December 2011 Mama's!! Deel 4

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Doemaar, Nov 12, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nijnonijntje

    nijnonijntje Niet meer actief

    Babyboo ligt aan de ctg. Heeft veel harde buiken, maar dat is niet erg. Beebje beweegt weer lekker. Dus dat is goed nieuws. Heb haar verteld van mikmak.
    Hoop dat dat een goede zet van me was. Twijfel nu wel wat :(
     
  2. mamsie86

    mamsie86 Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    1,635
    0
    0
    Krijg het helemaal warm en koud, de rillingen lopen over mn rug. Wat een nachtmerrie voor alle mama's hier..en ze heeft hiervoor ook al een tweeling verloren..wat een verdriet moet mikmak meemaken!

    Meiden, pak je man vanavond stevig vast, huil lekker uit, en probeer positief te blijven voor je eigen beebje..hoop dat niemand dit meer overkomt!n Dit gun je niemand..
     
  3. prinsesje88

    prinsesje88 Fanatiek lid

    Mar 21, 2011
    1,226
    0
    0
    NULL
    NULL
    :$ Dat meen je niet Mamsie??
     
  4. prinsesje88

    prinsesje88 Fanatiek lid

    Mar 21, 2011
    1,226
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb hier ondertussen ook al weer iets gevoeld.. liep gewoon een traan over mijn bang van blijdschap!
     
  5. nijnonijntje

    nijnonijntje Niet meer actief

    Babyboo smst me nu net weer.
    Ze vind het heel erg voor mikmak maar is blij dat ze zelf nu aan de ctg hangt en de kleine voelt.
     
  6. prinsesje88

    prinsesje88 Fanatiek lid

    Mar 21, 2011
    1,226
    0
    0
    NULL
    NULL
    We moeten ons inderdaad nu niet gek laten maken meiden! We moeten aan de beebjes in onze buiken denken.
     
  7. nijnonijntje

    nijnonijntje Niet meer actief

    Dikke knuf voor jou meid. Heerlijk gevoel he. Laat de traantjes maar komen.

    @mamsie
    Echt? Dat wist ik niet??? Hoeveel weken was ze toen?
     
  8. nijnonijntje

    nijnonijntje Niet meer actief

    Wou maar dat ik tegen me man aan kon kruipen. Die is net weg naar zijn werk. Komt vannacht pas weer. Pffff.
     
  9. Peanut

    Peanut Actief lid

    Mar 2, 2010
    361
    0
    0
    fulltime mama!
    Zuid-Holland
    o, wat is dit erg zeg. schrik me kapot van Mikmak's berichtje, zoiets zie je echt niet aankomen.....mijn hemel, arme meid...dit wens je je ergste vijand nog niet toe.

    heb hier ook een kaarsje voor haar branden.

    hoe ga je zoiets in hemelsnaam verwerken? straks moet ze bevallen van een dood kindje....mijn god.

    heb net m'n buddy (Nelta) ge-sms't
     
  10. mamsie86

    mamsie86 Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    1,635
    0
    0
    Dat was echt int beginstadium volgens mij, dat waren er eigenlijk 2. Daar was ze vrij nuchter onder. Maar nu ze zo ver is......
     
  11. mamsie86

    mamsie86 Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    1,635
    0
    0
    Ach nijn, zit je nou heel de avond alleen? Bah zeg.. Knuffel!!
     
  12. nijnonijntje

    nijnonijntje Niet meer actief

    Pfff ja maar dat is ook wel moeilijk idd.
    En dan nu dit. Vreselijk dit!
     
  13. prinsesje88

    prinsesje88 Fanatiek lid

    Mar 21, 2011
    1,226
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat begrijp ik meid! Maar, we moeten nu allemaal niet meer gelijk van het ergste uitgaan. Dat is moeilijk, dat weet ik, moet nl ook zelf naar mijn eigen advies luisteren. Maar, dat is wel het beste voor ons en voor onze beebjes. We moeten positief blijven denken anders worden dit nog zwaardere weken!!
     
  14. nijnonijntje

    nijnonijntje Niet meer actief

    Ja idd. Bah. Ik denk dat ik troost ga zoeken in eten ofzo.
    Effe flink patat bestellen ofzo.
    Slaat bergens op weet ik, maar ha anders zit je zo op de bank;)
     
  15. carrolyn

    carrolyn Fanatiek lid

    Jan 30, 2011
    2,770
    1
    0
    Kan je niet anders vanavond naar iemand toegaan of dat iemand naar jou gaat?Zodat je in elk geval niet alleen bent.
     
  16. Wub309

    Wub309 Actief lid

    Mar 28, 2011
    452
    0
    0
    Gelderland
    Nijnonijntje: dat is niet fijn, nu alleen zitten! zou je niet iemand kunnen bellen ofzo?

    Sjees heeft teruggesmst, komt zo ff online.
     
  17. Peanut

    Peanut Actief lid

    Mar 2, 2010
    361
    0
    0
    fulltime mama!
    Zuid-Holland
    @prinsesje: je hebt helemaal gelijk hoor.
    het lullige is alleen dat je in het begin van een zwangerschap er nog soort van rekening mee houdt dat het fout kan gaan. maar als je al zover bent, probeer je daar gewoon niet over na te denken. en als je dan ineens zo'n bericht krijgt, word je wel heel erg met je neus op de feiten gedrukt!

    en het "stomme" is wel: we kennen elkaar amper, althans: niet persoonlijk, maar ik zit hier nu wel jankend achter m'n laptop. te huilen om het ongeboren kindje van iemand die ik eigenlijk helemaal niet ken....da's eigenlijk te maf voor woorden, maar het laat wel zien hoe onwijs we met mekaar meeleven. en dat vind ik dan wel weer een soort van troostende gedachte.
     
  18. Goofie

    Goofie Fanatiek lid

    Jan 23, 2011
    3,005
    1
    38
    NULL
    NULL
    @nijn: ik snap je reactie van eten. Ik heb ook ineens even zin om mijn gezonde maaltijd te ruilen en flink te bunkeren. Mijn vriend is thuis. Schrok zich ook kapot.
     
  19. prinsesje88

    prinsesje88 Fanatiek lid

    Mar 21, 2011
    1,226
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat klopt inderdaad en het fijne is, dat iedereen dat heeft! Het is maar goed dat er dingen zoals dit bestaan, omdat andere mensen je toch niet begrijpen omdat ze niet hetzelfde meemaken op hetzelfde moment.

    Ik ben ook zo ontzettend blij en dankbaar dat ik hier toch weer ben terug gekomen!
     
  20. Wub309

    Wub309 Actief lid

    Mar 28, 2011
    452
    0
    0
    Gelderland
    Meiden, ik wens jullie allemaal veel sterkte vanavond! Ik moet helaas nu weg bij de pc... kom straks nog wel even buurten.
     

Share This Page