Zo herkenbaar, nachtelijk woorden hierover! Erwin vind dat ik ook de kussen over mijn hoofd moet doen, maar ik vind dat zo moeilijk! Vannacht wel gedaan, Lynn om 2u30 weer huilen, na het hele riedeltje van schone luier, crème op koppie, druppels (en toen was ze vrolijk) begon ze weer te gieren. Ik heb haar laten liggen en uiteindelijk viel ze in slaap. Hoe doet Bowie het nu?!
Wat goed dat je het af entoe blokt! Dat moet inderdaad ook wel, anders kom je in zo'n dal! En dat wil je vader natuurlijk ook niet! Fijn dat psych goed helpt! Gewoon even je ei kwijt, zonder veroordelingen! Heerlijk!
Ja, dat filmpje van knappe Boaz!! Geweldig! Misschien kunnen Lynnie en Bowie binnenkort samen op de film want Lynn is vandaag ook voor het eerst zelf vanuit lig gaan zitten!!! Ben ik anderhalf week thuis en ben ik aan het werk, doet ze haar trucje! Erwin belde me om het te vertellen!
Wat een leuk stukje!!! Stond dat echt in de krant!! En wat knap, kleine Lynnie inene al 17 maanden!!!
Ha meissies!!! Alles goed met jullie? Wat valt het weer opeens tegen he? Brrr, wat koud!!!! Was gister nog bij je in de buurt, Roos Was met moeders de hele dag naar zus toe, en daarna nog ff naar mijn vader. Dirk stond toch weer tot laat op de beurs s avonds, dus had de tijd whahaha! Ik zit nu eigenlijk te wachten op de zon die vandaag nog door zou komen maar zie het somber in Wat zijn de weekendplannen? Roos: Hoe is het slapen van Boaz de afgelopen dagen gegaan? Mooie datum trouwens vandaag..11-11-11...en Jipje is precies 8 maanden!! Aan de potjes met stukjes dus!
Maar wat een heeeerlijk dagje vandaag!! Maakt de kou weer goed!! Hebben jullie ervan genoten? Ik ben met de meiden naar dei ntocht van Sint en Piet geweest hier in het dorp. Had Lynn in de beco en Zoë aan de hand. Zoë vond het allemaal wat spannend, maar de pepernoten maakten veel goed. Lynn daarintegen vond het fantastisch! Grote smile op haar koppie en ze ging helemaal spartelen en "dansen" op de muziek! Zo schattig! Morgen hebben we een lunch van Erwins oma die 91 is geworden! En Roos, dan doe ik Lynn haar nieuwe kleren aan die ze van Bowie heeft gekregen! Ik maak nog wel even een fotootje! Oh Jippie ook alweer 8 maanden! 8 maanden, meiden! Ik bedoel, we kennen elkaar over een paar maandjes alweer een jaar! Hoe ging de potjes met stukjes? Hier dramatisch! Lynn wil het gewoon niet! Warm eten weigert ze gewoon! :x We hebben vnvnd bijna 45 minuten over een potje gedaan omdat ze het moest eten van mij... En dan ook nog een opstandige peuter die ook geen zin had om te eten, was erg gezellig dus!
Pfff... vnvnd weer erg geschrokken! Ik had beide meisjes in bad en Lynn dan in de badstandaard. Ze lag er lekker op een speeltje te sabbelen en een beetje te spetteren. Ik was op de gang, wasmand leegruimen, maar deur open dus kon ze zo zien. Ineens gespartel, heeft Lynnie zich uit die standaard gedraaid en lag ze in paniek kopje onder te spartelen! Ik heb haar volgens mij aan 1 arm eruit getrokken! Jemig wat een schrik voor mij en ook voor haar! En zo stom van mij, ik had er gewoon naast moeten blijven zitten.. En vorige week heeft ze me ook laten schrikken! Ik werd wakker van haar midden in de nacht omdat ze lag te huilen. Kwam ik bij haar bedje, lag ze helemaal met haar hoofdje in het laken gewikkeld en helemaal onder de deken! Vreselijk!! Maar goed dat ik al bij de eerste gil klaarwakker ben! Lynn heeft haar nieuwe trucje, het zelf gaan zitten, nog niet aan mij laten zien! Ik kan niet wachten! En er komt een derde tand door! links onder naast de andere twee! Mag ook wel weer eens, die andere 2 zitten er al meer dan 2 maanden!
