November 2011 mama's deel5!!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door ricmar94, 16 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. almika

    almika Fanatiek lid

    6 jan 2011
    2.101
    0
    0
    goedemorgen

    5 uur en klaarwakker met bib

    verlies ineens slijmerig helder bloed...en beetje ongikrampjes...vk maar eesn bellen zo en anders zie ik haar om 0930

    @cass.....daar is ze dan...hhmmm klinkt erg bekend een beebjed at niet uit wil komen....hoop dat knip met verdoving is gezet.. en tip! vitamine e creme of calendulan
    Bekijk bijlage 199570
     
  2. tetta

    tetta Fanatiek lid

    19 apr 2011
    3.430
    0
    0
    NULL
    NULL
    zo te zienheeft iedereen goed geslapen vannacht, behalve dan degene die een nachtvoeding moesten geven. Vriendlief gaat nu werken, dacht ff kijken of er beebnieuws is maar niet dus ik doe mijn ogen weer dicht. Als dat gaat lukken iig door de maagzur pff. Almika. Ben benieuwd! Succes!
     
  3. mamavanchayenne

    mamavanchayenne Fanatiek lid

    24 mrt 2011
    1.275
    0
    0
    horeca
    wijchen
    net gebeld om acht uur na zh was druk dus weet niet hoelaat ik ingeleid word. Nou ik ga puffen vandaag.
     
  4. almika

    almika Fanatiek lid

    6 jan 2011
    2.101
    0
    0
    good luck!zet hem op en hoop dat je snel aan de beurt bent
     
  5. Beertje13

    Beertje13 Niet meer actief

    Cass gefeliciteerd met jullie dochter!
    Mvc: succes vandaag! Pufze

    All: probeer vandaag mijn verhaal te doen! Vannacht heb ik zes uur geslapen! Ze sliep zo goed! Ik ben trots en heel blij!
     
  6. almika

    almika Fanatiek lid

    6 jan 2011
    2.101
    0
    0
    en jij hoopt dat vanaf nu elke nacht zo gaat natuurlijk:p

    op je banner ben je nog zwanger...
     
  7. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    Hier ok bib. Kon niet in slaap vallen, denk door spanning. Moet nu vk bellen.

    Mvc bij jullie dus druk in zkh. Ik hoor het zo.

    Almika zet ze op!
     
  8. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    Mijn vk is nu zelf met bevalling bezig dus ik hoor in de loop van de ochtend wat mogelijk is.
     
  9. almika

    almika Fanatiek lid

    6 jan 2011
    2.101
    0
    0
    weer w8:(

    tot later ga nu maar eens zorgen dat we op school komen
     
  10. moontjemoon

    moontjemoon Niet meer actief

    mvc, succes vandaag!!
    aowyn, dat had jou bevalling moeten zijn!!! Hopelijk weet je snel meer!
    almika, succes!!
    tetta, als het goed is lig je nu lekker op 1 oor :)
     
  11. catwoman8979

    catwoman8979 Actief lid

    29 dec 2010
    497
    0
    16
    Vrouw
    Rotterdam
    Mijn vriend is helaas niet aanwezig bij de bevalling want de kans dat hij op tijd erbij is is al klein maar hij kan bijv midden in de nacht niet even weggaan. Daarbij weet ik niet wat hij kan als ik enorme pijn zou hebben door weeen en omdat hij nog jong is wil ik hem dat besparen. Zodra de kleine er is komt hij wel direct naar mij toe.

    Hier ook nog bib maar wel harde buiken en rugpijn...ik ben vandaag heel de dag in ziekenhuis voor dagbehandeling dus ben ik dichtbij als mijn vliezen breken ofzo:p
     
  12. Sjees

    Sjees Niet meer actief

    Jeee ik las veel rommel verhalen..

    Anne,moet nu al zeker bevallen zijn want die had al gebroken vliezen paar dagen terug.

    MvC, heel veel sterkte vandaag,ben benieuwd hoe alles gaat,hopelijk hoef je neit te lang te wachten

    Almika,jaaaa dat klinkt ook veel belovend

    Aowyn,ga jij nou ok eens even bevallen,we hebben nu lang genoeg gewacht hihihi!

