Verjaardagstaarten!

Discussie in 'De lounge' gestart door Yummy, 16 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
    Ik ben wel benieuwd welke soorten taarten jullie hebben op een verjaardag en waar jullie deze kopen.
    Mijn zoontje is volgende week jarig en onze familie is nogal kieskeurig wat taarten betreft ;)
    Mijn zoontje wil heel graag een mooie, grote slagroomtaart en daarnaast moeten er ook nog 2 andere soorten/smaken komen.

    Een groot deel van de familie vindt de slagroomtaart van de Hema niet lekker (oa door het amandelschaafsel of chocovlokken aan de zijkant ipv nootjes ;)) en ik zoek dus ook echt een goede slagroomtaart.
     
  2. corina83

    corina83 VIP lid

    10 sep 2009
    6.038
    0
    36
    Vrouw
    IT'er
    in een huis aan het water ;)
  3. Chocoladekoekje

    Chocoladekoekje VIP lid

    25 mei 2010
    7.799
    43
    48
    Hmm, die familie zou ik me eerlijk gezegd niets van aantrekken: Dan eten ze maar geen taart!

    Ik maak voor mijn verjaardag zaterdag een brownietaart, een appeltaart en een kersenmonchoutaart. Een kwarktaart doe ik er vaak ook nog bij (in plaats van brownietaart) of ik maak zelf een slagroom- of mokkataart.
     
  4. corina83

    corina83 VIP lid

    10 sep 2009
    6.038
    0
    36
    Vrouw
    IT'er
    in een huis aan het water ;)
    En idd maling aan de familie haha het is toch voor jullie, jullie kiezen de taart en bepalen het hun niet
     
  5. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
    ;) Nou ik heb een goede band met onze familie en vind het leuk om ze een lekkere, goede slagroomtaart aan te bieden. En ik snap ze ook wel: ik vind de slagroomtaart van de Hema ook niet lekker.

    Zelf maken is mij teveel werk.
    Vorig jaar hadden we een taart laten maken (een Bumba taart) maar ondanks dat die er geweldig uitzag was hij nou niet heel erg smakelijk.

    De appeltaart van de Aldi/Lidl (weet niet precies welke, maar ze zitten per 6 punten in de vriezer in een doos) die valt hier altijd super goed in de smaak haha. Dus die komt er sowieso.

    Corina: Die ziet er wel goed uit inderdaad! Maar ik kan bij ons weinig bakkers vinden die zoiets aanbieden. Dus als iemand in Groningen en Drenthe een goede bakker weet dan hoor ik het graag :D
     
  6. Kyra73

    Kyra73 Niet meer actief

    Oef, wat een moeilijke familie zeg. Dan neem je toch niet, denk ik dan, maar goed, wie ben ik?

    Ik koop zelf altijd een slagroomtaart bij de banketbakker en daarnaast maak ik een appeltaart en kwarktaart. Dat valt ook altijd in de smaak.
     
  7. 078mama

    078mama Niet meer actief

    Lekker gastvrij ook...als ik zou weten dat mijn familie een bepaalde taart niet lekker zou vinden ga ik hem echt niet neer zetten.

    Ik zou gewoon naar de bakker gaan. Bij ons kan je ook dit soort taarten bij de supermarkt bestellen maar ik weet niet of dat iets is. Of gewoon multivlaai
     
  8. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
    Nou ik nodig onze familie uit omdat we van ze houden en deze dag graag met hen wil delen. Ik wil ze graag een plezier doen en dus een paar lekkere taarten kunnen aanbieden.

    Ik vind het dus absoluut niet erg om dan verder te moeten kijken dan de Hema :)

    En mijn familie is moeilijk omdat ze de slagroomtaart van de Hema niet lekker vinden? ;) Jeetje..
    En het is niet zo dat ze zeggen "Geen taart van de Hema, die willen we niet!" als ik namelijk een Hema taart heb dan zouden ze die gewoon eten zonder te zeuren hoor. Alleen ik wéét dat het merendeel van de familie deze taarten gewoon niet zo lekker vindt, dus dan zoek ik graag naar een lékkere slagroomtaart.

    Nu snap ik wel waar al die familie-ruzie topics hier op het forum vandaan komen, wat een nijdige reacties richting mijn familie. Jeetje! Haha.
     
