Kinderwens, waarschijnlijk PCOS

Discussion in 'MMM clubs' started by Moon83, Jul 4, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kirsss

    kirsss Bekend lid

    Jul 27, 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis
    @dierelier,

    Meiss pff verdorie.. balen zeg! Maar aan de andere kant wel super goed dat je uitjezelf ongi ben geworden!! dan weetje dat je lichaam wel weer het een en ander aan het oppakken is ;)
    geef de moed niet op en hup de nieuwe ronde in!! en dat gaat gewoon helemaal goed komen!

    Hopelijk kan je weer snel beginnen meis Succes!!


    Liefs kirsss



    @miraa , Spannend hoor..pff ik hoop dat ik morgen ook te horen krijg dat me eitje gesprongen is!! en dat ik op het wachtbankje kan gaan zitten..ik heb geen ovu testen gedaan en daar ben ik nu al te laat voor..had ik het maar wel gedaan dan had ik al wat meer geweten hmm..dat is altijd achteraf
    morgen hoor ik meer..Spannend weer..al dat wachten
    fijne dag meiden

    Liefs
     
  2. Mira85

    Mira85 Fanatiek lid

    Mar 30, 2011
    4,664
    0
    36
    In het mooie Brabant
    Kirsss: Al iets gehoord vandaag? Ben nog voor je aan het duimen!

    Zit te wachten op iemand die naar de verwarming komt kijken. Ketel bouwt te veel druk op en dan gaat er een ventiel lekken... Dus zit nu in een koud huis, omdat ik de ketel niet aan durf te doen met een cavia die altijd warm moet zitten. Het een warmtelamp op zijn kooi gezet, maar hij gaat er niet bij zitten (beetje een eigenwijsje), dus hoop dat ze snel hier zijn en het kunnen maken!

    Vanmorgen was mijn temp gelijk aan gisteren, 36,2. Niet echt super hoog en net iets boven de horizontale lijn. Begin me zorgen te maken dat het echt niks gaat worden deze ronde :( Zou ik vervelend vinden...
     
  3. Mira85

    Mira85 Fanatiek lid

    Mar 30, 2011
    4,664
    0
    36
    In het mooie Brabant
    Kirsss: Ben zo benieuwd meis...!

    Ketelman is geweest :D Nu weer een lekker warm huis na een kapot expansievat (of hoe je dat ook schrijft ;) het rode bolletje dat bij de ketel hoort :p). Cavia weer blij en ik ook :D
    Ben nu echt moe, zal de spanning over de ketel wel zijn. Nu ook nog hoofdpijn bij, dus ik ga even wat drinken en daarna mss ook even liggen.
     
  4. Dierelier20

    Dierelier20 Actief lid

    Oct 16, 2010
    142
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mira: ik kan je niet helpen wbt je temp, ik ben daar totaal niet in thuis. Hoop dat het allemaal goed mag gaan!

    Kirss: En en??

    Ik ben net voor de uitgangsecho geweest, alles was goed en zag er perfect uit dus ik mag zometeen mn eerste puregon weer zetten. Op naar de volgende kans!
     
  5. Mira85

    Mira85 Fanatiek lid

    Mar 30, 2011
    4,664
    0
    36
    In het mooie Brabant
    Dierelier: Geeft niet hoor, dat je me niet kan helpen. Dat je het leest is al fijn :D
    Succes de komende ronde. Hopelijk weinig bijwerkingen van alle medicijnen en super goed nieuws aan het eind van die ronde :D

    Kirsss: Meis, hoe is het gegaan? Blijf duimen voor goed nieuws!
     
  6. kirsss

    kirsss Bekend lid

    Jul 27, 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis


    ik heb een eisprong gehad :D :D ,,
    yeaaaaahh :D
    ik ben helemaal blij!! ,, ik mag op het wachtbankje!!!!



    @dierelier, Geweldig meid! hup de nieuwe ronde ik ga voor je duimen meis


    @mira, gelukkig is het weer lekker warm bij jullie, is wel nodig in deze koude dagen...:) ik mag bij je op het wachtbankje..:D
    ik ben helemaal blij!!!


    lieffssss
     
  7. Mira85

    Mira85 Fanatiek lid

    Mar 30, 2011
    4,664
    0
    36
    In het mooie Brabant
    Kirsss: Joepie!!! Kom maar lekker erbij hoor :D Gezellig met zijn tweetjes!
     
