Wat een armoe zeg! Nou, ben je mooi klaar mee. Ik was allang boos geworden.. Alsof zij weten of het wel of niet een gevaarlijke situatie is daar. Het zal maar eens uit de hand lopen, pff
Ja.. zeer irritant! Maar voor dit geval, vermoed ik echt dat het kindje er alleen in het weekend is, want nu doordeweeks is het aardig rustig..
Ehhm misschien ben ik simpel maar een aantal x schreeuwen en een baby die 4 uur huilt.. klinkt mij niet als mishandeling in de oren. ik schreeuw ook wel eens en shannon huilt ook wel eens een half uur. Gewoon eens praten? dan weet hij wie je bent, ja en het is ook gewoon een mens hoor.
Klopt, maar ze kunnen je wel goed advies geven hoe je zo'n gesprek begint, of waar je het over kan hebben. TS gaf aan dat het geen makkelijk persoon leek om mee te praten. Daar kunnen ze ook mee helpen. Weet niet of het kan, maar misschien kunnen ze je vertellen of er al een melding is gedaan. Als dat mag dan. Wil niet zeggen dat het meteen mishandeling is, maar advies is nog geen melding he. Bovendien weten ze bij het AMK niet of de situatie ernstig is of niet, dus dat ze haar laten wachten vind ik schandalig..
dat hoort zeker niet zo. ze horen gewoon op te nemen en niet deze persoon is er niet. Dat is buiten kijf. advies voor gesprek prima natuulijk, niets mis mee, maar sommige hebben het over een melding en dat vind ik persoonlijk erg ver gaan. dan had ik vanochtend ook een melding op mijn dak gekegen denk. zoonlief in 1,5 uur 10 x op de gang gezet en ja dat gaat ook niet altijd zonder stemverheffen en ik heb een harde stem dus vandaar dat ik het een beetje voorbarig vind om er echt een issue van te maken. advies geen punt natuulijk.
Ik heb destijds wel gebeld voor advies.. Wist niet of het een melding waard was, want iedereen heeft wel eens een baaldag en kinderen opvoeden lijkt mij niet altijd kunnen met louter liefkozende woordjes. Maar je stemverheffen omdat het kind niet luistert en jij een rotdag hebt, of je stem verheffen omdat het kind alleen om een snoepje vraagt, vind ik verschillen. Bij ons in de buurt kwam het dus vaker voor en dat is uiteindelijk ook opgelost. Bij ons bleef het bij een advies vragen, maar anderen hebben blijkbaar gebeld toen het uit de hand dreigde te lopen. Goede zaak dus..
Ik zou inderdaad bellen en melding maken. Precies wat al eerder is geschreven, misschien ben jij net diegene die dat kindje nodig heeft... Ik heb zelf ook eerder een keer melding gemaakt bij het AMK. Bleek dat er al meerdere meldingen waren gemaakt en dat ze een x-aantal meldingen nodig hadden om actie te mogen ondernemen en die melding van mij was niet de ene melding die ze nog nodig hadden. Dus, ik weet, jij kan net het verschil malen voor de toekomst van zo'n kindje. En stel, er is niks aan de hand....dan maakt het toch niks uit. Maar weten de ouders in ieder geval dat er op ze gelet wordt
Nou ik zie het wel als psychische kindermishandeling als er zo hard geschreeuwd wordt, stemverheffing en duidelijk zijn begrijp ik wel, als je het een keertje zat bent, maar dit was echt schelden en schreeuwen (geen stemverheffing) en gebonk en gehuil. En de baby kan ik ook begrijpen hoor, had daar alleen een naar gevoel bij, maar ik snap dat een baby veel kan huilen, het gaat mij vooral om het oudere kindje. Ik snap dat het 'gewoon een mens is' ook, maar ik heb in het verleden al eens een melding gemaakt van 'gewoon maar een mens' welke mij vervolgens op straat in elkaar mepte, dus ik ben daar gewoon niet zo happig op. Staat verder buiten het feit dat ik het erg sneu vind voor het kind dat er zo tekeer gegaan wordt tegen hem, als je je machteloos voelt of boos bent kan je dat ook op een andere manier oplossen, sorry kan er gewoon écht niet tegen, en vind het oneerlijk en geen manier van communiceren, zeker niet met een kind.
