Probiotica heb ik inderdaad. Hoop maar dat mijn darmen snel wennen! Kan ze ook alleen op mandarijn reageren? Het is hier sinds een paar dagen weer mis. Steeds meer voeding terugslikken, niet kunnen slapen, overstrekken. Ik eet sinds een week veel mandarijnen, maar weet niet of ze daar ook op kan reageren. Bertha, hoeveel spa rood doe je dan? En kan dat bij iedere pannenkoeken mix? Het klinkt zo apart Volgende week hebben we een afspraak bij de dieetist voor de bijvoeding. Ben benieuwd wat ze adviseert.
Geen noodzaak hoor, maar het is wel heel goed als je last hebt van gevoelige darmen/onregelmatige stoelgang/slechte weerstand!
Ah, op die manier, zag even niet hoe de link nu net gelegd werd. Dacht dat het meer was van stoppen met melk(producten) = probiotica slikken en die link zag ik dus niet.
Gewoon zoveel tot het lekker stevig maar vloeibaar is! Is wel een flinke scheut denk zo'n 400ml voor 3 pannenkoeken, grove schatting! Ik gebruik altijd meergranen mix daar gaat het prima mee.
Welke probiotica is aan te raden? Hier obstipatie sinds m'n bevalling en de zwangerschap nu doet er ook geen goed aan. En las wat over de kans op een allergie misschien verkleinen door in de zwangerschap probiotica te gebruiken. Heb Stefan gevraagd wat zijn visie was: 'baadt het niet, dan schaadt het niet' Iemand een idee vanaf wanneer je daar dan mee moet starten?
Nu! Baat het niet, schaadt het niet, vind ik wel wat kort door de bocht. Het is inmiddels wel bewezen dat probiotica goed is voor je darmen! Ik slik al jaren Multi Billion Dophilus van Solgar. 1x per dag op dezelfde tijd goede stoelgang. Nooit meer pijn in mijn buik (+ mijn dieet). Dure pillen, maar dat zijn ze zeker waard, ik heb meteen weer last als ik ze een paar dagen niet slik. Een gradatie daaronder is de 40+ Dophilus, die krijgt mijn zoontje. Ik vroeg me trouwens af nu jij zwanger bent en Danique nog voedt en dus op een km-vrij dieet bent, stel je de baby daar dus ook niet aan bloot. Wat vind Stefan daarvan? Ik dacht dat hij juist een voorstander was om niet preventief op dieet te gaan tijdens de zwangerschap. Of kan ze inmiddels al tegen koemelk?
Over het altemeen wel ja, maar Als ik probiocia neem zit ik tegen het plafond van de buikpijn, evenals mijn moeder. Mijn dochter heeft orthiflor start gehad, ook zij zat had enorme buikpijn. Wat bij mij hielp, is het nemen van celzouten van Schussler om de slijmvliezen weer op pijl te brengen. ( niet tijdens de bv periode, maar daarna doe ik zeker weer 'n kuurtje)
Wat voor probiotica namen jij en je moeder dan? En kreeg je dochter meer last van buikpijn na orthiflor? Bizar zeg, echt nog nooit gehoord! Hier na enkele dagen ABC Dophilus van Solgar al minder krampen en vastere poep. Mijn gyn adviseert iedere baby meteen probiotica te geven. (Dat vertelde ze me later pas, want ik sprak haar pas weer tijdens de nacontrole). Ik heb eens iets op tv gezien over die zouten (bij radar, kassa, KvW?) dat het allemaal volksverlakkerij was? Ik snap trouwens niet wat je bedoelt met slijmvliezen op pijl brengen?
@Zogelukkig, het ging om het voorkomen van een allergie, of probiotica dat kan voorkomen. Dat is volgens mij niet bewezen en daarom zei hij 'baadt het niet dan schaadt het niet'. Maar ben het met je eens dat het goed is voor je darmen. Ik ga ff googlen. Ik ben niet meer op kmvrij dieet hoor! Sinds ze 14 maanden is kan ik alles weer eten. Maar Stefan is idd een voorstander van geen dingen mijden. Wel gewoon met mate. Ik eet over 't algemeen meestal alleen een bakje yoghurt en soms kaas.
Oh nee, probiotica kan geen allergieen voorkomen idd! En je kan alweer koemelk nemen, wat fijn voor je! Merk je al dat er iets verandert qua bv nu je zwanger bent?
Ik heb het idee dat het iets terug begint te lopen nu. 's Avonds laat of 's nachts, ze komt dan vaak 1 van beide een keer, is het wat snel 'op' wat ze dan niet altijd leuk vindt. Voor slapen gaan en 's morgens drinkt ze toch niet altijd zoveel dus dat zorgt niet echt voor problemen. Soms iets gevoelig maar dat had ik ook wel. Omdat ik met tepelhoedjes voed, heb ik geen eeltlaagje haha. Maar over 't algemeen valt het me nog alles mee en hoop ik dat ze gewoon lekker blijft drinken. Hopelijk blijft bij mij de misselijkheid weg, tot nu toe gaat 't alles prima. Dat is 't enige waar ik tegenop zie en helemaal als ik er dan nog voor haar uit moet en moet voeden.