NOD-lijst 1 - 15 december 2011

Discussie in 'NOD forum' gestart door Naatje, 26 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Meid ik zie je onderschrift, wat heftig....nee meis, misschien proberen om te kijken of je tijdstippen of bepaalde momenten op ZP mag of zo......
     
  2. Renske19

    Renske19 Fanatiek lid

    14 jun 2011
    2.954
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mompelientje.. Jeetje daar wordt je ook niet wijzer van, van je ovu testjes. Misschien volgende maand beginnen met tempen? Aangezien je nu last hebt van koorts enzo lijkt me dat nu niet zo handig. Hopelijk is dat tempen gewoon niet nodig.. hopelijk is het klussen voldoende geweest.

    Enferma.. Hopelijk is dat een innestelingsbloeding!! Ik ben benieuwd :D:D

    Verder ben ik alles alweer vergeten wat er is verteld, want ben ondertussen tv en folders aan het kijken :p
     
  3. jetaime

    jetaime Actief lid

    24 okt 2005
    368
    0
    16
    Er zijn er nog een hoop op zoek naar hun ei (inclusief me) maar las ook alweer een bericht over testen over een week. Dat gaan weer spannende tijden worden, succes met wachten.

    En de rest succes met het vinden van een ei en dat we die maar goed mogen benutten ;)
     
  4. Mompelientje

    Mompelientje Fanatiek lid

    20 sep 2011
    1.956
    0
    36
    Star Craft 2
    Kopenhagen
    Als het weer niet lukt, ga ik in de december maand lekker los en dan volgende jaar proberen met een schone lei.

    Tempen en Clear Blue smilies! ;)
     
  5. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Hier weer die rare pijn, net een soort zijsteek, en pijn in de lies......kan je zoveel last hebben van je eisprong???
     
  6. Mompelientje

    Mompelientje Fanatiek lid

    20 sep 2011
    1.956
    0
    36
    Star Craft 2
    Kopenhagen
    Ik heb dat nu, ik zou het eigenlijk vorige week vrijdag hebben... Ik vind het echt maf! Niks aan te doen sinds m'n man ver weg van huis is :(

    En die stomme ovu testen die 5 dagen lang positief aangeeft...
     
  7. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Ja vreemd is dat iid......maar bij jou zou het dus een innesteling kunnen zijn...........
     
  8. Delta

    Delta Niet meer actief

    lastig mompelientje!! frustrerend inderdaad... zaad kan gemiddeld zo'n 3 dagen overleven.. en soms wel een week. het is nu echt afwachten meid! ik duim alsnog voor je hoor!
     
  9. Mompelientje

    Mompelientje Fanatiek lid

    20 sep 2011
    1.956
    0
    36
    Star Craft 2
    Kopenhagen
    Awie! We hopen echt allemaal voor roze, het wordt een roze december maand!
     
  10. zaterdag

    zaterdag Fanatiek lid

    28 mei 2011
    1.008
    2
    0
    hanna mom heel heftig hoor, weeën en gebroken vliezen met 18 weken, nee, dan kunnen ze niks meer voor je doen.
    Ik hoop dat je het een plekje kunt geven en goed dat ze je goed in de gaten gaan houden een volgende keer.

    Haagje, waar koop je test point testen, las ik ergens etos??
    En hoeveel kosten ze?

    Nou hier echt top dag gehad, kan niet anders zeggen.
    Zoon wordt bijna 4 en vandaag laatste controle op het consultatie buro. Alles was goed, lengte, gewicht en ogen test deed hij ook super.
    Prikje gehad, das wel zielig maar gek genoeg vond hij het niet erg, hij gaf geen kik! Hij zei alleen " zo die gaat helemaal in mijn arm" toen hij naar de naald keek.

    Verder zit man nog volop in een strenge screening voor nieuwe baan en kreeg hij vandaag te horen dat tot nu toe alles heel positief is.
    Er komen nog 2 gesprekken met referenten maar we verwachten dat die gewoon goed gaan verlopen.
    Dus de vlag is hier vandaag al een beetje uit gegaan, we zijn allebei figuurlijk 10 kg lichter, want dat geeft toch wel wat spanning allemaal.

    Ondertussen op dag 12 dus alweer een eindje op weg, gisteren nog geklust. Geen idee wat het gaat worden deze maand maar moet zeggen dat ik behoorlijk wat aan mn hoofd heb komende tijd dus lekker veel afleiding :)
     
  11. zaterdag

    zaterdag Fanatiek lid

    28 mei 2011
    1.008
    2
    0
    fijn om te horen dat ik je een beetje heb kunnen opluchten! Kan me voorstellen dat je voor een 3e kindje toch wat minder snel naar de dokter stapt, ik herken het wel.
    Mn man heeft jaren geleden medicijnen geslikt die invloed konden hebben op de zaadjes. Zou wel weer herstellen dus hij moest toen 3 maanden gestopt zijn met de medicijnen voordat wij mochten proberen zwanger te worden. Keurig gedaan maar ik was er niet gerust op.
    Na een maand of 5 was ik niet zwanger en toen hadden we afgesproken : als ik in april niet zwanger ben, dan gaat ie zn zaad laten onderzoeken.
    Dat was gelukkig niet nodig; ik testte toen op 10 april positief.
    Nu zou ik minder snel naar de dokter gaan, ben van de zomer alleen geweest vanwege die rare korte cycli en als ik met een halfjaartje nog niet zwanger ben, wil ik wel weer gaan.
     