Oh en nog iets wat ik even kwijt moet... Erwin heeft maar liefst 1 volle week van zijn trouwring kunnen genieten, hij is 'm sinds gister kwijt! Hij denkt dat hij 'm verloren is omdat de ring een beetje ruim zat... Ik kon wel huilen! Als hij 'm niet weer vindt (hij heeft zelf nog hoop dat de ring nog ergens opduikt), gaan we van het zomer in Servië dezelfde weer halen. Maar toch, ik baal er zo van! Verder gaat het heel goed hier, hoor!
Samen met heel Roden en omstreken... Had van mij niet echt gehoeven, iets meer beknopt was ook prima geweest! Maar goed, we hebben dit zelf niet geregeld maar een vriend van ons.
Oww, wat leuk, gezellig naar de intocht geweest dus! Wij hebben het nog maar even een jaartje overgeslagen. Op zicvh is de intocht hier wel leuk, Sint komt per boot over de Rijn aan, maar beredruk en had genoeg andere dingen te doen! We moesten ff naar de ikea, kinderstoel kopen voor bij schoonloeder whaha! We moesten daar 's avonds eten en zij heeft niks waar Jip in kan zitten, en in de kinderwagen wil meneer ook niet meer eten, hij wil er echt bijzitten... Dus die stoel was hard nodig! Daarna doorgegaan naar mijn vader in het z'huis en toen dus door naar schoonloeder...... Maar het viel gelukkig mee. Nadeel is dat zij dus in een oude boerderij woont waar het heel donker binnen is, je moet het er echt hebben van de haard en van de kaarsen...voor ons heel knus, maar Jipje vind het een beetje eng. Verder lopen er overal dieren, zijn er overal trappetjes en liggen er ongelijke stenen op de vloer...Jipje kan daar dus niet lekker even rondkruipen. Komt uiteindelijk mijn zwager binnen, en die begint direct heel wild over Jipjes bol te doen....Jip sprong zowat een gat in de lucht en zette het op een krijsen!! En elke keer als mijn zwager maar naar hem keek was het janken... die heeft het verpest bij Jip Jip eet prima uit de potjes met stukjes! Hij kijkt er wel een beetje vies bij, maar doet zijn mondje bij elke hap weer open en eet bijna alles op...dus hij zal het best de happen vinden!
Owwww, bah, daar zou ik ook heel erg van schrikken!!! Jip is tegenwoordig ook zo snel in het badje en hij heeft nu ook nog wat nieuws en dat is dat hij zich aan de rand optrekt en er dan overheen gaat hangen...doodeng!!! En heb je Lynnie nu nog steeds onder een dekentje? Ik heb nl om die reden geen dekentje in Jips bedje....ook doodeng Whaa, Lynn dus ook weer tandjes? Jip ook, zijn bovenhoektanden nog wel! De ene is er al doorheen en de andere zie je al door zijn tandvlees heen! Raar, dacht altijd dat die heel laat kwamen....
Nou, ik vond het zonnetje van gister stukken leuker dan het mistige weer van nu! Volgens mij is het ook hardstikke koud, brrr!! Dirk is even een stukje wielrennen, Jip ligt lekker te slapen, dus ik had even de tijd voor de laptop. Zo komt er gezellig een vriendinnetje van mij uit Leiden, zin in! En jullie??? Fijn weekend verder!! Enne, inderdaad, binnenkort een feestje denk ik.....ons 1-jarig jubileum!!!!
