Hé! Ik kon ook niet aanleggen! Als je dat nu al weet. Waarom zorg je er dan neit voor dat er een borstpomp is en dat je de eerste borstvoeding in een flesje pompt?!? Dan heb je een middenweg toch?
evenstar is zwanger hm, water...tja, is natuurlijk wel veel gezonder! maar niet zo lekker... ja ik heb ook zoiets van ik probeer de mirena wel. Ga ik me slecht voelen istie er ook zo weer uit, tis geen operatie van paar uur tenslotte...
Ja! en dat gaat goed? Ik was bang toen ik sterkte las, dat er iets met de beep was gebeurt. Maar ik kon niet terug vinden waarom ze nou sterkte toegewenst kreeg.
ja idd. Is vandaag 18 geworden. Is inmiddels euhm 29weken zwanger, maar kwam er pas met 25weken ofzo achter! Is in het begin wel heel misselijk geweest, onderzoeken etc gehad maar arsten dachten dat ze ergens allergisch voor was of teveel stress had van dr werk. Ze bloedde wel regelmatig, was minder, dus dacht dat menstruatie was veranderd door ziekzijn
ik hoop het Moet waarschijnlijk alleen en dan moet ik erna nog 3kwartier terugrijden (ga naar mn eigen ha) dus moet er niet teveel last van hebben
ja maar dat is het hem nu juist ik wel dat intieme van bv meemaken en misschien is dit wel een natuurtalent en gaat het gewoon een stuk makkelijker.
ja idd. Wim schrok behoorlijk toen hij het hoorde, maar ik had in juni toen ze op mn verjaardag kwam al zoiets van: hm, tzal me niks verbazen. Maar ja, we hoorde er niks over dus dacht op gegeven moment zal eht wel verkeerd hebben. Maar ze was toen gewoon wel zwanger. En wim toen nog zeggen tegen mij: doe niet zo raar joh!
@ gup, succes morgen! @ ninja, gewoon proberen lukt het niet dan gelijk stoppen en kolven en over op de fles. (dat intieme deed mij ergggg veel pijn. hihi. Ik legde haar goed aan (is mij gezegd) maar mevrouw had zo'n zuigkracht dat mijn hele tepel bond en blauw was en ze zoog zelfs het bloed er uit... dus voor mij hoeft het niet meer zo. hihi. ) Ik hoop dat het voor jou dit keer dan wel gaat lukken! Knuffel!
Lieve schatten, ik ben gesloopt. Ik ga naar bed. Dat lieverds! Allemaal een hele leuke dag toegewenst morgen!!
ze is nr 7 van de 8 dus werd nog behoorlijk voor kind aangezien door de meesten, maar ja, kleine meisjes worden ook groot ja, ik ga ook een richting bed! eens kijken of ik wim meekrijg, die ligt op de bank te pitten
sm wat leuk dat ze een dora laptop heeft gehad gup kolven is ook tijdrovend! wel jammer! van flesvoeding worden ze ook groot. je moet doen waar JIJ je goed bij voelt!!! knor wat fijn dat ze kamer klaar is! Foto?? bloem als je je er goed bij voelt door te bellen naar HA gewoon doen! beterschap!! Pnir ik snap k wel! het is ook niet leuk als de andere kindjes slapen! donder beterschap! hier BV ook niet gelukt. ik had een jonge kraamverzorgster en haar schuld is het ook een beetje dat ik niet doorgezet heb. ze zei dat je met de stuwing geen kans meer maakte! En ik wist er zo weinig van en geloofde haar. na een ruime week het geprobeerd op gang te helpen, wat redelijk ging maar toen ging T veel spugen. Bleek KMA te hebben. ik ging te veel afvallen doordat ik te veel moest laten staan en ben gestopt. Jammer genoeg! borst heeft hij nooit gepakt moest kolven! ik ga slapen!! Trusten!!
Solly, we kregen onverwachts bezoek. Donder: Welkom, ik ben belliebel en eeeehm...*grinnek* nee hoor, leuk dat je er weer bent Beterschap! ennuh, succes met de verbouwing. Ninja: Bolluh! Mooi! Naja, verder is er niets blijven hangen, dus ga me bedje maar opzoeken en lekker slapen.
Goedemorgen, Gup, succes vanmiddag. Gaat vast goed komen. Ben wel benieuwd naar je ervaringen, want misschien ga ik hier ook wel een nemen tzt. Donder, dat lijkt me ook best pittig, 4 dagen werken en het huishouden. Kan je man niet helpen?? Tonka heeft trouwens een zoon, Silvijn. Ninja, je kan idd goed zien dat je afgevallen bent. Mooie buik. Bloempje, heeft Sam nog koorts?? @nesteldrang, ik vind het nu vooral frustrerend dat er nog zoveel gedaan moet worden en dat nu ik nog werk niet gaat lukken. @bv, hier hoop ik echt dat het gaat lukken. Bij Stijn ging het eigenlijk gelijk goed. Wel een beetje tegen kloven aan in het begin, maar door gelijk te smeren met Bepanthen na elke voeding, dat kunnen voorkomen. Maar ja nu is het afwachten. Mocht het niet lukken, ga ik denk wel een periode kolven; zodat dit kindje toch het goede meekrijgt. Het zal toch wat meer te verduren hebben met ook die operatie en zo en mocht de schisis verder doorlopen, dan heeft het ook meer kans op oorontstekingen en zo. @cola, hier drink ik het ook regelmatig. Ben ook nog op zoek naar een goede vervanger zonder allemaal troep/suikers erin. Zeker als ik na de bevalling weer alle kilos kwijt moet. Hier ligt Stijn nog op bed; vrij lang voor zijn doen. Al hoor ik wel wat rommelen. Straks ff de babykleertjes strijken, ff naar de winkels, van de zwitsal geurbuiltjes halen voor bij de kleertjes en alvast van alles inslaan. Vanmiddag ff naar de kinderboerderij en daarna ff bakkie doen bij mn schoonouders en dan neem ik gelijk mn schoonzusje mee, want die past vanaaf op Stijn en dan kunnen wij ff naar de stad.
Goedemorgen Donder nog bedankt!! We vieren het morgen (zaterdag!) LD wat is dat jammer om te horen...stuwing is juist goed... niet fijn maar wel een duidelijk teken dat de bv opgang komt. Hier een gezellig avond/nacht gehad... vanochtend hoefde ik er ook niet meteen. En kon heerlijk op me gemak lekker douchen. Zo de kiddies aankleden en naar kdv brengen en straks ff naar kantoor om opdrachten af te laten tekenen en daarna naar school voor assesmentgesprek, daarna nog ff boodschappen doen en kids weer ophalen. Hier bij beide kids bv gegegven, bij Jaylinn had ik erg veel stuwing, en bij Devin al heel snel melk, waardoor t arme ventje krampjes had. Bij een eventueel volgend kindje zonder twijfel bv. En niet alleen door me werk maar ook door de positieve ervaring!! Heerlijk moment... zou haast niet kunnen wachten hihi!