November 2011 mama's Deel 4!!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by katemans, Oct 17, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mamavanchayenne

    mamavanchayenne Fanatiek lid

    Mar 24, 2011
    1,275
    0
    0
    horeca
    wijchen
    vk zei dat ik ibrufen mocht maar in de beschrijving staatvanaf7 mndn zwangerschap niet gebruiken kan schaden aan kindje toe brengen dus ja durf nu niet in te nemen wat denken jullie????
     
  2. katemans

    katemans Fanatiek lid

    Dec 27, 2010
    1,446
    0
    0
    @MVC effe VK bellen.... die weet of het wel of niet kan...

    @Beertje, da's balen dat je nog steeds op 1 cm zit......

    @Napoleon, lieve foto's!! Gaat dus hard met jullie poppetje!
     
  3. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    Jan 19, 2009
    11,632
    0
    0
    Docente
    Ik kan het me wel voorstellen idd. Lieze heeft wel haar clustermomentje 's avonds. Dan komt ze om 5, 7 en 9 uur (zoiets) maar dat is normaal bij baby's. Verder doet ze er snachts wel 5 uur op dan en overdag ook 3 uur. Eva had ook niet genoeg aan mijn voeding en kwam elk uur... pfff.
    Daarbij, als je moet kolven mis je ook wel een beetje het voordeel van bv vind ik... (heb echt een hekel aan kolven...) Hij heeft de beste voeding al gehad en de fles is net zo goed hoor!

    Hoe ben je aan het afbouwen?
     
  4. Casss

    Casss Fanatiek lid

    Feb 1, 2011
    1,173
    0
    0
    Brabant
    De pillen die ik voor de jeuk heb staat zelfs met dikgedrukte letters in niet innemen tijdens zwangerschap maar gyneacoloog zei dat t echt geen kwaad kan.. Tja..
     
  5. Mammi

    Mammi Actief lid

    Mar 12, 2011
    315
    0
    0
    NULL
    NULL
    Beertje, balen zeg! Ik dacht echt dT je al bezig zou zijn.....hopelijk werkt het strippen! Heb je nog wel weeën?

    Almika, de kans op keizersnede is groot, maar het zou heel misschien nog normaal kunnen lukken als beeb zichzelf aankondigt.....baby is nu ongeveer zo groot als mijn dochter bij de geboorte met 42 weken, daarom denken ze dat het weer een ks wordt.....

    Hihi, die Lieze in dat bedje!! Lang end!
     
  6. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    Dec 17, 2008
    11,713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    Ik laat de ruimte tussen het kolven steeds langer worden door er steeds na een dag weer 1 moment tussen uit te halen.
    Geen idee of dit gaat werken zo..
    wel geef ik V nog de afgekolfde melk zolang ik nog wat voor hem heb.
    kan het niet weggooien..

    Maar merk echt dat hij er minder lang op door slaapt dan op kv.
     
  7. Fjaril

    Fjaril Actief lid

    Dec 8, 2008
    184
    0
    0
    midden van het land
    Volgens mijn zetten fabrikanten standaard in de bijsluiter dat het niet mag met zwangerschap omdat ze geen enkel risico willen lopen. Vaak weet een gyn of vk wel of het wel/geen kwaad kan!

    Hier lekker aan t genieten van m'n mannetje, doet het supergoed. Bv moeten we nog wat afstemmen, hij valt vaak in slaap, drinkt dan te weinig en komt vrij snel weer... maargoed, daar vinden we vast wel wat op :)

    Het wordt met de dag spannender om hier mee te lezen, zoveel meiden overtijd en veel gerommel. Ik hoop dat de komende dagen weer wat beebjes hun gezicht laten zien, met name voor de mama's die er doorheen zitten. Succes en nog ff afwachten, het kan niet lang meer duren!!
     
  8. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    dames met strippogingen hopelijk doet het meer dan het bij mij heeft gedaan.. hier is nog heel erg rustig :(

    Napoleon cute!
     
  9. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    Jan 19, 2009
    11,632
    0
    0
    Docente
    Lieze viel eerst ook steeds in slaap... maar met huid op huid contact dronk ze wel goed door, dus helemaal uitkleden tot op de pamper en jij je shirt helemaal omhoog ;)
     
  10. pamsie

    pamsie VIP lid

    Jan 10, 2009
    8,086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    @napoleon: haha leuke foto's van lieze

    @beertje: spannend

    @rommelende dames spannend suc6

    Vraagje voor bevallen dames, hoe deken jullie je kids toe in bed??? Lotte was een lente kindje dus had weinig bekleding in bed maar we gaan nu natuurlijk naar een koude winter toe en ben bang dat valentijn het te warm of te koud gaat hebben!!
     
