Juni 2012 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Laurie, 24 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Thea23

    Thea23 Fanatiek lid

    7 okt 2011
    4.433
    1.123
    113
    ZZp er
    lieve meiden vandaag om 16.10 had ik me echo ... na een rare echo van vorirge week ( bleek minder ver dan gedacht 3 wekenterug gezet van 9 naar 6) hebben we vandaag het verlossende woord gehoord!
    Het was gegroeid !!! en raad eens wat ... we zagen 2 mooie hartjes kloppen en het is 1 eiig dus indentieke tweeling .. 2 meiden of 2 jongens... ze waren netjes gegroeid en alles was super... dus heb me voor niks zorgen gemaakt .. ik wist dat er wat was .. wat wist ik niet maar dit was het dus... zooooo gelukkig (L)over 2 weken weer terug voor echo en intake gyn.. morgen vk maar opbellen dat afspraak bij hem niet doorgaat
     
  2. evelienj

    evelienj Actief lid

    25 jun 2011
    283
    5
    18
    mn eigen berekening is 4 juni, over 10 dagen zullen we het wel horen.
    ja de afscheiding zal er wel bij horen, als dat het enige is doe ik het ervoor!!

    ik dacht ook dat 12 weken de grens was?? die hou ik ook gewoon aan hoor, als we die voorbij zijn, gaan we pas echt genieten!! ( weet dat het dan ook mis kan gaan, maar de kans ik veel kleiner, en genieten doe ik nu ook wel een klein beetje hoor!)

    zat net even op wehkamp te snufffelen, nou manlief kan alvast erbij gaan klussen, wat een leuke dingen!!! heb al zo 6 jurkjes gezien, leuk wit rokje in de aanbieding, kan toch mooi volgend jaar mei??
    paar leuke broeken, die hier voorbij kwam vind ik trouwens ook erg leuk.
    Toch over 2 weekjes maar eens bestellen, ligt nog een nota van ziekenfonds wat we nog terug kunnen vragen, 400 euro!!
    Kan ik toch wel wat leuks van halen??

    Doei liefs
     
  3. evelienj

    evelienj Actief lid

    25 jun 2011
    283
    5
    18
    wow thea!!
    Gefeliciteerd! wat ontzettend leuk!!

    Dit is de 2e al die een tweeling verwacht of niet?
    Geniet ervan!!
     
  4. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    24 sep 2011
    1.070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    Yeah!!! Wat een goed nieuws allemaal!!

    Thea gefeliciteerd en wat bijzonder!!! Helemaal na dat verwarrende nieuws de laatste keer! En 1 eiig helemaal bijzonder!!

    @ Afrola wat fijn dat het met jou 2 ukkies ook goed lijkt te gaan!! Kan me voorstellen dat je al dacht..huh? Ik moet toch dubbel zo misselijk zijn? Fijn dat je het nu gemerkt heb op je werk hihi. En die reacties van mensen op werk zullen ook wel leuk zijn geweest..ja je schijnt het uit te stralen als je zwanger bent...gek he?!

    @ Evelienj ok..bij mij zeggen ze 7 juni, maar met de echo van 10 weken kunnen ze het inderdaad vrij precies zeggen dacht ik..
    Ja ik hou ook de 12 weken aan hoor en genieten dus ik nu ook al wel :D
     
  5. girly

    girly Actief lid

    14 feb 2007
    489
    0
    0
    dubbel gefeliciteerd! helemaal leuk!
    2e tweelingzwangerschap hier op t forum toch?
     
  6. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    24 sep 2011
    1.070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    @ Evelienj oh als je 400 euro terugkrijgt dan vind ik zeker dat je daar iets leuks van kunt kopen..ik zeg doen!! :D
     
  7. girly

    girly Actief lid

    14 feb 2007
    489
    0
    0
    gefeliciteerd, mooi om te zien he? nu over een paar weken weer?
     
  8. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    24 sep 2011
    1.070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    @ Thea wat bijzonder dat je wist dat er wat was...maar wat wist je niet.. Nou nu wel haha.

    Merkte je het nog ergens aan? Extra moe of misselijk ofzo? Sorry ben nieuwsgierig...:D
     
  9. evelienj

    evelienj Actief lid

    25 jun 2011
    283
    5
    18
    ja van die 400 euro kan ik zeker gaan shoppen!!

    Nou dames, tot morgen, ga me douchen, en dan met manlief in de bank hangen, vanavond de enige avond deze week dat we samen thuis zijn.

