Zodra de kamer echt helemaal af is, zal ik foto's plaatsen! Infacnol is zo'n iets tegen krampjes.....bij de drogist te verkrijgen. Hoor er altijd goede verhalen over, zelf nooit gebruikt.....
Infacol werkt iid goed tegen krampjes, vrij snel ook resultaat! Super spul! Wij adviseren t ook bij baby's met krampjes! Heb t zelf bij Devin ook gebruikt, omdat ik al snel en veel melk had en daarom had hij wat last van krampjes, door de infacol veel dragelijker!!
Knor, leuk kamertje af. Nu aan de babykamer beginnen? Hier ook vandaag de blije doos opgehaald. Bier voor papa denk ik. Leuk he als ze ineens zo hard gaan. Ik vind het sowieso snel gaan nu. Ze worden zo wijs ineens. Gup, hier hielp cinababy heel goed tegen krampjes.
Babykamer blijft gewoon hetzelfde....Dus hoeven daar niks aan te doen!....Lekker makkelijk!!! Jij al bijna met verlof....gaat snel zeg!!!
Oh das makkelijk. Hier nog 3 weekjes te gaan, waarvan 2 halve weken. Moet zeggen dat ik wel aan toe ben inmiddels. Kan ik eindelijk mn nesteldrang kwijt Morgen draagdoek shoppen, kleertjes zijn gewassen. Alleen nog ff strijken.
Sam zit hier alweer beneden op de bank, hij kan niet in slaap komen ligt maar te draaien. Haartjes nat van het zweet terwijl hij in een katoenen slaapzakje ligt met alleen een romper. Temp was net 40C Wat zouden jullie doen? Morgen even huisarts bellen?
Eet en drinkt hij wel "gewoon"??? Produceert hij plasluiers??? Zolang hij plasluiers heeft mag hij een paar dagen koorts hebben. Belangrijk is dat hij blijft drinken en dus plasluiers creeert.... En op tijd een zetpil geven.... Beterschap! Maar je kan natuurlijk altijd ff de huisarts bellen als je je zorgen maakt.....daar zijn ze tenslotte voor! Beterschap!
Heerlijk he, die nesteldrang!!! Ben ook al begonnen....Heb alle kleertjes van Aidan uitgezocht en weggegeven. Alle uni-kleertjes zijn gesorteerd op maat....En verder al wat gekocht voor de kleine spruit.... Ik ga zondag naar de jonge-gezinnen beurs...Ga daar kijken voor een draagdoek...ben benieuwd!
Gup, voel je niet schuldig tegenover Lydia hoor, je hebt je kleine meisje een hele mooie start gegeven, maar als het niet gaat/niet goed voelt dan is het goed geweest toch! Ennuh, Fabienne is ook een echte flessekind.
Wilde weer 4maanden geven, of langer, maar ik ga niet ten koste van lydia doorzetten. Ze heeft heel de middag liggen krijsen dus het is goed geweest zo. Flesvoeding lust ze ook
@ Super M! ships, ik dacht dat ik optijd was om je te felicteren met Jaylinn! Een dag te laat.... Maar ik doe het toch nog! GEFELICEEERRRRDDDDF!!! Ik hoop dat jullie een heerlijke dag (of dagen? ) ervan hebben gemaakt!
Bloem ik zou denk morgen ook even naar de ha gaan zekerheid voor alles. Beterschap voor je kleine man. Knorretje dat is makkelijk de baby kamer gebruiken van Aiden. Nelta nog drie weekjes werken hoop dat het snel gaat voor je en rustig aan. Gup als jij het besluit genomen hebt om te stoppen is dat een prima keuze. Bellie ook alles goed? Zo k en A slapen. K had op het kdv helemaal niet geslapen vandaag ze hielt de andere kindjes wakker ze was op van vermoeidheid. Een leidster kwam naar me toe van wat heb jij een lieve dochter we hebben de hele dag geen kind aan haar gehad( op het slapen na dan) de hele tijd met baby.s in de weer eten geven dat soort dingen echt een lief meisje. Nou ik had er over genomen van de leidster en dan is het natuurlijk de k die ik ken haha wilde gedragen worden wilde niet in de buggy. haha. Ach ja bij mama en papa moet je je oude zelf kunnen zijn. Ze heeft ook goed gegeten haha ze is gek op patatjes dus dat ging er goed in daarna nog een eierkoek. En een flesje melk. Heb gisteren avond papjes voor haar gehaald waar iets meer voeding in zit. Kijken of het effect blijft houden. Ze sliep in elk geval vannacht door. Vriend en ik hadden vnaaf wel zo iets die komt vannacht we zullen het zien. Fijne avond allemaal. Als ik iemand vergeten ben sorryyyyyy.....
Maar even serieus, Ik heb jullie zwaar verwaarloosd. Dat spijt mij. Ik weet momenteel gewoon soms niet van voor dat ik van achter leef. Ik ben gewoon gesloopt momenteel. Ik vind het erg zwaar om 4 dagen te werken en ongeveer het complete huishouden te moeten doen... En om het helemaal af te ronden is er hier ondertussen ook een verbouwing aan de gang. Word mooi maar het vergt wel organisatie talent, zodat het kind proof is aan het eind van de klustijd en dat niets gevaarlijks meer rond slingert. ik denk wel veel aan jullie. knuffel!!!
@ ninja, beterschap voor je kleine schat! @ Bel, ik doe een klein drupje water of olie (neutral) op de tip van de paramol-raket. En dan duw ik haar beentjes achter haar oren of tegen haar neus en dan "floep" zit dat ding er al in. (ik maak ook grapjes met, heb jij nou je teentjes bij je oren groeien... dat kan toch niet? Oh oh.... ga jij in je neus peuteren met je tenen. Nee, toch? Ohhh. dikke pret met de raket... hihi) succes er mee!