Maart 2012 Mama's Deel 2!!!!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Frenzy, Sep 18, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. 0Zebra0

    0Zebra0 VIP lid

    Nov 6, 2010
    10,813
    0
    36
    Noord-brabant
    jaa dat vind ik niet het ergste maar stel iedereen neemt 2 personen mee. ga me dan toch een beetje een kijk-doos ( euhm buik:p ) voelen denk ik :p
     
  2. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hee ja dat snap ik wel hoor.. Da's voor iedereen weer anders. Ik vind het niet zo'n bezwaar. Tis ook wel gezellig haha. Al die aanstaande moeders . En tis vooral voor de familie ook leuk :)
    Ben erg benieuwd of de kleine gedraaid is na al die golvende bewegingen de afgelopen 2 dagen.
     
  3. Leske

    Leske Fanatiek lid

    Jul 11, 2011
    1,308
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heej meiden,
    Ik ga morgen om 12.00 uur naar Fontys. Peet gaat niet mee, hoeft ie niet persé, we hebben genoeg echo's vindt hij en Joosje is ziek dus blijft hij bij haar. Peter's jongste zus gaat mee, Dorothy. Ze vindt het helemaal super dus leuk om haar mee te nemen.
    Volgens mij moest er nog iemand om 12.00 uur toch?

    Ohh, ga zo naar bed, heb de zwanger&fit afgezegd, ben zo moe.

    Fijne avond.
    Leske
     
  4. fropste

    fropste Actief lid

    Jul 25, 2011
    165
    0
    0
    hoii meiden,


    Heb vanmorgen goede echo gehad. Alles zag er goed uit. Buikje van prul was alleen groter dan zou moeten. verloskundige dacht aan zwangerschapssuiker. Dus moet over een week of 4 een suikertest doen wat het is en of ik geen zwangerschapsdiabetes ontwikkel.

    Als je zo op internet leest heb ik geen enkel signaal wat er op zou kunnen wijzen maar we moeten dus even afwachten.

    In week 30 nog een groei echo. Vind ik helemaal niet erg!!

    Ook de verloskundige gaf vandaag weer aan dat door de ligging van mijn placenta de 3D plaatjes wel eens erg konden tegenvallen dus ik ga dan maar ook niet meer voor de 3D.

    Nou meiden, fijne avond. Ik kan gelukkig aan mijn weekend beginnen. Morgen een dagje vrij.

    23-01-'12 groeiecho
     
  5. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    Jun 19, 2011
    2,205
    0
    0
    NULL
    NULL
    dikke knuff, herken het wel zitten zelf in therapie..
    Wat betreft Loek kan ik me enkel enigzins indenken, maar ik geloof nooit dat ik je daarin geheel begrijp, omdat ik het niet heb meegemaakt. Het verdriet dat je moet kennen lijkt me heel moeilijk te dragen. Dat je leven ineens een heel andere wending krijgt lijkt me vanzelfsprekend en het een plek geven lijkt me vreselijk veel tijd kosten. Zo lang is het natuurlijk niet geleden. Dat je nu opnieuw zwanger bent werkt misschien ook wel als een soort de-ja-vu. Heb je contact gezocht met een therapeut?
     
  6. 0Zebra0

    0Zebra0 VIP lid

    Nov 6, 2010
    10,813
    0
    36
    Noord-brabant
    fropste, ligt jou placenta ook aan de voorkant ?
    ik heb 2 verschillende echoburos gesproken en beide zeiden dat het niet aan de placenta ligt eigenlijk, meer de ligging van het kindje en de hoeveelheid vruchtwater tussen de placenta en de baby

    Ik krijg ook een groeiecho met 28 weken ( ivm hoofdje iets te klein, maar is waarschijnlijk niets, mama heeft ook een fijn hoofdje volgens de vk )
     
  7. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ fropste; Fijn dat de echo goed was gegaan. Hoeveel was het buikje te groot? Bij mij scheelde het ook iets van een week, maar was normaal zeiden ze . Het buikje is altijd groter zeggen ze.
    Heb je daarom ook een groeiecho, door dat buikje?
     
