@Vlek helaas zijn die stofzuigers duur ja! Maar ze doen het dan wel goed!! hoe voel je je de laatste tijd trouwens? nog last van misselijkheid?
Hi.... Tjee, wat is het soms toch hectisch om ze beide in bed te krijgen en dan ook nog de hut aan kant te hebben....pffff, wat een zooi ligt hier de laatste weken zeg! Wordt tijd dat we aan gaan bouwen . Vanavond de man over de vloer gehad die de ruwbouw gaat zetten. Vergunning is aangevraagd.... LM: oei oei....hebben wij ook wel eens dus ik ben blij te lezen dat andere stellen elkaar ook wel eens in de haren vliegen. We weten natuurlijk niet wat de aanleiding was, maar ik hoop dat het een lullig akkefietje was wat beetje over de top is gegaan. Dan is het meestal ook zo weer goed he. Sterkte! Vlek: goed te lezen dat je onzekerheid weg is voor nu! Komt goed, op naar de 1e echo!! Maible: tja, zou kunnen dat je van de pil zo geirriteerd bent!? Even stoppen maar weer dan? Ik slik de c.erazette maar kan me niet herkennen in je klachten. Maar is ook een andere pil waarschijnlijk. Ik heb op de beurs eigenlijk alleen 1 jurkje voor Jk gekocht. Is een jurkje voor rond de 1 jaar schat ik zo. Vond het wel een makkelijk te combineren model. Legging en truitje eronder voor koud weer en lekker bloot bij warm weer. ML trok een scheve snuit toen hij het zag. Hij vroeg zich af of het Jk niet te dik zou maken!?? Wahaha, waar maakt hij zich druk om! Het is wel een beetje een breed model, maar volgens mij lijkt het nog erger omdat je vergeet dat het een groot jurkje is (maat 74) en niet iets voor nu. Verder nog tasje vol met douchespullen en zwitsa.l produkten gekocht. De treinset heb ik laten staan, ik had me vergist dus we kopen het maar los in de speelgoedwinkel.
FF, jouw nieuwe naam klinkt goed, even wennen maar wel leuk! Giraf, wat ontzettend goed dat het slapen van I is zo verbeterd!!!!!!!! Knuffel en geniet ervan!!! Rasp, zou het zover zijn? Ik hoop het en gun het jullie heel erg! LM, sterkte, ruzies zijn altijd eg vervelend. Inderdaad goed uitpraten, knuffel. Madeliefje, heb de dienst gezien! Mooi!!! Toch wel bijzonder dat wij mee kunnen kijken. Meis, bumblies doen het tot nu toe redelijk goed. Wij proberen hem niet teveel 's avonds te laten drinken en dan gaat het goed. Sterkte morgen met prikjes, het zijn altijd lastige dingen. Vlekkengek, gelukkig gaat alles goed en over een weekje al de echo, spannend maar ook erg leuk.
Heej Quint! Alles goed!? God zeg, schrok vandaag gewoon, jij al 31 weken, wolfje al 33 weken.....tjee wat gaat het allemaal snel he. Maar ja, mijn kleine meid is alweer een kwart jaar oud!! Enne....oproep aan alle zwangere dames: BUIKFOTO's please!??
Merel, leuk jurkje! en laat die ml van je lekker praten. Mannen hebben geen verstand van jurkjes, hahahaha.
Merel, ja het gaat zeker heel hard, niet normaal. De jongste baby tot nu toe (van FF) is ook al bijna 1 maand oud Mijn buikfoto's (zelf genomen) zijn mislukt, moet ml toch lief gaan aankijken. M. slaapt sinds gisteren op zolder, ben zo trots op hem. Gaat goed maar hij vindt het toch wel spannend/eng en dan vind ik het zo erg voor hem dat hij zijn vertrouwde kamer moet missen, snik.
Oh Quint, wat fijn dat M eindelijk de stap heeft gewaagt! Tja, je wilt steeds dat hij er gaat slapen en als het dan zover is....dan is het eigenlijk helemaal niet zo leuk he....heel herkenbaar!! Wij vonden het ineens heel ver weg de zolder! Moesten echt even wennen hoor. Maar komt goed, hij moet het even eigen maken, misschien wat meer speelgoed naar boven straks en wellicht nog iets leuks qua aankleding zoeken wat hij zelf op zijn kamertje erbij wil? (sint idee) Dan komt het helemaal goed met hem! En de babykamer, wil je daar nog iets aan veranderen? Kan me trouwens heel goed voorstellen dat je nu iets meer in jongensachtige dingen wil hebben, aangezien je bij M zo onverwachts bevallen bent! En nu weet je dat je een stoere kerel krijgt, dus is het wel leuk om al helemaal in blauw te gaan he!
