December 2011 Mama's!! Deel 3

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Doemaar, Sep 23, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    Jan 30, 2011
    2,770
    1
    0
    @Babystew: Mag je wel langskomen wanneer je wil?Anders zou ik er gewoon heen gaan denk ik.Mits het niet te ver weg is.Misschien even troosten?
    Jullie hebben wel een super knap en sterk meisje.
     
  2. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    Sep 24, 2008
    8,119
    0
    0
    Limburg
    @babystew, wat irritant zeg.... nou strakjes dan maar extra met dr knuffelen als je er weer naar toe gaat... naar jullie grote sterke kleine meid!!

    @brusje, what's up.... wordt je lam geschopt in je buik of gewoon last van maagpijn oid.... knuf voor jou meis

    @babyummels, veel plezier strakjes en hopen dat de vk er rekening mee houd dat je het geslacht niet wil weten.... zul je net zien dat ze gewoon hardop zeggen wat het wordt;)
     
  3. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    Sep 24, 2008
    8,119
    0
    0
    Limburg
    @coon, oh en jij van harte gefeliciteerd met je verjaardag!!!
     
  4. Nicky1983

    Nicky1983 Fanatiek lid

    Oct 31, 2009
    3,328
    57
    48
    Female
    Noord-Brabant
    Ow dames mijn welgemeende excuses dat ik niets heb laten weten.

    Met Blondje en Isa gaat alles goed. Blondje is goed aan het herstellen en Isa doet het ook super goed. Blondje kolft de BV af en deze krijgt Isa via de sonde. Ze mag iedere dag meer. Ze is een hele pittige en sterke meid. Ze zijn erg trots op Isa en genieten volop!

    Ik heb vandaag mijn laatste werkdag gehad en heb nu dus officieel verlof! Ein-de-lijk. Verder gaat het hier wel goed. Komende week nog een uitvaart :(

    Als jullie het niet heel erg vinden spring ik hier weer in, ik krijg het niet voor elkaar om alles bij te lezen en te reageren. Maar nu heb ik verlof en kan ik dus mooi iedere dag online komen en wel bijlezen en reageren :D

    Knuffel voor jullie allemaal!
     
  5. Babyboo92

    Babyboo92 Fanatiek lid

    Dec 6, 2010
    1,697
    0
    0
    Had ik maar een baan..
    Nijmegen
    Zo paps was even langs geweest dus was al weer eventjes niet op zp geweest. Maar 2 uurtjes niet en toch heb ik het gevoel alsof ik uren ben weggeweest hahaha. Net weer even een keer de kinderwagen in elkaar geklapt. Moet er toch een beetje handigheid in krijgen he?! En dan ga ik natuurlijk stiekem even trots ermee voor de spiegel staan. Oh wat ben ik toch ongeduldig! Lag ze er maar in.. nog eventjes!

    @Gevoelige tepels. Zeker weten. Doet niet echt pijn maar voelt heel irritant!

    @coon
    Nog meer jarige., gefeliciteerd met je verjaardag!

    @babyummels
    Wauw bijzonder dat je dat vol kan houden! zou ik echt niet kunnen, daarom weet ik het ook :D hahaha. Hou je ogen maar dicht dan :p Bij mij vroeg ze trouwens of ik het al wist zodat ze er anders omheen rekening mee kon houden.

    @babystew
    Ach verschrikkelijk! Zou waarschijnlijk zo de trein instappen om naar haar toe te gaan. Beter dat je de webcam even hebt uitgezet. Je bent wel dapper en sterk, dat bewonder ik. Nog even volhouden, want als ik het zo hoor doet ze het wel steeds beter, En straks is ze lekker thuis bij jullie en kan je haar de hele dag knuffelen!
     
  6. Babyboo92

    Babyboo92 Fanatiek lid

    Dec 6, 2010
    1,697
    0
    0
    Had ik maar een baan..
    Nijmegen
    @Nicky1983
    Oeh lekker. Gefeliciteerd met je verlof hahaha. Dus vanaf nu lekker meer ontspannen voor jou en je helemaal richten op de kleine. Fijn dat het zo goed gaat met Blondje en de kleine Isa! Ben wel heel benieuwd naar haar!
     
  7. Nicky1983

    Nicky1983 Fanatiek lid

    Oct 31, 2009
    3,328
    57
    48
    Female
    Noord-Brabant
    @babyboo: haha meer tijd voor mezelf en voor de kleine?? We hebben nog een kleine hier sinds kort rondlopen dus kan overal achteraan rennen :D Maar ach, niet meer verplicht vroeg opstaan is ook al heel veel waard :)
    Zie dat je in Nijmegen wont. Daar moet ik in mijn verlof ook nog een keer naartoe om mijn diploma te ondertekenen en natuurlijk op te halen.
     
