Ik heb een kruik nodig, van de kraamzorg. Nu heb ik dat bij de eerste nooit gebruikt en eigenlijk wilde ik er nu ook geen kopen. Bij de Hema zag ik ze voor 13 euro, weet iemand waar ze goedkoper zijn?
Ik heb die van de hema. Veel goedkoper worden ze niet hoor. Ik heb uitgebreid (internet)onderzoek gedaan naar wat is waar het goedkoopst en ik kwam 9 van de 10 keer bij de Hema uit. Ze hebben daar ook leuke kruikenzakken voor 3 euro of zo...
Het beste is bij kruiken om nieuwe te kopen... Voor 16 euries ben je voor 1 kruik incl. hoes bij de Hema klaar. Of je wikkelt hem in een handdoek en spaart zo 3 euries uit.
Bij je zus/broer/buurvrouw/etc.. Ik heb eentje gekocht, en 1 geleend. Ook omdat mijn 1e een augustus kindjes was. Inmiddels zijn die dingen bij 3 andere kindjes geweest na de geboorte. En nu weer terug hierheen. Ons kraam knoopte de kruiken in een hydrofiele luier 4,5 jaar geleden..
13 euro is toch niet zo heel veel idd. Wij hebben er 2 van de hema. Je weet nooit van te voren of je kindje zich goed warm kan houden.
Heb je geen vrienden/familie/kennissen die een kruik hebben staan? Ze gaan hier de hele vriendengroep door.. zonde indd om nieuw te kopen voor die ene week dat je ze moet gebruiken..
Idd hema, heb me wel laten vertellen dat je ze beter niet 2hands kan gebruiken ivm lekgevaar (uitgedroogd rubberen ring)
Rubberen ringen en doppen kun je ook los kopen. Hier 1 nieuw gekocht en 1 van mn moeder geleend en daar een nieuwe dop bij gekocht.
bij van asten heb ik ze gehaald daar waren ze ook iets van 13 euro ,, heb er 2 ekocht omdat het mischien wel heel koud is in december ,,, en heb ook verschillende hoezen ,,, die verschillen ook van 3 euro tot 7. ongeveer !!!
Bedankt allemaal. 13 Euro opzich is niet zo veel geld, maar wel voor iets wat je niet gaat gebruiken. Ik ga maar eens rondvragen bij andere moeders met kleine kindjes, hier in de buurt .
Ik kreeg als kind als ik ziek was / me niet lekker voelde of als het idioot koud was een kruik mee naar bed. Heerlijk!! Mede om die reden heb ik dus geen kruiken geleend bij vrienden maar heb ze zelf gekocht. Ik vind dat kruiken wel zo'n beetje bij de standaard inboedel horen als je een kindje krijgt Ik heb de kruiken bij de HEMA gekocht, 13 euro per stuk idd. Maar zo nu en dan zijn er ook kortingstickers bij de HEMA. Ik heb zojuist niet op je banner gelet, maar misschien heb je het nog aan tijd om cie af te wachten?
volgens mij hebben ze bij de Hema nu een actie met zo'n papieren zak dat alles wat je daar in stopt 15% op krijgt. ze hebben bij de Hema ook vaak een actie met 20% korting op de baby uitzet maar ik weet niet of je daar nog op kan wachten
de actie van de hema was afgelopen vrijdag en zaterdag, dus helaas maar paar weken hadden ze ook stickers zat maar paar weken tussen dus wie weet binnenkort weer leuke actie
Ik heb ook een kruik van de hema gekocht, maar onze dochter is augustus baby. Had als het nodig was een kruik van vriendin kunnen lenen of nog een kunnen bij kopen. Ik heb hem echter pas later gebruikt toen het een keer koud was op haar kamer om het bedje even te verwarmen. Kort na de geboorte nooit gebruikt.