  12. Delta

    Delta Niet meer actief

    inderdaad daar hopen we zeker op!!!
     
  13. lola36

    lola36 Bekend lid

    24 okt 2010
    711
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pfff...n.a.v. Mompelientje weet ik het ook niet echt met die Ovutesten hoor. De eerste keer dat ik het probeer, maar echt wijzer word ik er niet van.

    Donderdag en vrijdag licht streepje.
    Zaterdag had ik een redelijk donker streepje.
    Zondag en gisteren weer lichter.
    Vandaag had ik weer een ietwat donkerder streepje :(
    Elke dag rond een uurtje of 3 getest.

    Geen vruchtbaar slijm meer voorzover ik dat kan beoordelen.
    Geen krampen die wijzen op eisprong.
    Temp nog laag.

    Kan er iemand een blik op mijn tempkaart werpen? ;)
     
  14. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    @Lola valt nog niks over te zeggen, nog even twee dagen afwachten, dan zou ik zeggend dag 11.

    Goede morgen iedereen....

    Hier balen.....had gehoopt dat mijn temp omhoog zou zijn gegaan vanmorgen,weer niet, dat betekent weer een laat ei, maar als ik weer op 27 dgn ongi wordt weer een lf van 8 dgn.....nog een ronde afwachten en dan maar eens naar de HA, dit is niet normaal voor mij nl.
     
  15. zaterdag

    zaterdag Fanatiek lid

    28 mei 2011
    1.008
    2
    0
    goofychick das wel balen ja, lf van 8 is wel erg kort.
    Mss even bloed laten prikken op hormonen oid?

    Nou zoon gelukkig nergens last van, na zijn dktp prik. Arts zei wel dat ze van de bmr prik vaak meer last hebben ( daarvan krijgen ze de laatste als ze rond de 2 jaar zijn) en daar had hij niet veel last van, dus ik had hiervan niet veel verwacht maar ja, je weet het niet he.

    Daarintegen voel ik me niet helemaal fit. Zoon was even wakker om uur of 5 vanmorgen omdat zijn knuffel kwijt was, en vanaf toen heb ik niet meer echt lekker geslapen. Ook gedroomd dat ik niet lekker was, helaas bleek dat waarheid :(
    Ik heb net met moeite kopje koffie gedronken en ga zo maar werken, als het niet gaat, ben ik ook zo weer thuis.
    Tis weer mistig buiten trouwens, dus wordt weer voorzichtig rijden.

    Ik ben voor komende week toch wel beetje zenuwachtig na die rare cyclus van 15 dagen, als ik maar niet weer zo een korte cyclus heb. We wachten het af.

    Lola das wel raar die ovu testen. Ik ben er mee gestopt, kon echt nooit een goeie test vinden en gaf mij meer rust.
    Bij zoon ook tijdje gebruikt maar ook nooit knaltest maar wel zwanger geworden dus ben het vertrouwen in die dingen beetje kwijt.
     
  16. bontekoe

    bontekoe Actief lid

    21 okt 2011
    134
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey allemaal,

    Ik wil even mijn heerlijke gevoel delen. Ik heb een positieve ovulatietest. YOEHOE. Zes jaar geleden ziek geweest na een operatie te horen gekregen dat ik misschien niet meer vruchtbaar ben. Laatste drie jaar non stop de pil geslikt. Deze maand gestopt op advies van de gyn ovu testen gaan doen en ik heb mijn ei gevonden. YOEHOE. Geeft geen garantie maar ben zo blij!!!
     
  17. Naatje

    Naatje Bekend lid

    22 jun 2011
    618
    0
    0
    Provincie Noord-Brabant
    Goedemorgen iedereen!

    Ik meld me ook weer een keer haha! Lang geen berichtjes hier gepost, wel af en toe meegelezen...

    Wie maken er nog meer gebruik van de Sensitest Ovulatietesten? Kan het zijn dat de ovulatietesten met zo'n groene lh-uiteinde gevoeliger zijn dan met zo'n witte lh-uiteinde?

    Groetjes,
    Naatje
     
  18. Evira

    Evira Fanatiek lid

    18 feb 2011
    1.533
    0
    0
    Ik gebruik sensitest ook en inderdaad die groene zijn gevoeliger, die verkopen ze ook als extra gevoelig.
     
  19. SuusjeLove

    SuusjeLove Fanatiek lid

    4 feb 2011
    3.233
    0
    36
    Vrouw
    Simpelveld
    Nou had een heel verhaal getypt nu is ie weg...

    Ga vanaf vandaag ook maar eens beginnen met testen... weer eens een juist tijdstip gaan zoeken...
     
  20. Mompelientje

    Mompelientje Fanatiek lid

    20 sep 2011
    1.956
    0
    36
    Star Craft 2
    Kopenhagen
    Dat is zeker goed nieuws! Blij om te horen.

    Ik ga stoppen met ovu-testen, ik word er piss shagrijnig van.

    Hopen, als het geen roze wordt, m'n verdriet wegdrinken en op naar de nieuwe jaar.
     

Deel Deze Pagina