  8. kirsss

    kirsss Bekend lid

    Jul 27, 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis
    Wat voelt dat goed het wachtbankje!!!
    voor het eerst...ben zo benieuwd!
    over 2weken 21nov..kan ik voor het eerst een testje doen
    Spannend me 1e echte kans :D


    hoe is het verder meiden,
    mira nog lekker warm bij jou?? ;)

    Liefss
     
  9. Mira85

    Mira85 Fanatiek lid

    Mar 30, 2011
    4,664
    0
    36
    In het mooie Brabant
    Kirsss: Nog steeds 36,2 bij mij... Boven de lijn, maar niet spectaculair zoals ik bij anderen wel eens zie... Hoop het, maar denk van niet :(
     
  10. Elmo83

    Elmo83 Bekend lid

    Apr 11, 2011
    968
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey dames op het wachtbankje!

    Wat goed zeg! Ik ga voor jullie duimen dat jullie niet voor niks op het wachtbankje zitten!

    Liefs,
    Elmo
     
  11. Dierelier20

    Dierelier20 Actief lid

    Oct 16, 2010
    142
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat goed Kirss... ow spannend he eindelijk een kans! Je weet nu gewoon dat je lichaam het met een beetje hulp toch kan en wie weet is het wel meteen raak!

    Succes op het wachtbankje dames!!
    Ik hoop jullie over een week of 2 weer af te kunnen lossen, dan duw ik jullie op het zwangerenbankje!
     
  12. Uk1983

    Uk1983 Bekend lid

    May 22, 2011
    610
    0
    0
    He meiden,

    Weet even niet zo goed hoe ik moet beginnen, dus schrijf maar gewoon wat er in me opkomt.
    Maandag hebben we bij de gyn de 3e echo gehad, en het is nu zeker weten niet goed. Geen hartje, en de echo was nog steeds erg vaag. Toen ik me weer mocht aankleden vertelde ie dat ie het weg gaat halen, hij wil niet wachten tot het eventueel spontaan komt. Vooral niet omdat hij het echt wil laten onderzoeken op een mola. Met deze optie moeten we echt rekening houden, al kon hij het op de echo niet goed zien. Het was natuurlijk de 2e keer dat hij het noemde dus op dit moment gaan we ervan uit dat het een mola is, komt de klap iig minder hard aan als het echt zo is.

    As vrijdag wordt ik onder gehele narcose gecurreteerd. Ik zie erg tegen de operatie op, nog nooit meegemaakt dus weet gewoon niet wat me te wachten staat. We krijgen eerst uitleg van de anesthesist en om 11.00u is de ingreep.

    Het is allemaal heel onwerkelijk is, vooral omdat ik me echt zwanger voel en het ook voel groeien. Het idee dat ik na vrijdag niet meer zwanger ben, ook al ben ik nu zwanger van iets wat niet goed is, maakt me verdrietig en lijkt een nieuwe zwangerschap zo ver weg dat ik het niet kan overzien. Dat had ik al toen we hoorden dat ik pcos heb, maar dit gevoel is zoveel erger.

    Toch houden we ook hoop dat het toch een 'normale' zwangerschap is die niet goed is gegaan, zodat we het een plekje kunnen geven, even rust kunnen nemen maar daarna weer verder kunnen gaan.

    Deze week proberen we zoveel mogelijk 'leuke' dingen te doen, en afleiding te zoeken. Ik probeer zo min mogelijk aan vrijdag te denken.

    Op vakantie hebben we het wel fijn gehad, lekker weer en mooie omgeving. Daar hebben we wel een kale plek op mn hoofd ontdekt en de arts daar dacht aan alopecia, een auto immuunziekte waarbij je kale plekken op je hoofd krijgt. Gelukkig zit het op een plek die niet heel erg opvalt en blijft het daarbij. De huisarts heeft dit maandag bevestigd. Door stress wordt dit erger, net als mn eczeem dus op dit moment ben ik lichamelijk erg uit balans en moet ik dat eerst weer terugvinden. In het alternatieve circuit ga ik zoeken naar wat het beste bij me past.

    Maar eerst vrijdag gehad hebben, daarna zien we verder.

    Kirs, thx voor je berichtjes. Succes op het wachtbankje, je hebt het verdiend! Mira, jij ook. En de rest succes bij de volgende ronde!

    Ik blijf zeker bij jullie hoor.

    Liefs uk
     
  13. Mira85

    Mira85 Fanatiek lid

    Mar 30, 2011
    4,664
    0
    36
    In het mooie Brabant
    Uk: Wat vreselijk om dit te lezen... Weet niet zo goed wat ik moet zeggen meid...
    Ik wil je in ieder geval veel sterkte wensen de komende tijd, vooral vrijdag. Zelf op de OK gewerkt (voor een opleiding) en toen ook curretages meegemaakt, kan me de gezichtsuitdrukkingen van die vrouwen nu nog voor de geest halen. Hierdoor kan ik me goed voorstellen hoe je jezelf nu voelt!

    Meid, neem de tijd om dit te verwerken, het is niet niks! Een hele dikke knuffel voor jou en je manneke!!!
     