  11. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    Jan 19, 2009
    11,632
    0
    0
    Docente
    @ricmar, ze adviseren om er iig 2 dagen tussen te laten ivm kans op borstontsteking. Dus als je vanaf 8 voedingen gaat afbouwen, laat je eerst de voeding rond etenstijd weg, dat 2 dagen en dan de voeding in de late ochtend, weer 2 dagen enz. Ik deed zelf altijd 3 dagen trouwens. Maar ik heb behalve bij eva altijd redelijk natuurlijk kunnen afbouwen. Bij xander wist ik niks van afbouwen en heb cold turkey gestopt... wist ik veel ;). Geen last gehad trouwens, ja stuwing maar geen ontsteking. Bij Meike en Femke heb ik vanaf 4mnd zo een ochtendvoeding laten vallen (ivm werk) en vanaf 5 mnd een middagvoeding en 6mnd de tussen de middagvoeding en kregen ze nog 2mnd alleen 's ochtends en 's avonds.
     
  12. Beertje13

    Beertje13 Niet meer actief


    Ja nog steeds! Al 12 uur lang! En nu doen ze heel zeer.. Tranen staan in mijn ogen en kan moeilijk ontspannen!
     
  13. pamsie

    pamsie VIP lid

    Jan 10, 2009
    8,086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    Goede tip
     
  14. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    Jan 19, 2009
    11,632
    0
    0
    Docente
    Lieze ligt in een bakerdoek en dan een enkel dekentje, onze slaapkamer was van de week 15 graden, vannacht iets kouder denk ik. In een bakerdoek krijgen ze het sowieso al warmer.

    Wat ik meestal deed was het bedje opmaken met 1 dekentje en dan aan het voeteneinde al vast een 2e dekentje onderstoppen en dan hing ik die over het voeteneinde heen. Was het dan toch te koud dan kon ik zo het dekentje erbij overheen leggen.
    Maar eigenlijk was dat niet echt nodig. De handjes zijn iig geen goede graadmeter of ze het warm of koud hebben. Ik zou gewoon zijn nekje voelen. Is dat gewoon lekker warm, niet zweterig of kouwig, dan is het prima. En te koud is op zich niet zo heel erg, dan ga je hem wel horen, te warm is erger omdat ze daar sloom en inactief van worden en zich waarschijnlijk niet laten horen.
     
  15. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    Jan 19, 2009
    11,632
    0
    0
    Docente
    Ah beertje... heb het met je toen meis... Ik hoop echt dat het gewoon gaat doorzetten. Ik heb bij mijn bevallingen ook grotendeels onder de douche gezeten, dat ontspande het beste.
    Je kan ook een kruik klaarmaken met gewoon heet kraanwater.
    12 uur lang weeën lijkt me niet fijn en erg uitputtend...

    Ik weet niet hoe je ze opvangt, maar puffen is heel vermoeiend. Je zou ook juist heel rustig kunnen gaan ademhalen. (zo doe ik het altijd) Diep door je neus in, even vasthouden, en rustig door je mond of als je kan door je neus, weer uitademen.
     
  16. pamsie

    pamsie VIP lid

    Jan 10, 2009
    8,086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad

    Oke thanks hier ligt hij al onder twee dekens het is hier slecht geisoleerd
     
  17. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    Jan 19, 2009
    11,632
    0
    0
    Docente
    Liezes kamertje heeft geen radiator oid, maar die slaapt nu nog bij ons op de kamer.
     
  18. Beertje13

    Beertje13 Niet meer actief


    Ik weet na het strippen geen houding meer te nemen. Die weeen puf ik weg maar ik kan ook niet echt rustig blijven!

    Het erge is nog dat net de intocht voor ons huis voorbij kwam.. Vrienden stonden ineens voor de deur.. Dus ik moest doen alsof er niks aan de hand was.. Mijn man zijn hand heb ik helemaal fijn geknepen!
     
  19. pamsie

    pamsie VIP lid

    Jan 10, 2009
    8,086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    Ohh meid, dat is helemaal vervelend hopelijk zet het snel door
     
  20. pamsie

    pamsie VIP lid

    Jan 10, 2009
    8,086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad
    Valentijn slaapt ook bij ons op de kamer
     

Share This Page