  8. babyummels

    babyummels Actief lid

    Aug 27, 2009
    255
    0
    0
    @babystew,
    ach arme meid! Ja heftig is dat, ik weet precies hoe het voelt (bijna dan) Mijn kleine vent heeft ook 9 maanden gehuild. En ik stond elke keer weer boven om hem te troosten. En dat kan jij nu even niet doen. Lijkt me zo moeilijk!??
    Ik ben trots op je. Webcam uit, hoe moeilijk ook en zelf ook even bijtanken. Want een moeie moeder heeft Mila ook niks aan.

    @Nicky
    Hoi nicky, fijn dat je weer in ons midden bent en fijn dat je even doorgeeft dat alles ok is met Isa en Blondje!
    Geniet van je verlof. Lekker zeg!

    @babyboo
    Dank je! Is neit zo heel bijzonder hoor, ik heb gewoon een redelijk makkelijke zwangerschap. Bij mijn eerste zat ik al met 23 weken thuis, dus ik weet ook dat het anders kan. Misschien heb ik nu daarom vanaf begin af aan heel goed voor mezelf gezorgd, ik weet het ook niet.....
     
  9. aapje 2009

    aapje 2009 Fanatiek lid

    Mar 7, 2008
    1,583
    0
    36
    @Babystew
    Jeetje dat lijkt me idd ook erg naar om te zien
    maar goed dat je even gebeld hebt en er iemand even haar kan troosten
    is niet fijn als je kindje zo verdrietig is en je er niet heen kan
    hele dikke knuffel voor jou en de kleine sterke Mila!
     
  10. brusje

    brusje Fanatiek lid

    Dec 26, 2008
    2,625
    241
    63
    Babystew, dat lijkt mij echt niet leuk, hopen dat het snel goed genoeg gaat dat je haar rthuis hebt en het zelf mag doen.

    Mijn pijn is een irritatie pijn omdat mijn huid gevoelig is door het trekken van het groter worden. Maar ik heb het gewoon ech gehad, ik wil niet meer.
    Ik heb een druk gezin en kan niks, ik wil mijn lijf en energie enzo terug. Ik wil niet constant pijn hebben of geen energie
     
  11. aapje 2009

    aapje 2009 Fanatiek lid

    Mar 7, 2008
    1,583
    0
    36
    Ik heb wel alles bijgelezen ,maar heb even geen pif om te reageren
    heb wel enorm gelachen over de hemaworst en papriaksoep ,haha

    Hier een slechte nacht gehad, heb wel 2 uurtjes zeker achtereen wakker gelegen en daarna steeds hazeslaapjes gedaan
    Kleine man naar het kdv gebracht,bellen ze me om half 12 weer op om te overleggen wat te doen met hem
    Hij was zo aan het huilen en wilde alleen maar naar mama en was moe en wilde niks en bleef overal maar in hangen
    ook had hij wel 37,9 c verhoging of ik hem dan toch niet wilde komen halen
    Ja tuurlijk wil ik mijn kind komen halen,maar kom ik daar is hij lekker aan het spelen en helemaal niet warm of zeurderig of wat ook
    Maar goed meegenomen naar huis,gaat hij hier lekker spelen
    zijn temp genomen en die was 37,6 en toen zijn we samen op bed gaan liggen,maar dacht je dat hij ging slapen,nee hoor echt niet!!!
    Vind het helemaal niet erg om hem lekker om me heen te hebben,maar dit is nu al de zoveelste x dat ze bellen voor die ongein (ik heb al zoveel gezeur met hun gehad,word je moe van )
    Dan denk ik wel waar betaal ik dan zoveel voor ,maar goed nog een 2 maandjes en dan gaat hij er vanaf
     
  12. Lin71

    Lin71 Fanatiek lid

    Apr 19, 2007
    3,481
    0
    0
    prov.groningen.
    @ coon : gefeliciteerd met je verjaardag.

    @ babystew : een hele dikke knuf van deze kant.
    Wat vervelend dat Mila zo moet huilen.
    Straks maar extra met haar knuffelen.

    @ brusje : kun je je afspraak met je gyn niet vervroegen?
    Jij ook een knuf.

    Ga een unox worst in de pan mikken, wij eten boerenkool !!!!!!!
     
  13. Goofie

    Goofie Fanatiek lid

    Jan 23, 2011
    3,005
    1
    38
    NULL
    NULL
    Zo ik ben weer terug van ikea enz...
    Weer leuke dingetjes gekocht, natuurlijk alleen voor babykamer haha..
    Ikz ei op de terug weg tegen mijn vader stop even bij de hema, pis ik dus verdomme gewoon naast de pot:x:x:x
    Had het kunnen weten natuurlijk, weg worst!! Grrr...
    Heb dus nu maar een verse worst van ah gehaald, die komen in de buurt.
    Vanavond dus zuurkool met worst en spekjes jammie!!!

    Mijn vriend zit al dik een uur bij de juf...nog niks gehoord!
    Ben benieuwd of er nog wat nuttigs besproken is:(

    Oja....mijn oma had nog een leuk troley koffertje in het lila ( hip haha) dus die heb ik even gekidnapt en meegenomen voor de vluchtkoffer:D
     
  14. Lin71

    Lin71 Fanatiek lid

    Apr 19, 2007
    3,481
    0
    0
    prov.groningen.
    Hippe Oma goofie.
    Hmmm al een uur bij de juf , das best lang.