  14. Dierelier20

    Dierelier20 Actief lid

    Oct 16, 2010
    142
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lieve lieve Uk, jeetje meid wat een verdrietig nieuws. Het is allemaal niet niks wat er op jullie afkomt... heel veel sterkte.
    Fijn te lezen dat de vakantie wel fijn was iig. En ik ga duimen dat het geen mola was (heb ff gelezen wat dat precies inhoudt).
     
  15. Elmo83

    Elmo83 Bekend lid

    Apr 11, 2011
    968
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Uk: jeetje, ik zit hier met tranen in mijn ogen. Jakkes! Heel veel sterkte vrijdag. Ik steek een kaarsje voor je aan!
     
  16. kirsss

    kirsss Bekend lid

    Jul 27, 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis

    Lieve Lieve Schat,

    Ik weet niet wat ik moet zeggen..
    ik zit net als elmo met tranen in me ogen..omdat je het ook zo verdiend heb! We maken allemaal rot tijden mee, en dan is het eindelijk zover en dan gaat het mis verdomme!
    ik weet niet wat ik moet zeggen lieverd, allereerst Wat is de wereld oneerlijk! Maar weet dat ik aan je denk! en dat als er wat is je altijd priveberichtjes mag sturen! en ik je wil steunen in deze rot tijd! ook Heel veel sterkte A.s Vrijdag ik hoop dat het allemaal een beetje mee gaat vallen,
    en neem alle rust meis die je nodig hebt om het het te verwerken!

    Laat je me weten hoe het gegaan is meis?

    Heeel veeel sterkte ,

    Dikke knuffel Kirsss
     
  17. miloe86

    miloe86 Actief lid

    Jul 28, 2011
    357
    0
    0
    Gelderland
    @ uk
    Pfff wat een klote bericht zeg! Ik kan me niet eens voorstellen hoe je je moet voelen! Heel veel succes en sterkte de komende dagen, maar vooral de dagen erna! Probeer het positief te blijven zien, ondanks dat dat nu heel ver weg lijkt!

    sterkte!
     
  18. Mira85

    Mira85 Fanatiek lid

    Mar 30, 2011
    4,664
    0
    36
    In het mooie Brabant
    Pfff, net bij het afvegen iets te veel kleur op mijn papiertje gevonden... Weet niet goed of het nu bruin, roze of rood moest voorstellen :S Hopelijk is het niks, zou echt k*t zijn!

    Net een smsje van manlief gekregen. Hij moest naar België om spullen te monteren (hoeft hij eigenlijk niet te doen, maar hij wilde het wel doen voor die ene keer). Staat hij met een kapote werkbus in België bij een tankstation. Heeft zijn werk al gebeld en wacht nu op een oplossing :S Manlief spreek geen woord Frans, kan amper Engels. Hopelijk komt het goed...
     
  19. kirsss

    kirsss Bekend lid

    Jul 27, 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis

    O god, is hij al veilig onderweg of staat hij daar nog :$ ik zou gek worden, pfff als je maar goed contact houd met elkaar!!
    hoe is het verder meis?

    hier gaat het wel,, de pijn is eindelijk minder alleen af en toe wat steken..



    @uk,

    Lieve uk, Heeel veeel sterkte morgen!!
    ik zal aan je denken meid!

    Rust de komende dagen lekker uit..en probeer er goed over te praten..
    Heel veel succes meis!!

    Veeel liefss

    Kirss!!
     
  20. Mira85

    Mira85 Fanatiek lid

    Mar 30, 2011
    4,664
    0
    36
    In het mooie Brabant
    Kirsss: Hij heeft 2 uur staan wachten en is opgehaald door een collega om samen met de spullen door te rijden naar Charleroi. Alles is goed gegaan, hebben wat heen en weer zitten smsen tot zijn collega er was. Hoe ze het met die kapotte bus doen weet ik niet, maar hij moest er om 12.30 uur nog naartoe rijden (nog ongeveer een uurtje denk ik) dan nog plaatsen, terugrijden naar zijn werk en daarna nog naar huis fietsen.
    Ik hoop dat hij een beetje op tijd thuis is. Hebben met zijn zus afgesproken om samen in de stad te eten en daarna naar de koopavond te gaan voor wat cadeautjes voor neefje en nichtjes. Dus ik wacht op een smsje waarin hij zegt dat hij op weg naar zijn werk is!
    Hier verder weer goed. Geen afscheiding meer gezien, op anders topic dachten ze al aan een late innesteling ofzo. Ach, mijn temp ik gelukkig wel gestegen vanmorgen, dus ik ben nog iets positief gestemd ;) We wachten maar gewoon verder af wat er gaat komen...
    Over een paar dagen voor jou ook goed nieuws ;) Ik blijf voor je duimen meis!
     

Share This Page