Zwanger na meerdere miskramen

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Mirri, 6 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mimi1982

    mimi1982 Fanatiek lid

    17 aug 2009
    1.850
    2
    38
    NULL
    NULL
    oke dan ga ik vanaf 12 weken afbouwen.
    en zal DS mailen met de vraag of ik utro van haar kan krijgen tot 16 weken.
    heb jij het na de 16 weken nog van haar gekregen?? waarom heb jij het niet van het amc gehad?? of val je alleen maar in hun protocol als je al eens een vroeg geboorte heb gehad??

    mijn man denkt er nog over na of we het amc gaan bellen maar eerlijk gezegt begrijp ik zijn argument heel goed.
    als mijn dochter niet met 34 weken was geboren was ze waarschijnlijk dood geweest omdat de navelstreng het niet goed meer deed.
    en nu is hij bang dat als ik medicijnen ga krijgen om mijn baarmoeder rustig te maken dat als dit keer het zelfde gebeurt de baby komt te overleiden omdat het nu niet meer vanzelf op gang komt door de medicijnen.
    ik begrijp heel goed wat hij bedoeld ik vraag me ook wel eens af stel dat ik net voor de 34 weken was bevallen had ik dan eerst weeen remmers gehad of hadden ze eerst naar de conditie van de baby gekeken.
    kortom ik begrijp wat hij bedoeld maar aan de adere kant denk ik nu was het met 34 weken terwijl ik vreselijk veel bedrust heb gehad hoe vroeg zal het nu zijn heb er nou natuurlijk nog 1 rondlopen.
    maar heb nu natuurlijk (nog) geen bloedingen gehad en ze zeggen dat je ook een vroeggeboorte kan krijgen van de bloedingen.
    en het kan ook door het afs komen en daar heb ik natuurlijk nu ook medicijnen voor.
    maar als het aan mij ligt komt er zeker een gesprek in het amc en misschien wilt het mca er ook wel aan mee werken kan het op z'n minst proberen.
    al lees ik wel heel veel dat ze pas wat voor je gaan doen als je voor de 34 weken ben bevallen en ik zit daar natuurlijk 3 dagen over heen
     
  2. mimi1982

    mimi1982 Fanatiek lid

    17 aug 2009
    1.850
    2
    38
    NULL
    NULL
    trouwens ik loop al een paar weken met hoofdpijn ik heb het er steeds op gegooid dat het spanningen zijn maar zou het ook van de prednison kunnen komen??
     
  3. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Nou nee dat lijkt me niet per se. Ik had het pas bij afbouwen en gebruikte andere dosering.

    En wat je man zegt, bespreek dat in het AMC. Juist door je voorgeschiedenis zou ik als ik jou was sowieso alleen maar in academisch willen lopen. Dan krijg je straks gewoon ook wekelijks ctg's om te kijken of de baby her niet benauwd heeft. Ze geven alleen weeënremmers als de conditie van het kind goed is, dus die had je destijds sowieso niet gekregen. AMC is echt topziekenhus wat dit stukje betreft, en dat zeg ik niet zo snel.

    Maar progesteron kreeg ik niet, omdat het pas eerste dreigende vroeggeboorte was. Dus ik kreeg het van Gent en de AMC-arts gaf me groot gelijk. Bizar!

    Jij hebt een heel ingewikkelde en ernstige voorgeschiedenis. Je hoort echt in het AMC thuis.

    Suus
     
  4. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Je loopt toch sowieso ook bij vaatarts daar? Die hoort controles te gaan doen vanaf week 8.
     
