tekenfilmseries.figuren waarbij je zo iets hebt van huh???

Discussie in 'De lounge' gestart door Amfy, 13 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SyrianBeauty

    SyrianBeauty Fanatiek lid

    28 nov 2007
    2.362
    0
    36
    Vrouw
    Huisvrouw/Mama Zijn!
    Omgeving Rotterdam
    Big & Betsy zeker? Durf me dochter er ook niet naarte laten kijken bang dat ze het na gaat doen haha :p
     
  2. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    JAAAAA! Toevallig is het nu op tv, zoon zit te kijken ;) Hij vind het wel leuk volgens mij. Het is op kindernet, niet op telekids.
     
  3. macy77

    macy77 Fanatiek lid

    28 dec 2009
    3.239
    1
    0
    <3 villa achterwerk. Vroeger en nu!
    Je moet er even moeite voor doen, maar er zit een diepere boodschap in. Echt.

    Disney DX mag er wat mij betreft direct af.
    Mede als al die andere schreeuwerige nietszeggende gedoe.
     
  4. fafje

    fafje Niet meer actief

    big en betsy, ja ik vin die scheetjes echt iets wat eruit kan, voor de rest is het namelijkw el onwisj leuk en grappig...maar dat varkens altijd scheten laten...slaat echt nergens op
     
  5. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Dat hebben wij met dat jongetje van het zandkasteel. Zo irritant. Is dat niet stiekem dezelfde?
     
  6. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    naakt is niks mis mee als het maar niet seksueel getint is .
    Maar ik vind series waarin gebrabbelt word echt grrrr zoals bumba en teletubbies.

    Op jim jam dorothy de dinosaurus echt verschrikkelijk het is dat daarna Barney en vriendjes komt anders kwam hij hier niet op. Maar Zoey vind het ineens wel geweldig dus dan maar door de zure appel heen bijten hahaha.

    VPRO / Villa achterwerk vind ik ook niet echt voor kinderen keek er vroeger wel naar purno de purno en rambo en rambo waren favo.
    Dus als het nog is en DL wilt het kijken ach waarom niet.

    Ik vind alleen chjin chan echt not done hij heeft geen respect voor zijn moeder en ik vind dat niet kunnen
     
  7. Jel

    Jel Niet meer actief

    Van Villa Achterwerk vind ik dat meisje heel irritant die zo overdreven liedjes zingt en dan danst en gebaren erbij maakt. Daar krijg ik de bibbers van. (Heet ze niet Nienke???)

    En Theo en Thea vond ik vroeger ook altijd erg leuk en grappig. Er is alleen een aflevering bij dat iedereen bloot is. Ik vond dat eerlijk gezegd wel een beetje raar. Ook blote kinderen. Er leven ook pedofielen in de wereld die dat natuurlijk heel leuk vinden om te kijken.
     
  8. Delight

    Delight Fanatiek lid

    17 jan 2011
    2.157
    0
    0
    HBO Facility Management
    Salland
    Er is een programma met koeien.. die praten..

    En toen zei die ene koe tegen de ander : 'zullen we lekker potje tongworstelen' noujaaa zeg.. kinderprogramma he

    de Bayarn ofzo heet het, op Nickelodeon geloof ik
     
  9. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    ow heb je even heel veel

    sowieso alles wat met de vpro te maken heeft.

    alles met schietende en stralende ruimtewezens

    dan hou ik het het kortst denk ik. wat ik leuk vind

    dommel, boes, heidi, bassie en adriaan,pieter post, brandweer man sam , dommel, zulk soort geneuzel
     
  10. pinguin

    pinguin Bekend lid

    8 apr 2011
    974
    1
    0
    somewhere
    wat ik afschuwelijk vind is pokemon!
    Chloe is nog te klein maar komt ook niet dat soort programma's te zien! ik vind het een promotie voor dierenvechten en daar ben ik heel erg op tegen!
    en Dora, Diego etc etc.. man man man, ik wil mn oren eraf trekken als ik die irritante liedjes en stemmetjes hoor!
    ohja, wat ik op baby-tv heel vreemd vind is een tekenfilmpje van een papegaai, die heeft een idioot stemmetje! ik heb er iedere keer rare beelden bij, een volwassen vent die zulke filmpjes zit in te spreken... en die rare vogel hangt in het beginliedje naast een wolkje en plast zo in de lucht!? heel vreemd.....
     
  11. knor

    knor Fanatiek lid

    4 mrt 2007
    2.392
    0
    0
    Groningen
    Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik ben Benjaminben, benjaminben, benjaminben! (was hem al weer vergeten maar hij kwam weer naar boven via dit topic haha)

    Big en Betsy vinden wij hier juist wel grappig! Te meer omdat het nergens op slaat haha.

    Verder houd ik niet van al die "nieuwewetse" filmpjes met van die rare figuren met vierkante hoofden, schietende armen en lelijke kleuren....

    En Nienke van Zappelin? Volgesn mij is hier ooit nog een keer een heel topic aan geweid. Idd irritant.
     