Een melding meteen vind ik wel erg snel hoor.. Ze heeft opgemerkt dat er gehuild wordt, maar er zijn wel meer ouders met een huilbaby.. Of met een kind die niet graag van huis is, maar wel moet omdat de rechter dat zo heeft bepaald. TS dacht dat het alleen in het weekend voorkwam omdat die kids er alleen het weekend zijn.\ Ze kent ze verder niet, ziet die kinderen niet vaak, dus meteen een melding zou ik niet doen. Stel je voor dat je het mis hebt he, meteen een gezin naar de knoppen. Eerst meer bewijs verzamelen denk ik.
Ja vind het ook vreemd.. en bel inderdaad in eerste instantie om een advies te vragen. Ik heb immers ook geen bewijs dat dit structureel gebeurt, of wat er dan precies gebeurt daar. Misschien kunnen ze me inderdaad adviseren over waar ik op kan letten, of of ze al bekend zijn, of hoe ik een gesprek kan aanknopen oid.
Waarom niet een melding maken van mevrouw Janssen van 3 huizen verderop? Als je echt anoniem wil blijven, maar wel melding wil maken? Het enige wat er dan gebeurd is dat je geen terugkoppeling krijgt, maar dat hoor je snel genoeg lijkt me.... Ik weet het, het is niet netjes maar wel een mogelijkheid. Kijk wel even of er niet toevallig een mevrouw jansen in de straat woont
ik zou er ook even mee verder gaan. dat een ouder wel eens kan roepen tegen zijn kind kan gebeuren (al is dit niet mijn manier) maar zo luid dat de buren het kunnen horen?? ook het schelden klopt niet in het plaatje.... als je al eens roept tegen je kind ga je toch niet lopen schelden of op muren en deuren bonken? naar mijn gevoel zou ik ook ingrijpen! de baby.... oke, dat kan. Eline was vroeger ook een beetje een huilbaby en had soms ook huilbuien van bijna 2uur terwijl niets hielp.... maar net omdat je weet dat hij een beetje agressief is zou ik het ook niet vertrouwen... je weet maar nooit. soms kan je beter een melding te veel dan een melding te weinig maken!! ik zou eens boos worden op het AMK! en een naam vragen.. zodat je weet bij wie je moet zijn als het straks te laat is.... je weet het nooit tegenwoordig!! ik snap echt niet dat zulke instantie zo laks zijn!! hun zitten er toch voor de veiligheid van een kind?? dan snap je niet dat ze na zo'n tip niet meteen polshoogte gaan nemen!
Haha dat kan ik niet maken Zal ook wel opvallen denk ik, als ze me willen bellen over hoe en wat Maar even update, ik ga het maandag nog eens proberen, heb het verder ook druk gehad, en gelukkig doordeweeks niets gehoord.. weekend begint nu..hoop dat het rustig blijft, en zo niet, dan ga ik inderdaad eens om een naam vragen zoals Sharon20 zei! Heb het idee dat er maar 1 persoon is die erover gaat oid.. ze hebben het steeds over 1 iemand. Vind het wel vreemd dat het blijkbaar niet zo interessant is als er iemand belt..
ik had hetzelfde met de buurvrouw. smorgens vroeg om 7 uur al schreeuwen en roepen tegen het kind dat ik gewoon met tranen in mijn ogen in bed lag. Veel contact hadden we ook niet dus ik stond op het punt om AMK te bellen. Toch maar de stoute schoenen aangetrokken en via een omweg met haar gepraat. Bleek dat ze midden in een hulptraject zaten en het zoontje is gediagnosteerd met PDD-NOS en heeft nu medicatie..... Voelde me erg rot dat ik hiervoor bijna AMK had ingeschakeld.... Zou toch proberen een praatje te maken, je hoeft ja niet direkt hierover te beginnen..... Ik scheld ook wel eens met mijn zoon en zou niet echt amused zijn als ik hierover AMK aan de deur zou hebben....
Ik snap het. Je weet maar nooit wat er speelt. Heb de laatste weken nog beetje in de gaten gehouden, maar niet veel bijzonders meer gehoord. Ben er wel achter dat er heel veel verschillende mensen zijn daar.. intussen al 5 mannen gezien en 1 vrouw en 3 verschillende kinderen. Ik snap er niet veel meer van wie nu wie is. Man en vrouw met jongetje van ong. 3 die vorige week naar binnen liepen was een hele andere man dan die ik daar eerst zag.