  9. serena15

    serena15 Bekend lid

    1 okt 2009
    592
    0
    16
    NULL
    NULL
    nou niks van je fam aan trekken en je eigen koppie volgen

    wij deden toevallig dit jaar een k3 taart voor megan ze vond het zo geweldig echt leuk!!!!!
    en een taart van de hema er bij!!!!
    al emt al ben je toch zo 50 euro kwijt boel geld hoor vind ik dan voor 2 taarten!!! voor een kinder verjaardag
     
  10. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    Misschien hema taart met foto voor zoontje en een lekkere vlaai kwark of andere soort taart voor fam.
     
  11. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    wij hebben een regenboog taart gehad van My little pony
     
  12. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
    Isademi: Wat een gave taart zeg! Haha.
    Was 'ie ook lekker?
     
  13. Chocoladekoekje

    Chocoladekoekje VIP lid

    25 mei 2010
    7.799
    43
    48
    @Yummy Dat komt al heel anders over dan in je eerste post (dat je familie kieskeurig is wat taarten betreft). Als het alleen om de taart van de Hema gaat, is het inderdaad niet zoveel moeite even verder te kijken (en al helemaal omdat ze er niet over zeuren).

    Zelf heb ik er een enorme hekel aan als mensen zeuren over wat ze bij een ander te eten krijgen (en zo kwam jouw berichtje op mij over) en dan houd ik er dus gewoon geen rekening mee. Wel heb ik vaak meerdere taarten, dan zit er voor iedereen wel wat lekkers bij.
     
  14. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
    O maar met kieskeurig bedoelde ik niets negatiefs hoor, ik ben zelf ook erg kieskeurig.
    Niemand zeurt ook over een Hema taart, alleen als ik weet dat mijn familie (en ook de schoonfamilie) deze taarten niet zo lekker vindt, dan vind ik het niet meer dan normaal om een andere lekkere taart te zoeken. :)

    Alleen merk ik dat ik geen flauw idee heb waar ik zo'n lekkere, verse slagroomtaart kan kopen :D
     
  15. Kyra73

    Kyra73 Niet meer actief

    Ik las dat iemand een taart uit de supermarkt aangaf als optie. Mijn ervaringen zijn daar dus niet zo goed mee. We hebben het bij 2 supermarkten geprobeerd, maar allebei de taarten waren erg droog, dan smaakt de Hemataart nog lekkerder ;)
     
  16. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant

    ja eigenlijk heel simpel gewoon biscuit cake met botercreme ertussen en fondant erop, wij houden niet zo van slagroomtaarten omdat er vaak van die jam tussenzit e.d. ik vind dat niet zo erg maar mijn moeder bv wel ik probeer daar ook wel rekening mee te houden (is wel zo gastvrij hihi)

    Wat ze hier ook wel lekker vinden is de slagroomtaart van de lidl maarja toch wat jam erin en daar houd niet iedereen van :(
     
  17. lyza

    lyza Actief lid

    24 okt 2011
    239
    0
    16
    Vrouw
    Je kan bij de c1000 ook taarten laten maken, die halen wij altijd bij een c1000 die zelf de bakkerij in de winkel heeft. Die zijn goed te eten en je kan er ook plaatjes op laten zetten.
     
  18. wendyw80

    wendyw80 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    2.189
    24
    38
    zeeland
    Wij hebben met de verjaardag van onze dochter al het gebak besteld bij de plaatselijke c1000.
    Gaat tegenwoordig heel makkelijk online.
    Kan zelfs een dag van te voren.
    Wij hadden een fototaart besteld voor 15 personen.
    Een kersenvlaai,appeltaart en hazelnootschuim taart.

    Alles was heel vers en de fototaart was zeker lekkerder als die van de Hema.



    Selecteer een winkel - Gebak bestellen - Bestellen - C1000
     
  19. Mirella80

    Mirella80 Bekend lid

    Goh leuk zeg die regenboog.

    Mijn dochter is de 24e jarig en daar heb ik deze voor gemaakt
     
  20. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    wow zover ben ik nog lang niet met bakken maar wat ziet hij er gaaf uit.
     

Deel Deze Pagina