@goofie niet idd alles komt van pas Haha @sjees werkt niet ik heb al gemopperd ,genegeerd,reageert hij niet op ja alleen dat ik hem niks gun en heb ook gezegd dat hij niet bij de bevalling heeft te zijn toen werd hij wel kwaad en is maar gaan douchen en scheren (scheren doet hij normaal op zondag (?????)) Komt naar beneden met zijn mooie kleren en een lading aftershave op idioot,sorry hoor o hoop niet dat de beeb verkeerd ligt
Dames ik ga er vandoor. Klaar maken om naar de stad te gaan. Naar de intocht kijken. In het prachtige Dordrecht. De oudste stad van Holland
@sniffy, veel plezier laat je even weten hoe hij het deed? ik zie je op tv. @aapje, gewoon iets leuks gaan doen en hem in z`n eigen sop laten gaar koken. Ik zit hier een kwaaie brief te schrijven aan meneer die weer boven is.
He he, ik ben weer bij! alles dames met mannen met rotstreken: knuffel! Laat ik maar niet over die van mij beginnen, want die kan er ook wat van.... Geen 11-11 baby's dus hier? Nou, dan gaan we voor 20-11! Ik zet zo de tv aan voor de sint-intocht, altijd leuk om te kijken. Meld me vanmiddag wel weer even. Iedereen die iets leuks gaat doen, veel plezier! (en de anderen natuurlijk ook, poetsen kan ook leuk zijn! )
Hij heeft veel rimpel cremé gebruikt Haha nee hij is veranderd De echte is met pensioen hihi,dit is stefan de walle (Kees uit flodder)
Daar sluit ik mij volledig bij aan! Gelukkig maar dat er nu al gewisseld is, onze kids zullen niet beter weten straks en dan is dat voor hun weer de "echte" later.
Het is hier gezellig  Zi ben lekker aan het poetsen, ik laat me niet meer gek maken door Bella. We gaan lekker verder haha Nu ff met vriendje naar de karwei, vond hij gezellig als ik meeging. Volgens mij issie bang me alleen te laten haha! Sniffy; mooie vlecht hoor!! Kim; nette buik!!
Dit is mijn buik met 37w3d in de avond! Bekijk bijlage 198312 Zo kan je zien wat een verschil het is.