     

Share This Page