December 2011 Mama's!! Deel 3

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Doemaar, 23 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Florabella

    Florabella Fanatiek lid

    8 dec 2010
    4.323
    0
    0
    Juf!
    Limburg
    Ja dat mag!!
     
  2. prinsesje88

    prinsesje88 Fanatiek lid

    21 mrt 2011
    1.226
    0
    0
    NULL
    NULL
    Normaal gesproken mag je er inderdaad gewoon 2 tegelijk pakken, maar of dat nu ook zo is?
     
  3. Goofie

    Goofie Fanatiek lid

    23 jan 2011
    3.005
    1
    38
    NULL
    NULL
    gewoon zomaar of na het eten of hebben van een wee???
     
  4. Sjees

    Sjees Niet meer actief

    zo ben nu pannenkoeken aan t bakken voor 8 man, net weer 1 mislukt grrrrrrrrrrrrrr, en weet nu al dat middagslaapje hem niet gaat worden,nou ja we zien wel!

    om half 3 komt vriendin gaan we naar kinderboerderij als ik die pannekoeken dan af heb en om kwart voor 5 komt andere vriendin en gaan we eten en daarna lopen,ik ben denk ik helemaal af vanavond,hihihih

    brusje en flora zet hem op! hier helemaal geen kramp meer dus ga nu voor de datum 20-11-2011 ook leuk!
     
  5. prinsesje88

    prinsesje88 Fanatiek lid

    21 mrt 2011
    1.226
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ga ook maar eventjes proberen te slapen. Studeren lukt voor geen meter, misschien na een dutje wel!

    Tot straks en hoop dat er dan wat meer schot zit in de beebjes ;)
     
  6. Florabella

    Florabella Fanatiek lid

    8 dec 2010
    4.323
    0
    0
    Juf!
    Limburg
    Owww sjees lekker pannenkoeken!!

    Na een wee brand het zegmaar na.....beetje raar
     
  7. Goofie

    Goofie Fanatiek lid

    23 jan 2011
    3.005
    1
    38
    NULL
    NULL
    Heb gewoon even de verloskundige gebeld, dan weet ik het maar zeker.
    Ik mag 3x per dag gewoon 2 paracetmol nemen.
    Dus ik ga er lekker 2 in mijn mik stoppen en hopen dat het werkt.
     
  8. Goofie

    Goofie Fanatiek lid

    23 jan 2011
    3.005
    1
    38
    NULL
    NULL
    Misschien toch door het rekken en trekken van die buik??
     
  9. Lin71

    Lin71 Fanatiek lid

    19 apr 2007
    3.481
    0
    0
    prov.groningen.
    Wat kunnen jullie kletsen zeg. IK ga echt geen 150 berichten terug lezen.
    Als ik iets heb gemist hoor ik het graag,

    Las iets over een buik in brand na weeen? IK heb wel een brandend gevoel maar dat is omdat mijn huid zo gespannen staat dat het zeer doet.
     
  10. Goofie

    Goofie Fanatiek lid

    23 jan 2011
    3.005
    1
    38
    NULL
    NULL
    Nee zou het ook niet doen hoor lin, we hebben alleen een flora en een brusje met weeen..
     
  11. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    30 jan 2011
    2.770
    1
    0
    @Flora is de kleine er nu nog niet? Je baby schiet ok niet op he, die zit nog veel te lekker warm in haar privezwembad.

    @vreetbuien,meiden toch neem voortaan een appel in plaats van chips, dat is veel gezonder. :D En ik las over een kleine spuit(van mikmak dacht ik) die om 7.00 al pizza wil, mama geef eens het goede voorbeeld. :D

    @aapje, hopenlijk is het weer een beetje goedgekomen.

    @snotkop, hoe gaat het nu sjees?

    @matrasbeschermer, hier wel een dun stuk zeil op het matras,je weet immers maar nooit.

    @babyboo, fijn dat de kleine weer aan het bewegen is.

    @Brusje, kom op jij ook vandaag.Wedstrijdje Brusje of Flora.

    Kom op meiden bij de november mama`s bevallen zo ook allemaal, laten wij gezelig meedoen.(de 37weken meiden dan)
     
  12. kim1990

    kim1990 Fanatiek lid

    18 jul 2008
    4.151
    0
    36
    Emmen
    Ben het met je eens Daisy :D

    Dus meiden kom op! We kunnen het hihi.

    Wat is het druk,10 actieve gebruikers en 1 gast.
     
  13. Babyboo92

    Babyboo92 Fanatiek lid

    6 dec 2010
    1.697
    0
    0
    Had ik maar een baan..
    Nijmegen
    Mag 36w en 6dg ook? Dan begin ik vanavond met weeen ofzo en dan komt ze morgen?

