ohh, daar is het antwoord al Mijn vermoeden van bevallen blijft 30 nov, uiterlijk 1 dec..(als het inleiden een dag meer kost )
Dat vermoeden heb ik ook bij mij! Nou we wachten nog ff af of ze met een goed voorstel komen en anders idd toch maar ikea proberen..
met mijn meisje gaat het stukken beter morgen nog ff aan kijkenhoe ze is met wakker worden ander gaat ze weer na psz.
@aowyn...nou bij thuiskomst man gewoon auto instappen en hup naar de mac voor je bigmacmorgen nieuwe kansen @mvc...jij rommelt wel lkker zeg kan toch niet lang meer duren @cass...toch maar niet annuleren...korting eisen! ben beetje dizzy en heb hoofdpijn ineens
Bekijk bijlage 197478 zo was het en nu is het zo Bekijk bijlage 197479 pfffffff zit nog steeds grijze gloed overheen tetta...helluupp!
asblond(as is ook grijs) idd maar dan zonder pigment...ik hoop dat tetta wat weet is the kapster in the house tot later is begonnen @kylie...hoe voel jij je eigenlijk? ben je ziek?
Ziek van misselijk? Nee, niet echt..Soms even een vlaag en meestal wel kokhalsen wanneer ik mijn tanden poets.. Heb nu even behoorlijke ongi krampen, ben veel aan het verven geweest vandaag, te veel gedaan.. Zometeen lekker een warme douche nemen denk ik
ik had nog beloofd een foto te plaatsten van mijn meiske,... Ze wil sinds deze week weer steeds op de wc zitten,en dan moet ze perse de wij lezen,want ze vind al die baby's zo leuk
is pauze benk weer ff @sjees...hihihi wat schattig zo'n klein meisje op een te grote wc @kylie...das wel erg fijn niet ziek, heb ik ook niet gehad vanaf wk of 10 wat weeig en totaal geen trek in eten daardor, duurde week of 6 en 7 kg lichter.doeje rustig aan, gapas wat doen 2e trimester
Dat kon ik bij de oudste twee ook ideaal! Bij de 2e ben ik in 3w 30kg afgevallen... en binnen 6 weken woog ik nog maar 46kg... (ben 176) door de pfeiffer. Niet leuk Nu gaat het een stuk langzamer, zal morgen eens wegen.
Ik heb maat 56 van het prenatal nijntje pakje en daar zit Lieze mooi in. Verder heb ik nog wat 56 pakjes van Name It. Maat 50 past niet meer Wat was het geschatte gewicht?
ik pas ze ook nog steeds maar gaan door buik niet allemaal dicht dus stiekje in knoopsgat. ben laatste weken wel aan het VRETEN dus hoop maar dar wel weer afgaat. hoveel was je bijgekomen napoleon...je bent pas 2 weken na je bevalling....alles op zijn tijd o begint weer
Aii, dat is idd niet zo mooi... (sorry) ik heb er totaal geen verstand van... maar misschien koperblond erover? daar zit dacht ik een roodtint in.