    Hier BiB, maar vanacht voor t allereerst heel licht af en toe wat krampjes en ongi pijn,maar stelde nog zeer weinig voor hoor!

    Tetta,heb je lekker geslapen??En rommeld het nog????Spannend .....
     
  13. Sjees

    Sjees Niet meer actief

    oh ja....catwoman,vind je het niet heel erg moeilijk dan dat je in je eentje moet bevallen,of is er wel iemand anders bij je???
    Is er echt neits te regelen,hij is wel de vader ook al is hij jong dat maakt natuurlijk niet uit,zijn jullie neit bang dat hij er achteraf spijt van heeft als hij er neit bij heeft kunnen zijn??

    Mijn man was vorige keer op het nippertje nog aanwezig,maar had het echt enorm erg gevonden als hij er niet bij was,mijn bevalling ging zo snel(1 uur) dat ik dacht hoef m nog niet te bellen duurt nog wel even toen de weeen begonnen,die fout maak ik niet nog eens!
    Ben blij dat mijn vriendin toen ook in zkh lag om te bevallen,zij kwam kijken en zag dat ik al bijna moest bevallen,lag in weeenstorm (was 5 minuten later)en kon niet eens meer zelf man bellen,dus heeft zij gedaan anders had ie t nog gemist ook!
     
  14. nikkijane

    nikkijane Fanatiek lid

    27 jul 2007
    2.410
    0
    0
    friesland
    Hallo!
    Hier geen doorslaapnachtje helaas. Dametjes meldden zich zelf voor voeding om 5uur! Dus is nog te vroeg voor hun om door te slapen! Ook prima! Ze zijn nog klein!
    Mvc: succes vandaag!!
    Ayowyn: jij ook!!
     
  15. katemans

    katemans Fanatiek lid

    27 dec 2010
    1.446
    0
    0
    @Casss van harte met jullie meisje!!

    Las dat er een paar benieuwd waren op de reacties van de kids, merk dat ze het mega interessant vinden, maar wel hun eigen ding blijven doen.....Juul wilde bijvoorbeeld gewoon naar school, Fayah is er wel meer mee bezig, mee in bad doen enzo. hahaha ook leuke momentjes als je merkt wat er in die koppies rond gaat..... vanmorgen was ze bij de voeding van Charlie 'mama wat is Charlie aan het doen??' ik; 'Aan het eten' Fayah 'Melk staat toch in de koelkast onder??' ik 'Nee hoor, nu ook bij mama in de borstjes' Fayah oke, dus daarom drink je nu weer melk bij de boterham!' (dronk tijdens de zwangerschap bijna geen melk) hahaha zo leuk die logica.... Julian was gister jaloers of Charlie 'mama, mag ik als Charlie klaar is ook een slokje :D:D:D hahaha maar gezegd dat hij al genoeg melk van mij had gehad ;)

    Nou komt net een berichtje van MVC binnen, vliezen hebben ze net gebroken, nu het wachten op de weeën!!

    hahaha is ongeveer op hetzelfde tijdstip als bij mij.... hopen dat haar bevalling ook zo goed verloopt!!
     
  16. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    ow bah... hopelijk geneest je onderkantje voorspoedig!
     
  17. moontjemoon

    moontjemoon Niet meer actief

    Yeah MvC, Dat de weeen nu snel mogen beginnen!!
     
  18. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    Hihi Wat grappig! Dan wil ik natuurlijk wel een foto van jouw meiske zien ;)
     
  19. Beetletje

    Beetletje Bekend lid

    28 feb 2011
    624
    0
    0
    Succes mvc!

    Aowyn, hopen dat je snel meer hoort van de vk!
     
  20. pamsie

    pamsie VIP lid

    10 jan 2009
    8.086
    0
    0
    pedagogisch medewerker (kinderopvang)
    lelystad

    haha ik herken het ook wel dat ik bij elk pijntje dacht is dit het. bij mij begon me bevalling van me dochter met gebroken vliezen en toen gelijk een weeen storm. dus ik wist ook niet wat ik nu kon verwachten.
     

Deel Deze Pagina