  5. mimi1982

    mimi1982 Fanatiek lid

    17 aug 2009
    1.850
    2
    38
    NULL
    NULL
    mmm ik weet niks van controle's af.
    heb ik een doorverwijzing nodig voor het amc??
    ik ben daar natuurlijk helemaal niet meer onder behandeling.
    mijn eigen gyn is opgeleid door het amc dus misschien dat ze me wat meer wilt vertellen nouja als ze daar net zo goed in helpt als wat ze me nu helpt is het niet veel.
    vreemd dat de dokter je gelijk gaf dat je utro nam maar het je niet wou geven.
    ik ga het aanstaande woensdag eens bespreken met een andere dokter haar heb ik ook voor de 6 weken echo gehad en we vonden het allebei een schat zij is ook de gene die begon over de metingen vanaf 16 weken nou dat heeft nog nooit iemand tegen me gezegt.
    het enige nadeel is dat deze dokter volgens mij geen gyn is dus weet niet hoeveel zeggenschap ze er uiteindelijk in heeft.
    iedere week een ctg zou ik heerlijk vinden.
    ik vind alleen de afstand naar het amc best veel en aangezien ik zodra ik zwanger ben een doos ben in auto rijden vind ik dat best eng ook ben ik bang dat ik onze dochter er te veel mee belast die vind het nu al raar dat mama elke week naar het ziekenhuis moet.
    misschien kan ik in het amc wel afspraken maken en dan in het mca de ctg's laten doen.
    zou wouden toen ook de water echo doen in het mca dat geeft het amc voor ons geregeld.
    1 ding weet ik zeker ik wil heel streng in de gaten gehouden worden want ben als de dood dat er wat gebeurt.
    ik ben ook heel benieuwd hoevaak ik na de 12 weken op controle moet komen ik hoop eigenlijk iedere 2 weken.
     
  6. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ik hoop dat het MCA die controles wil doen. De vaatarts wilde mij vanaf week 8 zien ivm bloeddrukmetingen en bloedonderzoek. Moeten ze in MCA ook kunnen.

    Iedere week ctg, proluton, extra echo's em controles... Je hebt er gewoon recht op na de zwangerschap van je dochter, dus ik zou gewoon zorgen dat je het krijgt. Je vergeeft het jezelf nooit als er iets misgaat wat ze eerder hadden kunnen ontdekken.

    Suus
     
  7. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Hey meiden, even een ego berichtje: vandaag bleek weer een collega gordelroos te hebben. Ik heb nooit waterpokken gehad, dus voor mij erg gevaarlijk. Heb de gyn gebeld en na overleg bleek het besmettingsgevaar erg klein zo lang ik niet dicht bij haar in de buurt kwam. Daar vertrouwen we maar op dan. :)
     
  8. Mirri

    Mirri Fanatiek lid

    25 sep 2009
    4.551
    1
    38
    N.Holland
    1 ding weet ik zeker ik wil heel streng in de gaten gehouden worden want ben als de dood dat er wat gebeurt.
    ik ben ook heel benieuwd hoevaak ik na de 12 weken op controle moet komen ik hoop eigenlijk iedere 2 weken.

    Zo is dat Mimi, ga daar voor ;)
    Suus, goed dat je dr bent met je advies, ik heb niet zoveel ervaring met ziekenhuizen en medicatie.

    Mimi, ik heb ook al dagen een zwaar hoofd, gooi het op t piekeren wat ik stiekum toch veel doe.

    Mykelti, wat vervelend, hoop dat je bent gerustgesteld nu
     
  9. Mirri

    Mirri Fanatiek lid

    25 sep 2009
    4.551
    1
    38
    N.Holland
    We moeten ook maar n beetje vertrouwen in ons lijf en t Beebje hebben ;)
     
  10. mimi1982

    mimi1982 Fanatiek lid

    17 aug 2009
    1.850
    2
    38
    NULL
    NULL
    bloeddruk meten ze inderdaad iedere week.
    en inderdaad vergeef ik het me zelf nooit als er wat gebeurt.
    ik moet ook zeggen dat ik erg mondig ben geworden tegen over mijn gyn en die vind het op zijn zachts gezegt niet leuk.
    mijn man zei dat ik het van haar kant ook moest begrijpen dat ik het ook niet leuk zo vinden als iemand die 1 keer in de week langs kwam zich ging bemoeien met hoe ik mijn werk doe.
    maar ik heb er maling aan ik wil gewoon dat ze voor 100% opletten want dat hebben ze veel te kort gedaan de vorige keer al zullen ze dat nooit toegeven.

    net te horen gekregen dat een collega van mijn schoonmoeder in het ziekenhuis ligt met weeen ze is 26 weken zwanger ze belde vorige week al op dat ze bloedverlies had en toen werd er dood leuk gezegt als het nog eens gebeurt dan moet je even langs komen nou had ze gister dus een controle afspraak en ze kon meteen blijven want ze waren bang voor een vroeggeboorte.
    dat is toch niet normaal ze hadden haar vorige week toch al meteen moeten laten komen ben er echt heel erg boos over geworden.
     
  11. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    srry dat ik er zo weinig ben de laatste dagen. Ben gisteren gestript en heeft heel erg gerommeld en alles is afgezakt teegn verwachtingen in. Straks naar het zkh voor vwv controle.
     
