Sinds mijn kraamweek strijk ik heel braaf, wat volgens kraamzorg nodig is, alle kleertjes van mijn dochtertje, hydrofiel doeken (beide kanten), washandjes, spuugdoekjes en noem maar op.. Maar jemig!! Hier gaat best wat tijd in zitten. Dat samen met alle andere huishoudelijke taken en de zorg van een baby valt me toch even tegen! Vroeg me dus af, en mijn vriend ook , of alle vrouwen daadwerkelijk alles strijken?? Ow ja, normaal strijk ik echt nooit!!
ik strijk de hydrofieldoeken niet meer vouw e gelijk op als de drogerr klaar is kleertjes die gekreukt zijn strijk ik wel maar dat doe ik ook met kleding van de rest van t gezin
Dat klinkt al beter! Kleertjes van de baby die gekreukt zijn zou ik ook sowieso strijken ja.. Ik draag gewoon haast geen kleding dat gestreken hoeft te worden, en anders doet mijn vriend het wel eens..
ik zou niet eensweten waar ik de tijd vandaan moert halen tegenwoordig ben alleen maar met mn kinderen bezig en idd ik koop ook kleding waarvan ik denk/hoop dat t netjes uit de droger komt gemak dient de mens he mijn kraamhulp vertelde me idd ook het verhaal over hygiene maar zei dat de droger ook goed genoeg was steriel worden de doeken toch niet zodra je ze gestreken hebt zit er alweer bacterien enzo op dus zou die strijkbout lekker terug geven aan je vriend
Ben verslaafd aan strijken, vind het echt leuk De kraamhulp hier zei niet dat je alles 'moet' strijken, ze zei wel dat de hydrofiele doeken in ieder geval niet gestreken hoeven worden. Nu strijk ik bijna alles behalve sokken, ondergoed en dikke vesten of spijkerbroeken van mezelf.
strijk de rokjes/jurkjes die nodig zijn, hydrofiel doeken (waarom doe je eigenlijk 2 kanten?), washandjes en het beddengoed. Heeeeel soms de onderrand van een shirtje als die telkens terugkrult. (van lydia's was dan he, dan komen er nog dingen van wim daniel en mij bij)
mijn moeder strijkt! maar hydrofielluiers nemen meer op ongestreken volgens mijn kraamhulp! die tip heb ik onthouden
ik strijk hier helemaal niets alleen enkele kleren (van mij of dochtertje) die erg in de kreuk zitten. heb van de kraam alleen de allereerste hydrofielen moeten strijken. dus waar ze in gewikkeld werden na de geboorte. die moesten echt steriel weg gelegd worden. de rest niet meer. een beetje onnodig en helemaal als kindje al een paar maanden is. dat steriel gedoe is van vroeger. toen moest alles spik en span zijn. maar kraamverzorgende spreken elkaar nog wel eens wat tegen. tegenwoordig hoef je bijv. ook geen flesjes meer te steriliseren. alleen de eerste weken. maar ik ga zeker geen washandjes, rompertjes of wat dan ook strijken. of er moet echt iets heersen waardoor ze ziek is of kan worden. alles steriel lijkt me ook niet echt gezond. ze moeten ook wat weerstand opbouwen hoor
strijken, wat is dat? nee, zonder gein, ik strijk bijna niets.... alleen de overhemden van mijn man en mijzelf en eventueel een bloesje van onze dochter als het echt helemaal verkreukeld is (maar als je alles netjes te drogen hangt scheelt dat al heel veel)
Ik strijk NOOIT ook echt NOOIT gedaan! Heb ook niet van de kraamzorg gehoord dat dat zou moeten, als ze het zouden zeggen zou ik het nog niet gedaan hebben want ik vind dat echt onzin!
ik strijk niet! nergens voor nodig dacht ik, nog nooit eerder gehoord dat je je babyspul moet strijken.. en wat een tijd gaat daarin zitten zeg! nee hoor ik vouw het mooi op en dan zo in de kast
Zo! Wat ben ik blij deze topic geopend te hebben.. Dat wordt dus inderdaad de strijkbout terug geven aan mijn vriend! Waarom beide kanten? Tsja, omdat ik dat hoorde.. Terwijl ik normaal niet alles doe wat een ander zegt. Bedankt voor jullie reacties! Heb ik weer wat extra tijd..
hoi, dingen van dochter ik strijk wel - gewone winterpyama's ( stoffen ) - haar boven kleren ,setjes, kleedjes, .... wat strijk ik niet - die dikke winterpyama's uit één deel ( mag je ook niet strijken ) - body's ( romper) strijk ik ook niet. van mezelf - alle boven kleren strijk ik wel. , dus ongergoed en kousen enzo niet. algemeen - keukenhandoeken, zakdoeken en kussenslopen strijk ik ook gr
Ik sluit me hier bijna bij aan. Ik stijk heel af en toe als de shirtjes echt gekreukd zijn maar ik ga toch zeker geen hydrofiel luiers etc staan strijken...
hier word alles van iedereen gestreken incl beddengoed en ondergoed. Alleen geen handdoeken, theedoeken en sokken
Ik strijk echt alleen hetgeen wat echt moet zoals overhemden. De rest hang ik of strak op de waslijn en dan kun je het zo opvouwen of in de droger (ondergoed, handdoeken, hydrofyl doeken ed) en vouw ik ook zo op. Mijn kraamhulp zei dat je juist geen hydrofiel doeken, spuugdoekjes, theedoeken moest strijken want dan nemen ze minder vocht op. Heerlijk zo'n kraamverzorgster
wij strijken overhemden,pantalon persen en kreukels strijken.Klaar. Heb alleen de lakentjes gestreken dat ze in de bak lag omdat ik dat mooier vind, hydrofiel juist niet strijken, nemen veeeeeel meer op als ze niet gestreken worden ennn steriel?? steriel is het als je het daarna in een plastic zak 1 voor 1 weg legt.. niet als je het daarna weer in de kast legt en dat is ook nergens voor nodig.