De titel zegt het al; waren jullie ontpillingsverschijnselen (als je die had) hetzelfde als bij je uiteindelijke zwangerschap?? Ik ben wel benieuwd, want toen ik net gestopt was met de pil, had ik echt 9 van de 10 zwangerschapsverschijnselen (maar was t niet)en daarna heb ik die niet meer gehad. Maakt het wel wat makkelijker om t te herkennen stel dat ik zwanger ben en anders ga ik ook nergens op zitten wachten of ik wat herken (al ben ik me er natuurlijk van bewust dat dit voor iedereen weer anders is, ik ben ook gewoon benieuwd ) dank jullie!!!
Hoi, Ja na het stoppen van de pil dacht ik elke maand weer dat ik zwanger was want ik had zoveel zwangerschapsverschijnselen. In de maand dat ik echt zwanger was wist ik het op 1 of andere manier wel zeker. mijn gevoel zei dat ik zwanger wasen dat bleek ook zo. Succes met ontpillen !!! Kuss
Hi! okey, dus ze waren niet persee hetzelfde als bij t ontpillen? ik denk (hoop) nl dat ik daar nu wel klaar mee ben.... je hoort t inderdaad ook wel vaker dat iemand t als t zover is gewoon 'weet'. gefeliciteerd!!!!
Na het stoppen met de pil ook telkens last van allerlei zwangerschapsverschijnselen gehad... in de maand dat het raak was gek genoeg geen enkel symptoom gehad.
Ook ik had de eerste 3 maand na het stoppen met de pil allerlei symptomen en dacht ik dat het steeds raak was. De maand erna nergens last van en toen was het ook raak. Heb tot nu toe eigenlijk nog nergens last van alleen een beetje moe.