Fijn ... nieuwe buren

Discussie in 'De lounge' gestart door Strijkkraal, 9 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Kun je dan wel chago om zijn, maar je doet er niks aan. Het zou van de zotte zijn natuurlijk wanneer zij een graag gewilde legale aanbouw niet zouden neerzetten omdat de buurvrouw het niet mooi vind of bang is dat haar woning minder waard zal worden. Je leeft met en naast elkaar en dit is nu eenmaal legaal.

    Ik woon naast een gezin wat zo enorm ranzig is en waar vast niemand meer naast zou willen wonen, maar ja.. Dat zijn hun en daar kan ik niks aan doen.
     
  2. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    11 apr 2008
    10.680
    3.692
    113
    Als ik naar de buren zou gaan om aan te geven dat ik een afdak ga bouwen, en zij zouden daar een opmerking over maken over de lichtinval, zou ik aan hun vragen hoe zij dat dan liever zouden zien Het afdak komt er, maar misschien met een kleine aanpassing of toevoeging. Ik zou daar dus een dialoog over aangaan, ik zou dus niet jouw standpunt nemen door te zetten "ja, jammer dan als je hinder daarvan hebt" ... ik vind dat dus echt niet kunnen.
     
  3. Neeltje1986

    Neeltje1986 Fanatiek lid

    29 aug 2009
    3.313
    1
    0
    Onze boef! :)
    Eindhoven
    Ik denk dat ik het heel goed begrijp.. Het gaat niet zo zeer om dat stuk lelijk afdak, want lelijk is het gewoon. TS had het fijn gevonden als er iemand aan de deur was gekomen en het had verteld. Dat ze er van op de hoogte was. Nu is het ineens: boem bats, doe het er maar mee.

    Ze geeft duidelijk en meerdere malen aan dat het niet het lelijk afdak is wat haar stoort, maar de manier waar op het gegaan is.

    Dus nee; ze hoeven niet om toestemming te vragen. Het was fijn geweest als TS er van te voren, van op de hoogte was gebracht. Dat zijn twee verschillende dingen..

    Begrijp ik het zo goed Strijkkraal ?

    Ik geef je wel gelijk. Ik vind het erg jammer dat over zoiets niet gecommuniceerd wordt. En tja.. Lelijk is 'ie inderdaad!
     
  4. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    11 apr 2008
    10.680
    3.692
    113
    Ik spreek geloof ik echt een buitenaardse taal ofzo?? ;) Ik zeg toch nergens dat die aanbouw niet MAG ofzo. Ik vind het een beetje erg vreselijk jammer dat dat ding er zomaar staat. Zonder melding enzo. Goed, overleg zou dan blijkbaar niet nodig zijn (het gros van de mensen vinden dat hier, dus het probleem daarover ligt dan denk ik bij mij), maar is het nou serieus zo vreselijk vreemd en raar om te verwachten dat bouwwerken waar de buren "last" van hebben, de buren op de hoogte worden gesteld daarvan? Leef ik werkelijk op een andere planeet dan?

    En inderdaad je leeft met en naast elkaar, dus die stelling kan ook dan andersom even gebruikt worden lijkt mij. Toch? Of zeg ik hier ook iets raars?

    Het is mij allang duidelijk dat dat ding er legaal staat, dat had de gemeente mij ook wel duidelijk gemaakt. Hij zal ook echt niet vertrekken, de buren staan in hun recht. Maar blij hoef ik er niet mee te zijn.
     
  5. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Nou loop er dan zelf ff heen, waarsch hebben ze niet eens door dat jij je zo aan het opwinden bent.
     
  6. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    11 apr 2008
    10.680
    3.692
    113
    He-le-maal correct! Je begrijp het zoals ik het bedoel :)
     
  7. Abri

    Abri VIP lid

    16 jun 2010
    12.423
    3
    38
    Snap je wel hoor Strijkkraal! Zou er én zelf niet vrolijk van worden, en het zou mij als evt. koper misschien kunnen storen.

    Mocht je het storend blijven vinden (of voor je potentiële kopers) anders inderdaad de schutting op dat stuk iets ophogen, of bijv. een gaas erboven plaatsen met een plant erin?
     
  8. Strijkkraal

    Strijkkraal VIP lid

    11 apr 2008
    10.680
    3.692
    113
    Ga ik ook doen, dat ding stond er opeens gisteravond ... er is nog niemand geweest daar waar ik kon vragen of de buurvrouw mij svp even kon contacteren. Dat ga ik vanavond doen ...
     

Deel Deze Pagina