en 2 weken na de bevalling (ks) View attachment 195017 was 15 kilo aangekomen en er zit nu nog 5 kilo teveel aan
doe je goed ! hier nog zoeen 3 kilo te gaan om op mn oude gewicht te zitten maar wil 9 kilo afvallen .. morgen weer sporten !!
Als ik eerlijk ben, niets. Ik was snel weer op mijn oude gewicht en ik denk dat mijn leeftijd er misschien mee te maken heeft. Ik ben 20. Mijn moeder was ook altijd snel weer slank zonder er wat voor te moeten doen. Dus ook erfelijk bepaald dan denk ik. Op pagina 1 staat ook een buikfoto. En vergeleken met die zie je wel wat verbetering in een aantal maand. De bikini is van Esprit
@ Nathalie: haha was het maar waar dat je leeftijd iets meedoet.. ik was net een maandje 22 toen ik beviel van mijn dochter en nu net 24 maar zoals jij ben ik niet meer geworden na mijn eerste bevalling.
Oke maar als je jonger bent trekt het wel weer strakker als dat je ouder bent omdat je op jongere leeftijd wel een elastische huid hebt.
ik heb ook we eens gehoord / vernomen dat juist striae e.d. juist minder voorkomt als je ouder bent dus dat is weer een voordeel van ouder zwanger raken.. Ik denk dat het vooral scheelt hoe snel je een buik krijgt en niet hoe groot ie aan het einde is, als je met 20 weken amper wat ziet dan kom je sneller weer in model als dat mensen je vragen met 12 weken of je er al bijna bent (zoals bij mij hihi) dan veert niet even terug in model als het al 7 maanden op spanning staat ipv de laatste 2/3 maanden.
ja ik zelf "helaas" ook snel, toen wel leuk maar achteraf had het wel wat later gemogen hihi Hier ben ik 12 weken en ik was lekker op vakantie en iedereen vroeg ik er al bijna was en of het een jongen of meisje was, heel vervelend want er was twijfel of ons kindje misschien niet helemaal gezond was ja of nee dus hebben een vruchtwaterpunctie moeten laten doen en dan is het vervelend als iedereen het zo overduidelijk vraagt enzo..
Isademi, dat lijkt me inderdaad wel moeilijk!! Ik ben de eerste 25 weken niet veel aangekomen, 4 kg volgens mij. Daarna ging het hard, in totaal 20 kg aangekomen. 3 weken voor de bevalling schoot de striae er in. Gelukkig ziet mijn buik er niet meer zo erg uit als toen het was na 3 maanden (op blz 6 staat die foto nog).
ach mijn buik is niet als voorheen maar dat komt ook omdat ik een diastase heb maar de rest kan ik best mee leven hoor, je moet niet meteen naar je buik kijken maar pas na een jaar ofzo kan je zeggen hoe die zal blijven en dan is er nog zoiets als trainen en ja streepjes doe je weinig aan, vitamine e creme, bio oil e.d. helpen allemaal iets maar het is toch een kwestie van acceptatie en je bewijs van moederschap moet je maar denken (juist iets waar je trots op kan zijn denk ik dan) extra vel is wel lastig want ja daar kan je echt verder niet zoveel aan doen, maar geniet eerst even van je kindje en kijk na een jaartje eens verder wat de "schade" nu echt is...
@Lydia1986, het komt echt nog goed hoor. Ik was zelf ook echt geschrokken na de bevalling en dacht dit komt ni meer goed! Ik werd echt naar van mijn buik, maar nu 6 maanden later en heel veel inzet durf ik weer in de spiegel te kijken. Hier 41 weken zwanger View attachment 196308 En nu 6 maanden later View attachment 196309 Voor alle dames met striae geef de hoop niet meteen op, er valt nog zoveel aan te doen. Die van mij waren diep en knal paars en nu is er bijna niks meer te zien, laat staan over een jaar.
ik heb nu helemaal geen buikje meer. maar ik baal alleen van die striae bij mijn navel en op mijn heupen. en de zwangerschapsstreep die na de bevalling tevoorschijn kwam. foto is van 40 weken. een uur nadat deze foto is gemaakt is de bevalling begonnen.