De presale's waren afgelopen jaar al rond april/ mei dus kan heel goed. Nee dat vind ik dus niet mooi ...maar heb andere dingen gezien dan op de website..heb het hier in een winkel gezien in het dorp die het ingekocht heeft en alvast op foto had.
hier nog meer: JOTTUM Muster / JOTTUM Muster Sommer 2012 / JOTTUM Festive Girls - Modekids ik vind deze ook mooi en iets voordeliger: JOTTUM Kleid Spike white 116 - JOTTUM Festive Girls - Modekids
haha... emma komt net naast me zitten heb ik een overzicht van al die dingen op mijn scherm... wijst ze precies die jurk aan en zegt: emma wil deze jurk! mijn moppie
Over Jottum: sommige dingen vind ik wel aardig,maar ook niet meer dan dat. Die witte jurken met die grote bloem, sorry, ik vind het echt niet mooi. Daarentegen zag ik een paar topjes,die ik wel aardig vond ( die met die kraag) en die 2-kleuren top vond ik ook wel geinig. En voor de rest vond ik het vooral erg duur.Weinig kleurenvariatie, en idd die jurken met die bollen, erg S&D-achtig. Als dit de voorbode is van de zomer,houd ik mijn hart vast. Maar goed, ik ben afgezien van hun blousjes, geen grote jottum-fan, het is gewoon mijn smaak niet zo. Smaken verschillen idd.
Vind de jurken van Jottum wel leuk, vooral omdat ik weet dat zo'n grote klokkende onderkant kinley goed staat. Alleen de prijs zelfs met 50% eraf is die mij nog te duur
He dames, even wel gelezen maar niet gereageerd... Nu even wat inhalen wat ik onthouden heb... Debby, ik vind die witte jurk met grote bloemen erg gaaf! En past echt bij Emma. Leuk dat je dat nu al weet toch? Ik blijf het zeggen, jongens is moeilijker! Emmamick, wat balen zeg! Poeh, had mij ook kunnen gebeuren hoor, gelukkig gaat het meestal goed op mp. Lynn, heel leuk dat name it rokje. Volgend jaar misschien hier, weet zeker dat mijn man dat vreselijk vindt...Tulerokjes Glimlachje, succes morgen met je gesprek! Vind de jurken van jottum wat heftig voor een klein meisje. Mirell, erg leuk geshopt van Bomba! Ik vind de collectie ook super maar wil wel korting misschien donderdag... Hier kiezeltje setje groen binnen, ga het haar dinsdag aan doen, het is echt mooi!
@geke: leuk, ik ben benieuwd hoe het staat! ik heb in mijn shop album ook een foto staan van het kiezeltje setje (gisteren) en dinsdag krijgt ze de rode set aan! Ik stond vandaag nog met Ise te overleggen, dat we dat groene volgens mij best leuk zouden vinden staan bij onze dames, maar dat we dat zelf gewoon niet snel kopen omdat het groen is en voor ons een 'ongewone' kleur
haha ja mijn lieve moppie weet wat ze wilt... Ik zit even goed naar deze te kijken... JOTTUM Kleid Spike white 116 - JOTTUM Festive Girls - Modekids Ik wil hem even in het echt zien maar als die bandjes net als de jottum solene zijn dan vind ik deze eigelijk nog leuker... En ja smaken verschillen. Ik snap wel waarom iemand hem niet mooi zou vinden. Maar ik vind hem wel 100% emma. En jongens is idd moeilijker. Ik heb een shirt van s&d le chic op het oog. Maar of ik het nou echt verjaardag vind... Heb nog een setje van c&o in mijn mandje voor van het voorjaar... damn mijn shopdrang is wel terug Denk dat als ik het tegen mjn man zeg dat ie me verplicht om wat te kopen haha... zit al steeds te zeuren dat ik te weinig koop (meer omdat hij weet dat ik dan niet mezelf ben...).
Ik vind dit setje leuk: JOTTUM Hemd EGMUND red 116 - JOTTUM Festive Boys - Modekids met JOTTUM Mtze ATJE blue navy 116 - JOTTUM Festive Boys - Modekids en JOTTUM Hosentrger blue navy 116 - JOTTUM Festive Boys - Modekids maar hij staat bij monstermaat 116. Dus ik weet niet of ie ook in de kleine maatjes uitkomt...
groen... ben dr geen fan van... maar denk dat het komt omdat emma geen groen kan hebben. Vind het haar niet mooi staan.
Mirell, waar had je al 50% dan? Lynn, ja, ik ben ook benieuwd hoor, hoe het staat. heb ook nog niks groens. Maar ik was geïnspireerd ook door de groene Billy en Lilly jurkjes. Ik heb niet een rokje trouwens maar tuniek en broekje, weer eens iets anders. Debby, leuk hoor dat setje voor Sam. Lijkt me heel schattig bij hem. Haha, dacht al dat je shopdrang een beetje terug was.
Hallo, ben ik ook weer even, lekker geshopt weer allemaal. Nog niet geshopt hier, wel wat leuke pakjes gekregen al.. Heb een foto van de kleine meid in mijn album gezet, hoop snel weer gezellig mee te kletsen. Shop ze!!
Hoi meiden, mag ik wat vragen? Las hier afgelopen week dat vanaf donderdag je bij kixx 40% korting hebt. Is dat met een speciale code? Heb namelijk een paar leuke dingen gezien voor mijn kleine mannetje.
Ik heb dit besteld voor het voorjaar. Ik vond het al een hele tijd leuk geloof ik maar nu met korting vond ik het beter te doen. Mocht iemand nog ergens de bijpassende legging in 86-92 tegenkomen hou ik mee aanbevolen.