  12. charity2010

    charity2010 Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    4.322
    0
    36
    Fulltime huismama :D.
    Overijssel.
    Vind veel series irritant maar Disney XD (iig die zender die vroeger jetix was en daarvoor weer anders heette), mag er van mij wel af. Vind dat die vaak best agressieve series hebben. En vind ook dat ze met veel van de series daar, de kinderen een heel vertekend beeld geven van de buitenwereld. Zo is er altijd een poopi joopi meisje+jongen en een groepje nerds. De nerd word natuurlijk altijd gepest. Een beetje een idee van dat je best kindjes mag pesten omdat ze 'anders' zijn dan jij.. We proberen toch allemaal onze kindjes bij te brengen dat pesten not-done is?!
    Mijn dochter heeft nog niet te leeftijd voor Disney XD en ik hoop dat als ze die wel heeft, die zender niet meer bestaat :D!
     
  13. Esmaralda

    Esmaralda Fanatiek lid

    8 nov 2009
    4.023
    10
    38
    Vrouw
    Somewhere
    Haha veel herkenning in jullie reacties!
    Hier niet een tekenfilm, maar tijdens een verhaaltje van sesamstraat.
    Dat ging over Sloerie de slak :$ Ik zat echt he? Heb ik dat nou goed verstaan, haha :p
     
  14. Zeepbel83

    Zeepbel83 Bekend lid

    21 jun 2007
    808
    1
    18
    Ik vind die Toto uit het Zandkasteel zoooo walgelijk irritant, verwend rotjong!
    In iedere aflevering jankt hij minstens 2x omdat hij zn zin niet krijgt (''Toto ook..boehoeee jank*), en die Sasha moet dan maar weer iets aan hem geven of delen.Belachelijk!
    En wie die koning Koos moet voorstellen vraag ik me ook altijd af, is het hun vader? oom? en werkt die man nooit?

    En ik vind Igam Ogam verschrikkelijk, wat een schreeuwkind

    Oh en van Villa Achterwerk snap ik momenteel (en vorig tvseizoen waren ze er ook) echt helemaal niks van die tussenfilmpjes met die Japanners.. of zit er ook helemaal geen verhaal in?!

    En die hoe heet ie.. Kwark ofzo van de nieuwe TitaTovenaar.. *ril* wat een relnicht!

    Zo hehe heb mn frustraties kunnen uiten:p
     
  15. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    Gister hoorde ik bij het wonderteam:

    Trekken sjorren rukken ja zo moet het lukken!

    Ja ok...kinderen snappen dat niet, maaaaaaaar het word wel door volwassenen gemaakt. Dus daar zet ik dan wel mn vraagtekens bij.
     
  16. Zeepbel83

    Zeepbel83 Bekend lid

    21 jun 2007
    808
    1
    18
    Hahaha van die grapjes voor volwassenen in kinderseries moet ik altijd wel om grinniken.
    Die echte Sint(Bram vd Vlugt)maakte ook wel vaker dat soort grapjes. Vorig jaar bij dat juniorsintsongfestival maakte hij een opmerking dat ''zn zak ook meehuppelde'' oid whahahaha

    en wij hebben de Sint cd van Bert en Ernie en daar hebben ze het erover dat Ernie een stripboek op zolder had gevonden van oom Rudolf, dat ''hete nachten in Spanje'' oid heette.
    En ook op die cd hebben ze het over een ''chocolade poes.. een poes van chocola''
    :D meesterlijk toch?
     
  17. ikkelies10

    ikkelies10 Fanatiek lid

    31 jul 2007
    2.139
    0
    0
    thuiszorg
    noord-holland
    hier schiet me net weer te binnen wat ik bedoelde..

    ik weet niet hoe je het schrijft maar ik bedoelde... southpark..

    dit vind ik echt verschrikkelijk.

    tegenwoordig is het geloof ik alleen nog maar savonds laat,maar het was altijd smiddags..
     
  18. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Heeeerlijk South Park!!!:D Wij zijn nu alle 14 seizoenen (op tv wordt nu het 15e uitgezonden) aan het kijken.

    Ik pis soms zowat in mn broek man hahah. Die Cartman: "Screw you guys, I'm going home." en dan die stem erbij hahahah.
    En Butters die er later bij kwam is altijd de l*l:D

    Alleen idd niet geschikt voor kids, maar wel leuk en later zaten er ook wel degelijk boodschappen in.

    Oei iemand zei Benjamin Ben ja!! Dat kwam op zo'n uberchristelijke zender volgens mij....

    Hahaha ik moet wel lachen om die laatste berichtjes hoor met die woordgrapjes die kindjes niet snappen maar wij wel:D

    Ohja en die Igam Ogam vreselijk!! Wisten jullie trouwens dat degene die dat inspreekt ook normaal kan praten want het isnamelijk ook de stem van Pip (van woezel en pip).
     
  19. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Mijn zoontje is helemaal weg van de Cuddlies op Babytv (en mama stiekem ook). Ze heten Ohoh, Yumyum, Kietelkietel en van de 4e weet ik de naam niet meer..
    Ow en 'waar is opa'. Als Jayden dat deuntje alleen al hoort.. is ie ook weg van. Als ik dat deuntje hoor verschoon ik meteen zijn luier, ligt ie mooi stil en komt net op een tijd op tv dat het bedtijd is.
     
  20. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Ik háát Koning Koos! Vies figuur!
    En ook haat ik Bumba, het is bij ons in huis constant 'Boeba'. Grrr! Gaat de tv aan roept ie om die clown en gaat de laptop aan roept ie ook om die clown..
     

Deel Deze Pagina