    Fijne avond allemaal, tot morgen ( zijn er nog echo´s morgen? succes)
    Liefs evelienj
     
  10. lin2011

    lin2011 Fanatiek lid

    22 aug 2011
    3.321
    0
    36
    Thea! gefeliciteerd! de 2e tweeling van t juniforum:D erg leuk:D

    Afrola. Ow wat zullen ze verbaasd geweest zijn op je werk. Blij dat alles goed gaat!!

    Groetjes aan de rest
     
  11. les

    les Fanatiek lid

    8 okt 2008
    1.077
    0
    0
    officemanager
    gelderland
    hahhaha ik ben het gewend om voor zo veel mensen te koken, doe het iedere maandag, eerst op de kids passen en saovnds komen de ouder (zus en man) eten, en soms ook nog mijn ouders! super gezellie,...!

    wow weer een2ling wat leuk.....!
    ik vroeg vandaag aan me zoontje heeft mama een jongetje of meisje in de buik bij beide zij hij "nee" en toen jongen en meisje! hahahahahh
    ik geloof het niet, maar ze zeggen wel dat kinderen het aanvoelen he!

    dus...... groeien jullie buikjes nu sneller omdat je een 2ling krijgt? merk je dat nog/???
     
  12. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    heey dames,

    hier gebakken aardappelen, broccoli met sausje en verse worst gegeten. Was wel lekker alleen ik was na het eten meteen weer misselijk. Dat heeft ook zijn voordelen want nu snoep ik niet de hele avond door hahaahh :D Verder heb ik niet meer zoveel zin om te drinken :(

    Gefeliciteerd !!! weer een 2ling mama.:D

    verder ook gefeliciteerd voor de mensen met een mooie echo, geniet ervan dames !!!!

    Kuss
     
  13. Mirri

    Mirri Fanatiek lid

    25 sep 2009
    4.551
    1
    38
    N.Holland
    Wow Thea wat een vroege St. Niklaas surprise ;) gefeliciteerd
    Hommel ook van harte met je kloppende echo ;)

    Ik ga de lijst zoeken, kijken wie er morgen morgen ;)
     
  14. Mirri

    Mirri Fanatiek lid

    25 sep 2009
    4.551
    1
    38
    N.Holland
    Was aan t werk, daarna n hapje bij m'n moeder meegegeten;
    Hutspot met shoarma
     
  15. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    Chanelle lekker! Hier ook broccoli met sausje gegeten :p gekookte aardappels en schnitzel. Jammer dat je misselijk werd, wel binnen gehouden?

    2de 2ling mama!!! Wat leukkkkk. Zeer vruchtbare maand geweest voor de juni mama's :D
     
  16. maart

    maart Fanatiek lid

    18 dec 2006
    2.252
    0
    0
    Zuid Holland
    Sorry heb terug gelezen maar weinig onthouden.

    Vandaag alweer 9 weken hier.
     
  17. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    24 sep 2011
    1.070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    @ evelienj geniet maar lekker van je avondje met je man..helemaal als het de enige avond is samen deze week. Enjoy!

    @ Lin groetjes terug! :D
    @ Les je weet maar nooit..soms kunnen kids dingen aanvoelen..haha zou wat zijn dadelijk allemaal tweelingmama's :D
    Vraag me ook af of je buik dan sneller groeit...die van mij groeit best snel vind ik..maar goed is ook de tweede keer..

    Nou ik ga op tijd mijn bedje weer in. tot morgen!!
     
  18. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    ja ik vond het heerlijk weer eens brocollie eten !!! vriendlief lust het niet maar ik dacht nu eens aan mij eigen ahhahah.

    Ja ik heb alles binnen gehouden :p gelukkig maar want is anders zonde van het lekkere eten :D

    @ vruchtbare maand. dat klopt ahhaha wij hebben zoveel aankomende juni mama's, en dan zijn er ook nog eens 2ling mama's bij ahhahah
     
  19. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    24 sep 2011
    1.070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    ik was er nog..ging iemand de lijst weer opzoeken?? Ik ben lui...
     
  20. HVN2013

    HVN2013 Niet meer actief

    hahah ik ben er ook nog, maar niet lang meer... Ook ik ben erg lui :p Ik lig lekker in mijn badjas op de bank onder een fleecedeken en met de laptop op schoot :D Weet iemand of dat slecht is, die straling van de laptop? Morgen lees ik het antwoord want ik ga afsluiten want ik ben echt doodop. Het is weer bedtijd voor mij ahhahah

    Kuss en slaap lekker allemaal
     

Deel Deze Pagina