cindy, ja daarom allemaal eztra toeslagen...en plus het hoort er gewoon bij, hij kan niet zeggen ik wil het niet...dat is nou eenmaal in ploegendienstmagazijn ... maarja je kan er lekker van leven dus jaaa hahah vanaf volgende week neem tie nog ander extra werk erbij..bij een vriend van hem ergens aan de deur staan...dus ook extra centje..
je bekijkt hem verkeerd om. die donkere streep is de test streep. die lichtste is de controle. die tarwekiem weet ik ook niet of je die mag slikken tijdens bv, maar ga ik wel eens naar kijken. ik hoorde van meerdere meiden dat je daar een langere zyclus van krijgt en dat ze dat zo vervelend vonden. maarja wie zegt niet dat zij ook een laat ei hadden steeds en dat een langere zyclus dan juist goed was
ja toevallig iemand die bv gaf slikte dat, en het hielp haar heel goed!...maar soms lees ik ook dat het sommige weer niet helpt...ach je kan het proberen!
aha blinky hahaha...nou dan is ie zeker posi! Maar geen idee met die tabletten eigenlijk.. @Fafje dacht ik al!
goeiemorgen kindjes nu bij schoonmoeder, haal ze straks op en ga dan door naar mijn ouders, N gaat daar slapen en J blijft wakker, manlief heeft weer nachtdienst gehad dus ik maar het huis uit zodat hij zijn slaap kan pakken
Nou auto is gemaakt en we gaan heerlijk een stuk rijden! Kan ik zo van genieten he! @Mejojo geniet er maar van dat je even rust hebt meid!
cindy, oh gelukkig...lekker is dat heh, kan ik ook zo van genieten! veel plezier! mejojo, geniet van je rust! @hier, dag begon hier 0730u! kleine ligt nu weer op bed, vanmiddag komt zn neefje spelen! Hij heeft weer wat niuews ontdekt, schuimhappen in bad
goeiemiddag @ cindy: gelukkig hij is weer in orde, veel plezier vanmiddag @ mejojo: jij veel plezier bij je moeder @ fafje: wat leuk schuimhappen. Denny is panisch voor schuim, dan raakt ie helemaal in paniek de fliffieflaffie whahaha. hij is lekker samen met papa onder de douche geweest. @ hier: denny ligt lekker op bed, was vanmorgen om 8.30 wakker dus mooie tijd. vanmiddag gaan we naar vrienden. vriendin heeft paar weken terug haar vruchtje verloren, dus voelt natuurlijk wat dubbel. kan ze nog eens even haar hart luchten. we zijn uitgenodigd om te blijven eten, dus wordt vast gezellig.
blinky, ah das is idd wel dubbel dan heh...veel plezier! @hier, zo zielig hij moest steeds huilen, 2x naar toe gegaan...maar hele dikke tranen..net maar lekke rin mn armen gelegd...hij huilde van de meiheid...legde hem in bed, nog harder huilen, maar bleef wel liggen...heb ik lekker over zn gezichtje geaaid..en ineens deed ie zn ogen dicht...dus ehct super moe! Heb even 5 min lekkker moeten aaien en toen viel ie lekker in slaap, ehct zo lief...normaal doet ie dat niet!
zo weer terug! Was even lekker! @Blinky aaah zo`n beladen bezoek is het dan he....is altijd moeilijk vindt ik...maar toch veel plezier! @Fafje soms zijn ze tè moe om te gaan slapen he!
@ fafje: ahhh wat zielig dat hij zo moe was. ja dan hebben ze wel wat moeite om in slaap te komen he. het bezoek aan onze vrienden was heel gezellig. we zijn lekker blijven eten en hebben nog even kunnen genieten van hun zoon van bijna 3 jaar. is ook zo'n lekker manneke. even goed met mijn vriendin kunnen praten, dat was heel fijn
goeiemorgen @ teddy en fafje: veel succes en plezier met jullie echo's @ teddy: hoe is het nu met je oma?
blinky, wat leukd at het zo gezellig was! altijd leuk om ff goed bij te kletsen! grappig heh als je een ouder kindje ziet...tenminste ik verbaas me er altijd over dat ik me niet kan voorstellen dat mijn zoontje ook zo wordt! @hier, jaja zo naar de echo, bene cht uber mega super zenuwachtigggggggg
@Blinky hoe ging het nu met je vriendin? @Fafje las al dat de echo goed was gegaan!!! Fijn he! @All hier gaat de jongste constant zelf staan! Ze staat dan eerst aan tafel en laat zich dan los en staat echt een hele tijd alleen! Zo leuk! Zal vast wel niet meer lang duren nu voordat ze gaat lopen!! NOu ik ben weer met de pil begonnen maar omdat ik nu met de diane ben begonnen moeten we weer een maand oppassen! Vreemd want die mevrouw van de apotheek zei de eerste 7 dagen als je met een nieuwe pil begon en de diane kon ik gewoon weer mee beginnen en dan was ik gelijk veilig....dus niet! Maar de assistente van de HA zegt weer de hele maand oppassen....uhmmmmmm wat is het nu dan!!!!!
goeiemorgen @ cindy: met mijn vriendin gaat het goed. ze praat er goed over en dat helpt haar. ze is er ook helemaal klaar voor om weer voor een kindje te gaan. @ echo: meiden hoe zijn de echo's gegaan gisteren? @ hier: stevige spuitluiers, schrale billen, pukkeltjes overal, verhoging. ja hoor er komt weer een tandje aan. gisteren avond was het wel heel zielig. zijn billetjes waren zo schraal dat hij het uitgilde toen ik hem insmeerde. dikke tranen. ikzelf heb al 3 dagen keelpijn aan 1 kant en dan heel scherp. trekt ook tot in mijn oor. geen tijd om ziek te worden hoor. straks weer taxi spelen voor mijn vader. dan moet denny maar bij oma in bad
cindy, oh nou dan voor de zekerheid extra oppassen..!! u never know! blinky, balen zeg van ej keispijn! Ja ehco was goed heb geen foto wantd at was akpot, amar man heefte en filpje gemaakt! was een heel bewegelijk klein babietje Wat zelgi voor denny, gebruik ej sudocreme? dat kan nog es onwisj prikken! dus mss beter even zinkzalf/bepanthen! hopelijk is het tandje snel door! hier heeft die kleien totaal geen last van zn tandjes! heeft er nu 4 door...en zie 2 andere bobbels...ben beneiwud wanneer die komen, maar die tandjes groeien echt flink door wel grappgi elke ochtend zie ik dat het een stukje verder is! @hier, zo naar de vk!