Goeiemorgen iedereen, @ want to be, kun je dr soms niet even aan papa geven? of gaat ze dan huilen. @ Rosa, hoe gaat t met je? Heb je hulp gevonden? @ Soppie, fijn dat je je baan houd, hoe was je eerste dag? @ Mik, lukt t met afbouwen? @ babyleeuwtje, niet moeilijk doen als t makkelijker kan, hihi @ Moettie, hoe is het met de onderzoeken in het ziekenhuis, is het toch gewoon een familiekwaal? Vraagje, wij hebben hier echt een gezelligheidsbaby, slaapt weinig overdag(hazeslaapjes) maar wel de nacht helemaal door. Herkennen jullie dit ook? Vrienden van ons zijn deze week bevallen van een zoon Jimme en andere vrienden van een dochter Jenelle. Volgens mij al de 9de baby in onze omgeving dit jaar. Sorry dat ik niet op iedereen reageer, heb meegelezen, maar niet alles onthouden?
Smile, hier ook zo'n meid, overdag veel wakker ( vooral als er mensen zijn) en snachts goed slapen.. Heerlijk. Ze slaapt nog bij ons, maar de bak van de wagen lijkt toch krap te worden hihi.. Nu "moet" ik haar straks op haar eigen kamertje ggaan leggen.. Jakkie bah..... Hihi
Hier ook een meisje die heel veel wakker is als ik thuis ben.. Maar als ik onderweg ben dan ligt ze meestal wel kei lang te slapen..
Hier ook een gezelligheids ventje hoor. DIe is er ook graag bij maar tussen de middag maakt hij wel altijd 1 lange ruk vaak ligt hij dan in zn eigen bedje. En savonds is hij er ook graag bij .. whaha tot de laatste voeding die tussen 10 en 11 is vaak. Hij is gewoon wakker en gezellig. Ook niet mopperig of iets dus dat scheelt ook wel
hier ook een die overdag soms een uurtje slaapt tussen flessen, maar verder niet echt haha 's nachts daarentegen hebben we niets te klagen. gisterenavond van 19.45 uur tot 6.00 uur vanochtend geslapen! en toen nog eventjes van 6.30 tot 9.00 uur. mama helemaal blij!!! Overdag pak ik trouwens koud water en verwarm het in de magnetron. 's nachts pak ik boven warm water uit de kraan. Ik zorg wel altijd dat ik de kraan eerst goed laat doorlopen. Lydia; tegen ons is ook gezegd dat we gewoon warm water uit de kraan konden pakken... ik neem aan dat ze geen slecht advies geven toch? vandaag weer naar de osteopaat. Ben benieuwd wat hij zegt. Ik had oefeningen meegekregen zijnde; een uur na de fles ongeveer moest ik hem op een bepaalde manier vasthouden en dan wachten totdat hij in de foetushouding zou gaan. dit dan ongeveer 3x per week. Nou.... dat is voor geen ene meter gelukt! want als hij niet wil, dan wil hij niet hahaha het lijkt hier een stukje beter te gaan met de krampjes (even afkloppen natuurlijk) ik vind het echt minder worden. Misschien omdat zijn darmpjes groeien en misschien wel door de ABC Dophilus. Hij poept vaker, dat is ook wel fijn want dan loopt het in ieder geval lekker door zijn lichaam haha. moest mijn blije momentje even kwijt hoor! als hij zoveel last heeft van krampjes en zoveel huilt, ben je soms ten einde raad. nu een stuk minder dus!
@smile, hier ook een gezelligheidsbaby doet overdag hazeslaapjes en slaapt snachts wel redelijk door! @mik, omdat ik over een week weer moet werken & omdat kolven niet zo goed gaat, maar ook het idee van kolven op mn werk vind ik niet fijn!
Moguh !! Hier ook weer lekker geslapen. Jasper maakt tegenwoordig nachten van 8 uur. Heerlijk. Hij heeft gister alleen geen poepbroek gehad, dus net zijn fls maar even niet verdikt met nitriton, hopen dat het zo eruit komt dan. We moeten namelijk straks een rontgen foto laten maken en langs de orthopeed. (kijken of hij een spreidbroek aan moet) En ik hoop toch niet dat alles er op de rontgen tafel uit komt (bah) Hij is zo vrolijk, zit me ook de laatste dagen soms gewoon uit te lachen, kijkt lekker ondeugend, spuugt de speen van de fles uit en gaat dan heel hard schateren. Nou dan kan je mij ook weg dragen. Kleine boef is het.
En hier over 9 dagen weer gaan werken. Aan de ene kant wel zin in, weer lekker onder de mensen en bezig zijn (niet dat ik nu niemand zie hoor), maar aan de andere kant moet ik de kleine missen als ik op het werk zit. Bah. (al had ik nog wat vrije dagens taan, en werk ik maar 2 dagen per week in december. Vanaf januari 3 dagen (ipv 4 dagen voorheen))
hihi gebakje geweldig he ! hier ook vanochtend (en zo vaak ) kreeg ze de fles en dan kijkt ze me met van die pret oogjes aan en zie je die mondhoeken opzei gaan ! geweldig! Seentje fijn ! geluks momentjes willen we graaaag horen
hahaha ok er zijn een heleboel gezelligheidsbabies dus!! Wat leuk En nog meer echte lachebekkies. Vandaag een baaldag, Overzicht van de kosten voor de kinderopvang Ik heb geen werk, dus geen vergoeding.
oeh smile das niet fijn ... (en duur!) maar hubbie heeft toch werk krijg je dan geen belasting terug?
Mn dekbedovertrekje voor Louise is bijna klaar. IK heb nu de letters geknipt.. Ben zo benieuwd!! Ze slaapt nu af en toe in haar ledikantje om te wennen.. En jullie babys? Slapen ze al in hun eigen kamertje?
meiden die mirena hebben (hadden) hadden jullie last van buikpijn na plaatsing of andere kwaaltjes ik heb om 16u afspraak met gyn
Balen Smile .. Ja hoor Jaylen slaapt al een tijd op zn eigen kamertje. Veel prettiger hij ligt daar ook veel lekkerder. Lekker op zn eigen matrasje.
Hier slaapt Tessa vanaf dag 4 ofzo in haar eigen kamer. Ik sliep niet door dat gekreun. Zelfs met oordoppen in hoorde ik dat nog. Mijn hele lijf reageert op al haar geluidjes. Wij zitten sinds vorige week echt in een sprong. Ze is nu helemaal beter, op 1 diarree luier per dag na. Maar ze is vaak niet te genieten. Ze slaapt slecht overdag, maar ze kan er ook niet gezellig bij zitten. Daar is ze dan veel te moe voor. Alleen bij mama is het goed, maar dat is ook maar voor ff. Eerst dacht ik dat ze meer honger zou hebben, omdat ze een inhaalslag moet maken vanwege het ziekzijn. Maar na extra voeding is ze nog niet tevreden. Ik tel de dagen af totdat we de sprong weer door zijn . Ze sliep namelijk net zo goed, nacht én dag. Morgen de eerste prikjes, ahhh.