  12. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Suus
     
  13. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Frustrerend zeg. Sterkte!
     
  14. Mirri

    Mirri Fanatiek lid

    25 sep 2009
    4.551
    1
    38
    N.Holland
    He Aowyn, geen excuses, je bent jezelf aan het voorbereiden op de bevalling.
    Hoop voor je dat t toch nog snel op gang komt.
    Wel frustrerend als t nix doet.

    Mimi, naar voor de collega van je schoonmoeder, zo zie je hoe we op ons strepen moeten staan om goede zorg te krijgen.
    Bah.
    Ben je zelf al iets wijzer geworden Mimi? of je naar t AMC of MCA kan?
     
  15. mimi1982

    mimi1982 Fanatiek lid

    17 aug 2009
    1.850
    2
    38
    NULL
    NULL
    zo heb vandaag mijn AS binnen gekregen ik zou hem opbergen tot 12 weken maar heb het toch even geprobeerd.
    we denken allebei heel af en toe het hartje te horen maar dan hoor je 2 of 3 slagen en dan is ht weer weg.
    konden jullie het met 11 weken heel goed horen of is het dan ook nog een beetje gissen??

    mirri ik blijf voor nu in het mca lopen dat is bijna om de hoek.
    als ik de 12 weken haal dan ga ik het er eens over hebben hoe nu verder.
    maar ik ben eigenlijk verplicht om in het mca te blijven lopen want als de bevalling begint haal ik het amc nooit op tijd.
    vind het ook heel moeilijk omdat we al een kindje hebben en we willen haar ook niet te veel belasten om iedere week naar het amc te moeten rijden.
    maar ik wil gewoon wel het beste voor dit kindje en dat maakt het zo moeilijk.

    aowyn sterkte meid ik hoop dat het snel goed op gang komt
     
  16. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Aowyn, succes meis! Ik duim voor een voorspoedige bevalling!

    Mimi, hier ook net weer geprobeerd en telkens is het verschillend hoe snel en hoe goed we het hartje horen. Vanaaf wilde ze zich niet laten horen en moest ik eerst nog even springen en doen en toen hoorde ik haar wel even. Je maakt je gelijk wel wat zorgen, maar eigenlijk niet nodig dan. :)
     
  17. Mirri

    Mirri Fanatiek lid

    25 sep 2009
    4.551
    1
    38
    N.Holland
    Moeilijk Mimi, doe maar waar jij je t prettigst bij voelt.
    Je kindje past zich wel aan.
    Ik ben ook 1 x in t MCA geweest, bij dr.v. Kasteren.
    Wel een prettig ziekenhuis, voorzover t "prettig" kan zijn ;)
    Nou, op naar die 12 weken dan Mimi.
    Wat een zenuwentijd hè die eerste maanden....
     
  18. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Ik begin hier sinds een paar dagen wat druk te ervaren onderin. Nu weet ik niet zo goed of het mijn bm is of dat het mijn darmen zijn, want die zijn ook weer onrustig.

    Kan het van mijn bm komen?
     
  19. Mirri

    Mirri Fanatiek lid

    25 sep 2009
    4.551
    1
    38
    N.Holland
    Zou kunnen Mykelti, we gaan naar de 12 weken.
    Ik had ook dat gevoel, dacht aan n blaasontsteking en had plas naar de dr gebracht, maar t was brandschoon ;)
     
  20. mimi1982

    mimi1982 Fanatiek lid

    17 aug 2009
    1.850
    2
    38
    NULL
    NULL
    mykelti kan van allebei zijn.
    ben je niet te druk?? ik heb het soms heel erg en dat is wanneer ik teveel heb gedaan.

    oke dus jullie horen het ook niet altijd goed en lang ik ben natuurlijk ook erg vroeg.

    tja de maanden duren lang het voelt alsof ik 10 maanden zwanger ben maar het zijn er pas bijna 9 weken.
    denk dat het komt omdat we er te veel mee bezig zijn en echt de dagen aftellen naar de volgende echo.
    ik hoop dat ik na de 12 weken wat meer kan genieten en dat we het kindje snel voelen.
    onze dochter voelde ik met 16 echt iedere dag goed en had de placenta aan de voorkant liggen dus de verwachtingen zijn hoog gespannen.
     

Deel Deze Pagina