Hai dames Mijn vriend & ik willen beide graag een kindje met de tijd alleen ik ben een beetje onzeker of ik uberhaupt wel kinderen kan krijgen. Ik ben op mijn 17e gestopt met de pil, niet omdat ik toen al moeder wilde worden maar omdat mijn menstruatie nog 10 keer meer van slag was als zonder de pil. Ik ben ook vanaf mijn 17e bij mijn huidige vriend en we hebben eigenlijk nooit een voorbehoedsmiddel gebruikt. nu ben ik straks 22 jaar & in al die jaren ben ik nog noooit 1 x zwanger geweest terwijl wij geen voorbehoedsmiddelen hebben gebruikt. Ik durf eigenlijk nog niet naar de huisarts vandaar dat ik hier vraag of er meer vrouwen zijn die hier ervaring mee hebben en of ze wel zwanger zijn geworden. Want 4 jaar lang zonder voorbehoedsmiddel en nog nooit 1 keer zwanger geweest lijkt mij zelf persoonlijk nou niet echt iets wat goed kan wezen.
Nee, bij mijn huidige vriend nog nooit. Mijn cyclus is altijd in de war geweest & begint nu sinds begin dit jaar op orde te komen. Kan bijna de klok erop zetten wanneer ik ongesteld word, zit soms 1 dag verschil in.. Dus nu een cyclus van 30 á 31 dagen.
Ja een onregelmatige cyclus waar van ik soms ander halve maand ongesteld ben geweest, soms 2 maanden oversloeg, ontzettend heftig vloeide en kapot ging van de pijn & nu is er helemaal niks meer aan de hand, ben keurig op tijd, soms een dag te vroeg maar nooit te laat, 'normaal' verlies (voor wat normaal is), geen overdreven krampen meer waarbij je in elkaar krimpt, kan me normale dagelijkse bezigheden uitvoeren.. Maar ik weet niet of dit van belang is hoor--> Ik voel wel iedere maand mijn eisprong, deze is meestal behoorlijk pijnlijk met wat zeurderige krampen links onder de buik wat doorstraalt naar me onderrug.
oke dat is heel apart.. gelukkig is je cyclus nu weer op orde! hoelang is je cyclus nu weer op orde? dan zou het wel moeten lukken, zeker als je eisprong voelt! het kan wel een jaar duren voor je zwanger bent! dus je kan even naar de huisarts gaan als je het niet vertrouwd met je verleden.. en je kansen (rondes) tellen vanaf wanneer je cyclus normaal is geworden..
Mijn cyclus is nu ongeveer een half jaartje (ongeveer vanaf april/mei) in orde. Dus als mijn kansen vanaf toen zijn gaan tellen dan hoef ik mij in precipe nog geen zorgen te maken? Hm dat klinkt wel geruststellend
ja indd ! dan ben je nog maar een klein half jaartje dat je echt kan zou hebben gemaakt ! ik zou me nog geen zorgen maken! ik ben nu eind april gestopt met de pil, en heb ook een regelmatige cyclus nu, maar ook nog steeds niet raak geweest! no worry's!
Gelukkig! Dat is echt een hele geruststelling, kun je nagaan hoeveel verstand ik er zelf van heb. ooow dus jij ben nog niet zo ontzettend lang gestopt met de pil. Nou succes er mee & dank je wel!
haha gelukkig dat je je nu niet meer ongerust maakt ! gewoon lekker genieten van je mannetje! en als je na een jaar nog niet zwanger bent, dus ergens volgend jaar april/mei 2012 kan je eens naar de ha stappen. eerder, niet druk maken! thnxx jij ook succes !