  8. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    Jun 19, 2011
    2,205
    0
    0
    NULL
    NULL
    yep, maar aan de andere kant. Ik ben dolblij als we uberhaupt een naam hebben, dus mocht iemand dezelfde hebben so be it. Wil je uniek zijn moet je kiezen voor een naam als Zipper, Splinter en Storm.;)
     
  9. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ooooh vreselijk die namen! Haha wij zijn sowieso niet van de aparte namen, en al helemaal niet van die engelse zoals djayden en zo, vreselijk! Wij kiezen gewoon lekker voor een hollandse naam :)
    Bedoel, mijn vriend heet Jozef. Dan moet je niet aankomen met zo'n naam, vind ik :p En Jozef past ook goed bij hem, lekker traditioneel, net zoals hij zelf haha.
     
  10. Suzanne86

    Suzanne86 Actief lid

    Jul 5, 2011
    358
    0
    0
    Interieurverzorgster(poetsmiep) en huisvrouw / mam
    Veldhoven
    @Frenzy- Ruzie hoort erbij al is het nooit leuk, het is wel een teken dat je niet langs elkaar heen leeft. Beter een keer ruzie als helemaal geen ruzie... Rustig aan, knuffel!

    @Fropste- Wat fijn dat de echo goed was, en een paar keer extra testen en extra echo's is nooit vervelend. Geniet ervan!

    @Flauw voelen- Bedankt voor de reacties allemaal! Heb net gewerkt en werd weer duizelig even een momentje naar buiten geweest, frisse lucht!... Ik hoop dat ze iets meer kunnen vertellen als ik mijn urine en bloed heb na laten kijken, want het is echt niet fijn idd. Ik heb veel tips gehad over thee en dropjes, die zal ik eens gaan toepassen, bedankt!

    @Namen- Wat goed dat er al zoveel zijn die een naam hebben. Ik ben nog steeds bang er geen te hebben bij de geboorte! Haha... Elke maand schrijven we weer namen op, en dan een maand later vind ik ze weer niks, beginnen we weer op nieuw. En dat dilemma met vriendlief, qua namen zitten we niet op één lijn. (dit keer) Valt ok niet mee een derde meid, een jongen was vast gelukt.

    @Kaartje- Heb er wel af voor gekeken, maar wil eigenlijk eerst een naam hebben voor ik ga kijken voor het kaartje. Zal wel op het laatste moment worden allemaal. :)

    @EGO- We hebben een paar drukke komende dagen, dus kan zijn dat ik pas over een paar daagjes weer even kom reageren, probeer in elk geval wel bij te lezen. Fijn weekend alvast allemaal!
     
  11. Pompeloesje

    Pompeloesje Fanatiek lid

    Aug 10, 2009
    4,227
    300
    83
    Female
    uitvaartondernemer
    België
    hoi!

    meld me weer ff :)
    Alles goed hier,buiten de BI ;)
    Vandaag weer controle gehad...de "echte" 20 weken gehad.
    Alles perfect in orde,lekker op zen armpje aan het sabbelen. 680 gram en heerlijk actief!

    15 december echo
    12 januari echo


    lees wel mee hoor maar gaat me te snel. sorry :(:):p

    ff ons ventje showen :)

    View attachment 199754
     
  12. Salapio

    Salapio VIP lid

    Jan 15, 2007
    13,917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Storm is best een 'reguliere' naam toch? Ik ken iig twee Storms en hoor de naam wel eens vallen op de speeltuin ...
     
  13. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    Jun 19, 2011
    2,205
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben bijgelezen, maar als je pas 20.00 voor het eerst achter het forum kruipt vind ik het erg lastig erg uitgebreid te reageren. Hopelijk snappen jullie dat een beetje.

    Cerberus, dank je voor je ervaring met thuis en ziekenhuis. Gelukkig hebben we geen kans op open bruggen (of ik moet naar Rotterdam moeten) enkel sloom verkeer zoals een tractor. Waarom wilde je in het ziekenhuis bevallen en wat vond je fijn aan thuis bevallen en wat viel je tegen aan thuis bevallen visa versa met het ziekenhuis?

    Frenzy, ik heb je stukje nog eens wat beter gelezen, maar heb je jezelf wat aan gedaan? Nee toch meissie...

