Rapleymama's

Discussion in 'Voeding' started by Trees, Dec 30, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. fafje

    fafje Niet meer actief

    ja die spuugt die kleine uit die repen, jammer genoeg!

    ja daarom lijkt me ook zo zielig, dat besef heh!...merkte het vorige x al..keek me zo bang aan...morgen houd ik em gewoon lekker vast maar kijk em tijdens het prikken niet aan hoor...:(
     
  2. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    Apr 19, 2007
    8,914
    3
    36
    Female
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    ECHT???? :( :$ Wow!
    Nee, mijn dametje eet er dan bijna niets van. Ik zal het steeds meer al dente gaan koken voor haar de komende maanden.
     
  3. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    Apr 19, 2007
    8,914
    3
    36
    Female
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Ja, daar zit wel wat in. Maar ik eet OF met de kleine OF met mijn man. Want hij is pas om 19.30 u thuis en dan ligt zij al een uur te pitten (hij ontbijt 's morgens met haar, haalt haar eerst uit bed en geeft haar een schone luier enzo... laat haar even kruipen en spelen 's morgens, dus hij ziet haar wel, hoor).
     
  4. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    Apr 19, 2007
    8,914
    3
    36
    Female
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    [kikkererwten]

    Nee, daar heb ik ook geen zin in! :p Gaf jij dat ook al voordat hij een jaar was?
     
  5. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Geen vet en dus ook geen vit.D (maar die geef je wel in een pilletje neem ik aan?). Maar M is niet te dun en eet ook volle yoghurt en kwark toch? Ik denk dat ze wel zuivel nodig hebben (calcium, eiwitten), dus beter iets dan niets. In plantaardige melk (soja, rijst, haver) zit ook heel weinig vet.
    Onder 1 jaar vind ik volle zuivel wel belangrijk omdat ze dan weinig tot geen kaas, vlees en gebakken aardappeltjes/frietjes enzo eten. Weinig vetten dus.
     
  6. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    Apr 19, 2007
    8,914
    3
    36
    Female
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    verwijderd! niet meer relevant.
     
  7. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    Apr 19, 2007
    8,914
    3
    36
    Female
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Lekker zeg!! :p :p :p
     
  8. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    Apr 19, 2007
    8,914
    3
    36
    Female
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Zo, ik ben bijgelezen. Ik denk dat ik vanavond die pompoencurry ook eens ga maken! :p Lekker, hoor. Heb er echt zin in!

    Wat eten jullie kinderen veel fruit zeg! Ben al blij als ze 1/2 banaan eet of een bakje grove zelfgemaakte appelmoes (zonder toegevoegde suiker, hoor).

    Off-topic: Zo, de kleine was om 5.15 u wakker, 3/4 u af en aan getroost, weer in bed, 10 minuten laten weer brullen, om 6 uur de borst, 6.15 u echt uit bed. 6.45 u boterham. 7.30 u weer naar bed en... slaapt nu al 1 uur en 3 kwartier! Dat doet ze bijna nooit! Ik geloof dat ze naar langere slaapjes gaat. Gisteren op het KDV ook 2x bijna 2 uur geslapen.
     
  9. fafje

    fafje Niet meer actief

    rond 11 mnd heeft ie het voor het eerst geproefd! dus niet ehct super grote hoeveelheid..en op zn verjaardag had ik het gemaakt en toen heeft ie wel lekker zitten te smikkelen dat op turks brood :D
     
  10. fafje

    fafje Niet meer actief

    ja net cb geweest 76cm en 9,9kg....alles was op de middellijn dus idd..maar nou drinkt man wel halfvolle melk..dus ik ga maar es kijken hoe ie dat vindt met diksap
     
  11. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    Apr 19, 2007
    8,914
    3
    36
    Female
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Mmmm, lekker is dat, hummus met Turks brood. :p
    Dan zal ik nog even wachten om het aan mijn dochter te geven! Of toch eens zelf kikkererwten weken en koken en het zonder zout maken. Tahin mag ze inmiddels wel, citroensap ook...

    Dochter heeft vandaag voor het eerst gemengte notenpasta (puur van amandelen en hazelnoten uit de biologische winkel) op brood geproefd. Het ging er wel in! Wat mama lekker vindt, vindt de kleine ook lekker, dat blijkt hier elke keer.
     
  12. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Kikkererwten koken is het werk toch niet, staat toch op het vuur?
    Je moet ze alleen wel een nacht laten weken.
     
  13. fafje

    fafje Niet meer actief

    ja en die nacht, heb ik dus geen zin in :p...jaja luie dondersteen...tis ook meer het idee ...maar op zich is het zo gemaakt idd!


    @hier, inmiddels kan zoon dunne schijfjes appel harstikke goed eten, hij gaat eerst als ee konijntje eten hahaha...merk dus wel sinds die tandjes ..in elk geval appel veel beter gaat!
     
  14. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Zoontje is ziek; heeft tijdens zijn middagslaap alles ondergekotst, was er erg overstuur van. Hij heeft ook verhoging en wou graag drinken. Ligt nu met een slaapzak op de bank, nou dan is hij wel ziek hoor!
     
  15. fafje

    fafje Niet meer actief

    noud at klinkt ook ziek! zo zielig, overgeven is zo naar :( beterschap
     
  16. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Ik had net een bonte was in de machine gedaan en moet zo alles wassen: beer en slaapzak moeten straks wel droog zijn, anders is het drama geblazen!

    Zat hij tegen me aan geplakt, jammerde hij om papa, och.....
     
  17. fafje

    fafje Niet meer actief

    ahh wat zieliggg...ja kort progamma anders? en ff flink de kachel aan....
     
  18. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    Apr 19, 2007
    8,914
    3
    36
    Female
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    @Zogelukkig: wat sneu, beterschap daar!
    Inderdaad, het weken en koken is het werk niet, maar je moet er wel even aan denken de dag van tevoren. Ik moet hier ook speciaal naar een andere winkel (die verder weg is) als ik gedroogde kikkererwten wil kopen.
     
  19. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    Apr 19, 2007
    8,914
    3
    36
    Female
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Hier is duchtig gerapleyd: een paar stukjes pasta, zowaar 1 stukje pompoen, een stuk of 4 kleine roosjes broccoli (alleen 1 hap van het roosgedeelte, de rest gooit ze weg, de kleine smulpaap :p ), en een tomaatje gingen erin.

    Ik had 1 tomaat bereid zoals ik altijd voor haar doe (ontveld, vocht en zaadjes eruit en 1-2 minuutjes gebakken) en 1 rauw en met vel gelaten en in handzame schijfjes gesneden. Daar moest ze wel aan wennen. Toch heeft ze 1 of 2 kleine schijfjes rauwe tomaat op. Misschien had ik wel moeten ontvellen, maar verder wel rauw moeten laten voor de overgang naar rauwe tomaat met vel.

    Erna dronk ze mijn borst er bijna af, dus ik hoop dat ze nu genoeg heeft!
     
  20. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    Jul 4, 2010
    13,212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Ik maak wel bijna altijd gedroogde peulvruchten sinds DL mee-eet. Vandaag kikkererwten stoofpot met kippenpoten. Ze heeft me daar zitten rapley'en! Eerst lekker haar prutje met de handjes ( Rijst met stoofpotje ) uit het bordje zitten eten en toen kreeg ze een paar stukjes kip van mij. Toen ik klaar was, kreeg ze mn kippenbout, prachtig gezicht!
     

Share This Page