ja een plus natuurlijk !!!!!!! oooh meid ik sta te trillen op men benen in u plaats hahahaha heeft men pendel gelijk ???? november positest
Waaierde het was zeker het wachten waard!!!! Hopen dat hij. Blijft plakken meid!!!! Ik duim heeel hard voor jou!!!
Is je vriend al thuis? Dat wordt echt de meeste fantastische thuiskomst die hij zich maar voor kan stellen!!!!
je had helemaal gelijk lieverd! hoe kan ik nu zorgen dat dat plusje blijft staan voor vanavond voor mijn vriend te laten zien? ik wilde i(L)mama en papa is the best speentjes om mijn buik heen hangen.. met het testje is dat een leuk idee?
ja meid goed idee of steekj het in een doos pak de doos in en geef hem eerst een briefje lieve schat hier hebben we lang op gewacht maar ons geduld word beloont ! kijk maar naar je cadeautje ofzo iets !!!!
ik zit helemaal op mijn stoel te trillen! en maar naar mijn plusje aan het kijken die voor me ligt...
het is je ook zo gegund! Ik hoop zo voor je dat alles verder goed mag gaan! Geweldig nieuws, krijg er zelfs een brok van in mn keel
ja meid !!!!!!! ben echt blij voor je heb het je toch gezegd !!!!!! november pendel zei het en de kaarten ook !!!!
dankjewel!! lekker duimen, dat alles goed mag gaan! heb mijn vriend nog niks gezegd, die krijgt straks het nieuws als we thuis lekker op de bank zitten samen. hoe zou ik dat doen met die speentjes? inpakken is inderdaad een idee, of bvb om mijn buik doen ofzo?