    Fropste, wat een fijn nieuws! Alleen maar goed dat ze extra controle willen wat betreft het buikje. Beter het zekere voor het onzekere.
     
  14. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    Jun 19, 2011
    2,205
    0
    0
    NULL
    NULL
    echt? Hmm nah ik vind hem wel uniek.. Ken enkel een zoon van een bn-er die zo heet.
     
  15. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    Jun 19, 2011
    2,205
    0
    0
    NULL
    NULL
    wauw!!! :$
     
  16. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    Jun 19, 2011
    2,205
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ieder zijn ding, ik krijg de kriebels van Archibald, Boudewijn en Constantijn, maar een vriendin van me heeft haar zoon toch echt zo genoemd. Zij vindt de standaard naam voor onze dochter misschien wel niets. Kan er om heel eerlijk te zijn niet wakker van liggen. Ik zit nu meer met de uitspraak van de namen. Ik kan nogal een bekakte R uit mijn strot krijgen dus ik probeer vaak even een naam uit door het uit te spreken ".... Kom je eten?" ;)
     
  17. missiemaartje

    missiemaartje Fanatiek lid

    Jun 6, 2011
    2,986
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gelukkig hebben we allemaal onze eigen smaak he. Anders zouden we allemaal hetzelfde heten ;)
    Lijkt me wel lastig als je zelf van de traditionele namen bent, en manlief van de aparte namen. Dan wordt het zoeken!
     
  18. Ligero

    Ligero VIP lid

    Aug 1, 2011
    6,823
    1,533
    113
    wow pompeloesje, erg mooi! Leuk hoor om het zo te zien :)

    @ Cupido, ik word wel benieuwd waar je woont dan, hier namelijk ook last van langzaam verkeerd (tractors etc.) als we richting rotterdam moeten haha maar ik ga in het ziekenhuis in Gouda bevallen (tenminste, dat is de planning)

    @ Leske en Missiemaartje, ik ga om 11.00u morgen. Wie weet zie ik jullie bij lokaalwisseling.

    @ Zebra, jammer dat je morgen niet eventjes de baby kan kijken. Ik denk dat er wel veel vrouwen en families zijn maar volgens mij heb je allemaal je 'eigen' student met een 'eigen' echo-apparaat toch? Dus niet iedereen zit naar je buik te kijken volgens mij hoor. Ik zou er in ieder geval niet zo op letten maar continu naar onze frummie kijken :)
    Ben wel blij dat vriendje mee gaat. Hij zou eerst niet gaan omdat hij moest werken maar hij is nu toch weer thuis ivm pijn in zijn arm (nog steeds na het ongeluk van 2 maanden geleden) dus wilde hij toch mee! Wel fijn.

    Ik 'schrik' trouwens best wel vaak van de banner van Leske hahahaha, Leske je loopt al best een endje voor op mij qua zwangerschap en jouw banner lijkt soms zo snel te gaan hihi
     
  19. beesie

    beesie Fanatiek lid

    Jun 10, 2010
    1,660
    0
    0
    NULL
    Flevoland
    Pompeloesje: wow wat een mooie echo zeg! Is die vandaag gemaakt? Wat kan je zn gezichtje er al goed op zien!!!!

    Zondag over 2 weken hebben wij de 3d echo! Kan echt bijna niet meer wachten! Ben zo benieuwd naar ons meisje!!!
     
  20. Cupido

    Cupido Fanatiek lid

    Jun 19, 2011
    2,205
    0
    0
    NULL
    NULL
    Eveline, ik voel me ook zo'n nakomertje met 22 weken als ik de rest al op 25 weken zie! Had dat vooral in het begin. Iedereen wist al snel wat het geslacht was en ik moest toen nog 3 weken wachten. Ben ook zo benieuwd wanneer de eerste bevalt. Eigenlijk bevalt er vaak wel iemand veels te vroeg (niet leuk!!) Zat pas te denken of dat in deze groep mama's ook zal gebeuren. Wij wonen niet bij elkaar in de buurt. Ik woon denk ik het dichtsbij Frenzy.. Kom uit Brabant :D
    Als wij naar Rotterdam zouden moeten zou dat een heel slecht teken zijn :(

    Leuk rijtje namen trouwens... helemaal onze smaak :D
     

Share This Page