Hallo! al best een tijd heb ik last van allerlei vage klachten maar een paar weken geleden was het genoeg, weer een opgezette klier erbij en de klieren bij mijn keel zijn ook opgezet en deze blijven het ook! dus naar de dokter geweest, deze dacht aan pfeiffer of kattenkrabziekte dus ik ging daarna meteen bloed laten prikken. Gister belde de assistente me om te zeggen dat de huisarts me vandaag gaat bellen, verder zei ze niks dus ik ben echt benieuwd wat ze te vertellen heeft! als alle uitslagen goed zijn word ik doorgestuurd naar een internist, ik zal in ieder geval blij zijn als ik straks weet wat het is! alleen dus een beetje zenuwachtig omdat de huisarts zelf gaat bellen! het leek me wel fijn om het hier even neer te zetten.
Veel succes, hoop voor je dat je wat wijzer wordt en dat er een oplossing komt voor je klachten. Hoop ook dat ie snel belt!!! Xx
Ik ken het gevoel haha Alleen kan ik helaas wachten tot ik een ons weeg, geloof ik (Zie topic, zouden jullie bellen) Ik hoop dat hij snel belt en dat je snel wat meer weet!
Ik heb het gelezen en ik zou gewoon bellen, dan worden ze maar gek je wilt toch zekerheid, ik zat me ook al af te vragen wat doe ik als ik niks hoor, bellen! want ik wacht al 2 weken en ik word er ook niet beter op!
jeetje dat is ook niet niks! wel apart van elkaar? (geen combi ofzo) ik had eerst nog nooit van de kattenkrabziekte gehoord! ben ook niet echt gekrabbeld (weleens een pootje wat blijft haken).
Bij ons is het standaard dat de HA belt als je uitslag krijgt van een bloedonderzoek. Assistente mag niks zeggen, omdat ze toch geen vragen kan beantwoorden
ik zit op werk dus ik zei dat ik hier tot kwart voor 3 zit (ze vroeg of ze op dit nummer kon bellen). ja maar ik heb andere uitslagen wel van de assistente gehad en die waren goed (suiker en schildklier) dus vandaar dat ik dacht he waarom zei zij nu niet meteen dan hoe of wat!
Als ik zoiets heb, vraag ik of ze gewoon de waardes wil vertellen en dan kijk ik ondertussen op internet.
haha, op internet zoeken doe ik juist nooit, ik haal mijzelf dan de gekste dingen in mn hoofd. Suc6, ik hoop dat ze snel bellen.
Hopenlijk hoor je snel goed nieuws ik zou ook zeniuwachtig worden als ik gebeld werd dat de dokter mij zelf zou bellen...
nou ik ben net gebeld door de arts, het is geen pfeiffer dat heb ik schijnbaar een paar jaar geleden gehad, kattenkrabziekte is nog niet binnen dus nu mag ik zelf weer vanaf volgende week gaan bellen of de uitslag binnen is daarvan! dan ben ik al 3 weken bezig, duurt echt lang voor die uitslag binnen is! en toen zei ik nog dan word ik anders doorgestuurd toch tegen de arts 'dat weet ik niet' ja dat zei ze zelf afgelopen maandag! wel jammer nu weet ik nog niks, ik vertrouw het gewoon niet maar ja ze kunnen natuurlijk nog niks doen als die uitslag niet binnen is!
Wat zijn precies je klachten? Want moeheid en een opgezette hals ( kan schildklier zijn die is vergroot) past dus ook bij schildklierklachten
De klieren in mijn hals zijn al een tijd opgezet, veel slijm, benauwd en af en toe op andere plekken klieren die opzwellen maar ook weer verdwijnen, en af en toe koortsgevoel. uitslag van de schildklier was gelukkig goed (weet niet waar ze allemaal op getest hebben maar tot nu toe alles goed).
nou er zit vooruitgang in de zaak.. afgelopen vrijdag naar mijn eigen huisarts geweest want mijn keel ging ook pijn doen! bleek iig een angina te zijn (keelontsteking) dus ik kreeg anti biotica daarvoor! hij heeft ook aan de klieren gevoeld en vooral 1 is erg hard dus nu krijg ik morgen een punctie op die klier in mijn nek.. en ik ben daar nu al zenuwachtig voor.. hebben mensen hier weleens zoiets gehad (punctie)? toen ik vroeg of het ook iets engs kon zijn zei hij dat ik daar niet aan moest denken, nouja dat blijft lastig he! alle uitslagen zijn trouwens goed dus daar is niks gevonden in het bloed.
Ik heb in mijn tienerjaren ook een punctie gehad op de halsklier. Is dus niet van de laatste jaren dus heel vers is mijn herinnering niet Maar ik weet nog dat ik ook doodsbenauwd was en dat ik achteraf zoiets had van, was dit nou waar ik me druk over maakte?? Succes morgen en gewoon even diep zuchten en aan iets leuks denken en het is zo voorbij. Hoop ook dat je daarna wel weet wat er nu aan de hand is!!!
bedankt, ja ik ben ook wel wat gewend qua naalden (tandarts) maar toch he dit is ook wel net iets anders weer, kwam er toen bij jou wel duidelijkheid?
He jakkes, klinkt niet echt fijn allemaal. Ik hoop dat je snel duidelijkheid hebt, want die onzekerheid is helemaal niks!