    @Goofie
    Ik heb geen flauw idee, maar mensen om me heen zeggen het.. Lekker 2 paracetamol tegelijk nemen, dat mag gewoon! Oh verstandig dat je even hebt gebeld als jou dat gerust steld!

    @Brusje
    Oeh spannend! Lekker door laten zetten, laat maar komen die kleine beeb van jullie. BBBAABBBYYYY BRUSSJJEEE HOP HOP! 11-11-2011

    @Florabella
    Oeh ik ben jaloers. Verse jus d'orange! Daar heb ik ook ontzettend veel zin in zeg. Pff

    @Sjees
    En willen de pannekoeken ondertussen al lukken of blijven ze allemaal in de prullenbak verdwijnen? hahaha

    @Lin71
    Hahahaa dat zijn aardig wat berichten ja. Valt me toch een beetje tegen hoor dat je die niet even gaat zitten terug lezen!

    @Daisy1985
    Die appel ga ik zo nemen ook goed? Heb ik het allebei gehad hahaha
     
  14. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    30 jan 2011
    2.770
    1
    0
    @babyboo 0.01 vanacht mag jij, dus nog even wachten.
    gewoon binnenhouden
     
  15. Lin71

    Lin71 Fanatiek lid

    19 apr 2007
    3.481
    0
    0
    prov.groningen.
    Go flora go brusje.

    @ babyboo ik verwacht van jou gewoon een samenvatting :p
     
  16. Lin71

    Lin71 Fanatiek lid

    19 apr 2007
    3.481
    0
    0
    prov.groningen.
    11-11-11 wel een grappige datum
    doe hier dan maar 20-11-2011
     
  17. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    24 sep 2008
    8.119
    0
    0
    Limburg
    ze net effe geslapen van kwart voor 12 tot net.. linette slaapt nog... hier nog niemand bevallen of bezig

    @boo, in ons stadium moet je beeb 10 keer per dag voelen.. niet 10 keer per 5 uur.... dus als het minder is gelijk bellen, niet nog een dag wachten, mijn vk zei me gisteren dat dat heeeeeeel belangrijk is, van de week hebben ze iemand met 38 weken gehad die niet had gebeld een dag en dat kindje was overleden... dus houd aan 10 keer per dag is minimaal!!!

    @sjees, jij pannekoeken bakken en nog iemand.. ook lekker... hier nog een vol gevoel van de broodjes uit de oven enzo...

    @brusje, jij ook in de weeen, nou babybrus, kom jij ook maar hoor... het mag!!!

    @daisy, ik geef spruit zeker het goede voorbeeld, ze zei er alsjeblieft achter :D
     
  18. Wub309

    Wub309 Actief lid

    28 mrt 2011
    452
    0
    0
    Gelderland
    Nu Brusje ook weeën?? nog meer spanning, zo kom ik al helemaal niet toe aan wat ik wilde doen!

    Babyboo: balen dat je de baby minder lijkt te voelen, maar je zult zien als je er meer op gaat letten dat het beter gaat. Ik ga zo nog even met het hondje en dan even een half uurtje met de beentjes omhoog, ik heb wubje ook nog niet echt veel gevoeld vanmorgen, maar ben dan ook wel druk.

    Sjees: succes met alle pannekoeken en je verdere drukke schema! 20-11-2011 is ook een hele leuke datum, dan mag ik ook meedoen!

    matrasbeschermer: die is er toch juist voor dat als nu opeens de vliezen breken, je matras niet naar zijn grootje is... ik ga hem er dit weekend opleggen en gekraak of niet, hij blijft maar mooi liggen, veel te zonde van de dure matras als er iets misgaat...

    voor de verkouden dames (sjees en goofie?): beterschap!

    Nou, de ramen zijn hier aan de achterkant gezeemd. straks nog even de voorkant, wat boodschapjes en de geboortekaartjes regelen!
     
  19. Sjees

    Sjees Niet meer actief

    lin,zullen wij dan die datum samen doen?? hihihih

    pannekoeken zijn stom!
     
  20. Babyboo92

    Babyboo92 Fanatiek lid

    6 dec 2010
    1.697
    0
    0
    Had ik maar een baan..
    Nijmegen
    Zo flauw dit! Ik ben gek op filet american en ik zie potverdorie elke keer weer, overal aanbiedingen voor bakjes filet american! Kan niet wachten tot ik dat weer mag eten.

    @ lin71
    Hahahah uuhm nouja het ging over de kat van goofie, die deed een beetje gek en zielig. En daisy die had een vreetkick van hier tot tokio. Ze wilden met zijn alle eten gaan ruilen enz omdat iedereen dingen in huis had waar die geen zin in had.
    We gingen goofie helpen met een email terugschrijven aan haar schoonloeder hahah, daar kwamen leuke dingen uit en verder hebben brusje en florabella dus weeen. Dat was het even, meer weet ik even niet meer.
     

Deel Deze Pagina