ennieweejs, ik ben weg. Ik hoop morgen Salcia-nieuws te lezen! Of miss kan iemand mij sms'en? (Niet dat mn foon naast mn bed ligt, maar toch...weet niet wanneer ik morgen online ben). *zwaai*
Ooooh spannend Salcia!!! Zeg Quinten, lees es even mee hoe goed kleine Eelco het al doet met 6 voedingen..... jij 5 overdag en als ik de nachten meetel kom ik vaak wel aan 10, tsssss. Bekje, sterkte met de zenuwen meid. Nog eventjes en je gaat weer zwaaien naar je ukkie!
Nog niks meiden... Vk net weer geweest... Als t niet doorzet om 11 uur morgen naar ziekenhuis voor echo ctg en overleg
Succes Sal ik hoop dat je meisje er vanacht zin in heeft geboren te worden. Mijn foon ligt op mijn nachtkastje maar ik weet niet of ik hem hoor
tepelmassage!!!! Goed gekruid eten !! sex mag niet meer.. was ook zoiets jaja, de goede adviezen die ik kreeg toen ik overtijd liep zonder weeen. Wie weet laat je kleine meid je versteld staan sal en word je vannacht ineens overspoeld door weeen en zijn wij morgenvroeg allemaal forumtante geworden..
Goedemorgen! Nog geen nieuws?? Misschien is het kleine meisje van Sal inmiddels wel geboren, spannend allemaal! Ben op mijn werk maar probeer regelmatig ff te komen spieken! *doet ook even de 9 weken wave*
meisjes....helaas...........nog niks...alleen vreselijke rugpijn in golven en bovenbenen die verzuren en rusteloos zijn.... om 11 uur in zkh melden voor ctg en echo
Klinkt als rugweeen Sal. Had gehoopt voor je dat het doorgezet was. Heb je wel nog wat kunnen slapen vanacht?
paar uurtjes maar wel elk uur wakker...rugpijn blijft komen nu in golven...en met lopen soort spierpijn in buik
Dan gebeurt er toch wel iets. Hopelijk heb je al wel wat ontsluiting als je straks in t ziekenhuis bent. Ik heb een vriendinnetje die alleen maar rugweeen had en geen buik. Dus dat kan ook. Houd vol en als alles mee zit word je vandaag mama! Foon heb ik bij me dus ...... Hier vanmiddag naar t Zh voor de uitslag van V's hoofdmeting. Ik heb haar sinds dit weekend in een baby sleep liggen en dat doet ze goed. Ben toch wel benieuwd naar de uitslagen. Bekje nog 1 dagje en dan mag je weer beebje kijken!!! Nog heeeeeel even geduld .
pink, ja hoop ik ook dat ik wat ontsluiting heb al, dan mag ik misschien blijven...baal wel dat ik niet gewoon met vk kan bevallen nu in bevalcentrum maar ja...als ze maar komt.... Succes vanmiddag in zkh... Bekje...nog 1 dagje geduld meis...dan mag je weer buikloeren
Pink, succes vanmiddag! Sal, beebje doet waar ze zin in heeft en wat je zegt: ze moet er toch uit Succes meissie! Inderdaad, nog 1 nachtje slapen. Gekke is dat ik ene moment overtuigd ben van het feit dat het mis is (angst?) en het andere moment zeker weet dat alles goed is...en dat gevoel overheerst nu en is fijn maar ook eng tegelijk!
Bekje welkom in de wereld die aanstaande ouder heet. Die van onzekerheid, angst, vreugde en intens genieten aan elkaar hangt. En als je dacht dat je daar na de bevalling vanaf bent zal ik je meteen uit de droom helpen. Dan word je helemaal kwetsbaar en ook al gaat het prima toch haal je je regelmatig doomsenario's in je hoofd. Ik vind het ouderschap geweldig maar ik weet ook dat ik nooit meer zorgeloos zal zijn. Maar..........het is het meer dan waard!
lieve sal, dat klinkt als rugweeen, de minst fijne weeen.. die heb ik bij J ook gehad ipv buikweeen.. succes in zh!
Pink, ik geloof je helemaal, dat het zorgeloze er helemaal vanaf gaat en je dat nooit meer terug krijgt! Het genieten zijn de mooie momenten, maar dat durf ik nu nog even niet, uit angst dat het allemaal te mooi is om waar te zijn Even een vraagje: ik had net met afvegen behoorlijk wat slijm/afscheiding op mn pampiertje, is dat normaal?? (sorry voor de vieze details!) Bijna elf uur, Sal zal inmiddels in het ziekenhuis zijn....spannend allemaal hoor, hopelijk worden we vandaag weer forumtante!