misschien is ze al wel aan het puffen hoop het zo voor haar !! merel, was wel een leuke beurs vond ik, leuk jurkje ook !! hihi waar mannen zich druk om maken zeg, ik dacht dat vrouwen erg waren en leuk dat de ruwbouw nu al steeds echter aan het worden is, wanneer wou je ook al weer beginnen? quint, ja het zal best spannend zijn, maar snel genoeg krijgt ie in de gaten dat het ZIJN kamertje is en gaat het als vanzelf. S gaan elke avond even op haar nieuwe kamertje kijken, ff kamer kijken zegt ze dan, zooo schattig en idd wat merel zegt, BUIKFOTO''S !!!!!!! bij mij is nog niets te zien behalve heel veel vet helaas. kwaaltjes: mijn borsten zijn jeukerig/pijnlijker, mijn geur is veranderd en ben veel moe, niet echt misselijk wat ik bij S wel had, moet ik me daar zorgen om maken?? iedere zwangerschap is weer anders lees ik overal, dus dat zal dan wel
tv: heb net 5 gekeken grey's anatomy ml kijkt nu hart tegen hart... ik ga zo naar bed, doodmoe... bleh lm; heftig meid, knuffel en sterkte ff; leuke naam rasp;spannend merel; leuk jurkje, hier idd alweer 33wk, nog helemaal niet het gevoel dat er over 7/9 weken een baby zal zijn... buikfoto; wegens problemen met laptop krijg ik er geen foto;s meer op, ook niks gemaakt dus...baal er best van:x quint goed van M. zeg... enne jij ook alweer 31wk, spannend vergeten sorry!!!!!!!!!!!!!!!
all; knuffels meiden, jullie zijn toppers ik ga naar bed erg moe... morgen komt oma logeren tot de 18de, best lang dus, maar ja 3ziekenhuisbezoeken en manliefs verjaardag...anders blijf ik heen en weer rijden... daarna als een gek op zoek naar geboortekaartje en kamertje doen, daar wil ik haar niet bij hebben, niet lullig bedoeld, maar ze geeft dan overal commentaar op... knuffels slaap lekker!!!
Ff snel: Neeeee Rasp heeft me net gesmst dat er niks was. ML heeft de LT en ze gaat lekker vroeg naar bedje!!
Aahhhhhhh balen......dan stop ik nu ook met F5-en en zoek ik mijn bedje op. x En Rasp: zet 'm op vannacht!!
Hoi meiden Nou daar zit ik dan op een onchristelijke tijd achter de laptop. Ben een uurtje geleden wakker geworden van krampen en wist niet zo goed wat ik er van moest denken, nu nog eigenlijk niet maar het lijkt wel het begin te zijn. Ben al een paar keer wezen plassen en poepen en dat had ik ook zo bij V.era. Alleen zijn de krampen niet echt met tussenpozen maar vrij constant en kan me niet herinneren dat ik dat toen ook had, stom he dat je die info toch helemaal vergeten bent....... Maar ik zou het echt zo fijn vinden als de baby vandaag komt en daar komt bij dat de kraamhulp (directe collega) die ik aangevraagd heb, vandaag weer begint met haar reeks van 8 dagen werken dus dat zou betekenen dat ze de bevalling en de zorgweek helemaal kan doen, wat een timing!! Maar goed, we zullen zien......ik zei gisteravond nog tegen Ml dat ik zin had in de bevalling, kom maar op dacht ik, maar nu bij deze krampen denk ik er toch wel wat anders over hihi. Ik hou jullie wel op de hoogte meiden (hier of via sms naar FF), hopelijk wordt het F5-en voor jullie vandaag!! Knuf! X
Oh lieve rasp heel veel succes en je kan het meisy, hoop ook zo voor je dat denk baby komt Lekker dagje F5en !!!!!!
Nou het is wel begonnen maar lekker rustig aan net als bij V.era. Af en toe een wee en gewoon voortdurend kramperig onderin. Heb niet het idee dat het heel snel zal gaan, de VK had me er wel voor gewaarschuwd omdat ik bij V.era in 6 uurtjes volledig ontsluiting had. Dat zou nu dus de helft van de tijd kunnen zijn maar als het zo doorgaat dan gaat het prima volgens het boekje. En daar ben ik blij om ook!
Ohhhh rasp!!! Hoop zo dat je badje intussen vol is en dat je nu, 2 uur later, goede weeën hebt!! Ga vandaag op het werk lekker F5-en!!! Maar ik begin om 9 uur, wie weet is hij/zij er dan al!!!! RASP ZET M OP!!!!!!!!!!!!
Hi hi tegelijk bericht geplaatst! Rasp fijn dat t serieus is, en dat je kraamhulp nu tijd heeft kan geen toeval zijn. Misschien heb je er onbewust op gewacht? Toen ik eindelijk beviel kreeg mijn favoriete vk ook net weer dienst, had ook het idee dat mijn lichaam gewacht had. Spannend en leuk, 8 nov prachtige datum!!! Suc6 meid, ik wacht met smart op je kleintje!!