    Balen van de worst. Toch opsturen?????
     
  15. Goofie

    Goofie Fanatiek lid

    Jan 23, 2011
    3,005
    1
    38
    NULL
    NULL
    Ik had trouwens veel harde buiken in de ikea, van trappen bovenin en pijnlijk onderin..
    Heb toch verder niet zoveel gedaan vandaag,maar kon bijna niet lopen joh..
    Vreemd????
     
  16. Nicky1983

    Nicky1983 Fanatiek lid

    Oct 31, 2009
    3,328
    57
    48
    Female
    Noord-Brabant
    Ik zie allemaal "winterse" gerechten voorbij komen :) Boerenkool met worst jummie!!! Hier niet van de zuurkool, lusten manlief en ik alle 2 niet. Hier vanavond makkelijk :D Hadden gisteren spaghetti en daar is nog van over dus hoeven alleen op te warmen.

    @aapje: balen zeg dat je zo'n slechte nacht achter de rug hebt. Hopen dat je komende nacht beter kunt slapen. Ik moet wel zeggen dat het hier ook minder goede nachten zijn.

    @lin: jummie boerenkool!

    @coon: gefeliciteerd met je verjaardag!

    @goofie: hihi idd een hippe oma met een paarse troley :) Fijn dat je die kunt gebruiken als vluchtkoffer. Hier trouwens ook maar weer eens de vluchtkoffer klaar gaan zetten volgende week.

    @babystew: balen zeg dat Mila zo aan het huilen is. Straks maar extra knuffelen met haar. Hoe gaat het verder met Mila en natuurlijk met jou?

    @hier: nou vanavond dus makkelijk eten :D Dochterlief ligt even op bed te slapen, die was behoorlijk moe maar haar slaapje was vandaag ook verzet aangezien ik tot 13:00uur moest werken en anders bij schoonouders moest wachten totdat ze wakker was en daar had ik geen zin in.
    Verder vandaag wat inkopen gedaan voor dochterlief. Bij schoonouders waren de bonnen van lekker in het leven binnen gekomen :D en er zat een dubbele bon voor de pampers luiers bij :D maar meteen 6 pakken gehaald dus we kunnen de komende tijd vooruit. Ook de voeding van Nestlé gehaald en de luierdoekjes van pampers. Bij mijn moeder komen de bonnen ook nog binnen dus we kunnen nog meer halen :D
    Morgen weer het huishouden samen met een tante van mij doen. Ben wel blij dat ik hulp krijg, alleen lukt het me echt niet meer. Ben zo blij als ik bevallen ben en niet meer zo'n last van mijn bekken heb.
    Oja, kleine uk ligt trouwens in stuit! De hele zwangerschap heeft hij/zij goed gelegen en vorige week met de groeiecho lag hij/zij ineens verkeerd om :( Maartje lag toen de hele zwangerschap in stuit behalve op het einde. Laten we hopen dat deze uk zich nog even draait voor de 36 weken, we zullen zien.

    Hoe is het met de rest van de dames?
     
  17. Nicky1983

    Nicky1983 Fanatiek lid

    Oct 31, 2009
    3,328
    57
    48
    Female
    Noord-Brabant
    Probeer morgen wat rustiger aan te doen. Ik had gisteren ook de ene harde buik na de andere, ik kon nog niet 1 stap zetten of het was al weer raak. Heb zelfs vaak een harde buik als ik alleen al de auto uitstap. Anders kun je altijd even bellen met de VK/gyn?!
     
  18. Goofie

    Goofie Fanatiek lid

    Jan 23, 2011
    3,005
    1
    38
    NULL
    NULL
    Ik heb zoiezo een hippe oma ( 82 ) ze doet smsen, msn, en heeft samen met mij op haar 77e nog een tattoo laten zetten haha..
    Als we bellen en ze hangt op zegt ze steeds...nou later!
     
  19. Lin71

    Lin71 Fanatiek lid

    Apr 19, 2007
    3,481
    0
    0
    prov.groningen.
    wauw wat gaaf zeg zo'n oma.

    Ikea misschien even te veel geweest .
     
  20. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    Jan 30, 2011
    2,770
    1
    0
    Hippe oma hoor, dat hoor je niet zo vaak.
    Heeft ikea geen lift? Hier wel namelijk.


    Weet je wat ik super stom vind?:x
    Je kan al het eten bestellen en thuis laten bezorgen wat je wilt.
    Chinees, pizza, shaorma, broodjes noem maar op.
    En geen enkele snackbar bezorgt hier.
    Van elk soort eten bezorgen er meerdere bedrijven.
    Maar een snackbar ho maar,net nu ik zin heb in stoofvlees.
    Dit vind ik dus echt niet leuk.:x
     

Share This Page