Even ego.... Bowie is cool. Hij kan nu echt kruipen, nog wel een beetje als bambi. Hij gaat echt constant zitten en kan nu gelukkig ook beheerst weer van zit naar zijn buik. Hij heeft ook zijn hoektanden nu aan de bovenkant en Jan zag net een hele rij tanden/kiezen aan de bovenkant zitten, klaar om door te komen. Ga zelf zo ook even kijken Verder lijkt het of hij wat beter gaat slapen. Hij is vannacht 1 keer wakker geworden en dat was maar 1 gil en hij werd pas om half 8 wakker, dat is echt heel uitzonderlijk voor Boaz. Hoop dat hij het vol gaat houden. Hij speelt heel graag met zijn bal, het liefst samen met Luc. Ik probeer hem ook wel regelmatig in de box te zetten en soms zit hij daar ook wel een tijd in, dat is wel fijn. Anders moet je er de hele tijd achteraan. Eten gaat ook goed. Hij krijgt nu nog 3 flessen. 's Ochtends en 's middags eet hij brood, tussendoor nog fruit en 's avonds groenten. Dat gaat nog steeds niet helemaal soepel. Maar als hij het zelf kan eten gaat het redelijk. Rijst vindt hij nog steeds het lekkerst. Ben afgelopen woensdag met Bowie en Luc naar de intratuin geweest. Even naar de kerstversiering gekeken. Boaz vond dat errug mooi. Donderdag een ziekenhuisdag gehad, die niet zo geslaagd was en vrijdag en zaterdag heb ik gewerkt. Was mega druk omdat er een kortingsactie was, dus die dagen waren zo weer voorbij. Gisteravond bijna meteen in slaap gevallen toen ik thuis kwam. Vandaag doen we helemaal niks. Merk dat ik mn energie een beetje moet verdelen anders komt het niet goed. Kom later vandaag nog even terug, het is tijd voor een fles.
Wat leuk dat je naar de intocht bent geweest. Hebben je meisjes ook al een schoen gezet? Bowie en ik hebben de foto van Lynn gezien hoor met haar kleertjes! Erg leuk! Boaz eet ook niet graag zijn groenten, maar als ik gewoon een hele boon geef (of iets anders heels) eet hij het wel. Heb je dat al eens geprobeerd of vind je dat eng?
Jeetje, nou ik zou me ook helemaal rot geschrokken zijn! Wat eng! Ik hoorde van Jan gister zo'n rot verhaal, heb er nog buikpijn van, dus ik deel het gewoon even... Een vrouw parkeerde haar auto op een helling en stapte uit en sloeg haar deur dicht en wilde haar kinderen uit de auto halen, maar ze had de sleutels in de auto laten liggen en alle deuren gingen op slot. De auto ging rijden want hij stond niet op de handrem, zo het water in. Met haar 2 kinderen nog in die auto. Allebei die kinderen zijn verdronken. Dat vergeef je jezelf echt nooit meer.
Je bent gewoon al weer naar je schoonloeder geweest. Knap hoor, denk dat ik daar echt iets langer mee gewacht had. Deed ze wel gewoon normaal? Heb je geen schoonvader eigenlijk? Hoe gaat het met jouw vader op het moment?
Aaaarggh! Dat verhaal met dat badje! Nee, beter nooit alleen laten, baby's. Peuter kan op zich nog wel als je idd door de deur kan gluren, maar Noah bijvoorbeeld, nee dat kan echt niet. Als je die op zo'n standaard zou leggen zou hij meteen draaien want hij wil steeds water drinken. Heb nu zo'n zitje met zuignappen (zo'n bakje zeg maar) waar hij rechtop in kan en dan nog probeert hij voorover te hellen om bij het water te komen. Wel irritant trouwens, die dingen, want ik zou graag het water wat hoger hebben zodat ik zelf ook lekker in bad erbij kan. Water tot m'n navel kan ik nou niet bepaald warm van worden letterlijk en figuurlijk @Roos: getver zeg, over die auto, bah bah bah. Moet er niet aan denken! Waar is die foto van Lynn met de kleertjes? Hyves? Daar ga ik nu iig even peaken. X