Thanx ladies! Ben alweer terug... Heerlijk languit op de bank met een broodje kaas! hmmm... MayD; wat fijn dat t goed ging!! en dubbel zo fijn dat ze je goed in de gaten gaan houden.... Das in jou geval belangrijk. Meiden fijne avond, morgen ben ik er weer!! Ik ga er tijd voor maken!! knuffel!
@ MayD: Wat een heerlijk gevoel moet dat zijn dat je goed in de gaten gehouden wordt en dat alles nu goed geregeld is. Het gaat bij jou zo opschieten. Ben je zelf nog een beetje relaxed of toch wel gespannen? Las net bij iemand op hyves dat ze morgen ingeleid gaat worden. Dat zou ik nou niet op zo'n site zetten. Lijkt me niet leuk. Maar bijna heel mijn hyves bestaat uit baby's en babyfoto's. Erg leuk om te zien allemaal.
@mayd wat fijn meid dat je extra in de gaten word gehouden.. Komt allemaal goed meid, nu lekker genieten van de laatste weekjes ! Meiden ik ben er morgen niet, drukke dag .. maar na half 2 heb ik eindelijk vakantie! Heerijk eindelijk! Manlief heeft vandaag zijn laatste gedraaid, heerlijk samen weer zijn, genieten Ik wens jullie welterusten en tot donderdag! xxxx
Goedemorgen! Toch maar even een berichtje.. Pffff hele nacht al wakker, niets geslapen! Mijn man ook niet, vraag me af waar aan het ligt! Mijn ogen branden nu van slaap en moet zo opstaan om te gaan werken. Moet tot vanmiddag werken en vanavond naar mijn schoonbroer zijn verjaardag dus niets uitrusten of eerder naar bed .. Agjah daar komen we ook wel doorheen Meiden ben e verder de hele dag niet, tot morgen... Fijne dag allemaal xx
Het is inderdaad fijn dat ik straks extra in de gaten wordt gehouden. Ik ben er niet nerveus voor... ik heb echt zoiets van: kom maar op!!! Hier weer slecht geslapen vannacht.. jeeehhh Dikke knuffel Bianca... straks kun je lekker van je vakantie genieten meis!!! @ Essie: ik zou het ook niet op de hyves zetten... veel te veel kans dat er mensen zijn die je menen te moeten bellen, terwijl je je eigenlijk op heel andere dingen moet concentreren.
Kom op Bianc! Nog even en dan heb je lekker n weekje vrij! Ik hoop dat je de dag een beetje door komt. MayD, balen dat je nachtrust zo slecht is. Je zou toch zeggen dat je lijf je extra laat slapen zodat je goed uitgerust aan de bevalling kan beginnen! Ik mag vanmiddag weer even het hartje komen luisteren bij de VK. Heb er veel zin in! Al zit ik nu niet meer zo in de stress als eerst. Voel de kleine steeds vaker dus ik weet wel dat het goed zit. Maar een extra controle is altijd fijn....en dan is het aftellen nara 9 dec. Pfoeeee
Aaaab bianca! Succes!!! Je kan het!!! Noosje: wat fijn voor je dat je even mag luisteren... ik ken je gevoel zooo goed! T bekruipt mij nu ook weer sinds lange tijd... zou t wel goed zitten enz enz... en ik voel t nog niet.... af en toe denk ik wel dat ik wat voel en dat zou goed kunnen maar nog niet zeker.... 28e mag ik weer hartje luisteren....
Zo zwangere ladies, lekker gekletst gisteren! Leuk! Troel, mooie foto's!! Heel lief, mooi buikje en een hele mooie echofoto!!! Jeeeej. MayD, fijn dat de intake goed is gegaan. En goed dat ze je wat extra in de gaten houden in het begin. Maar wat ben je gegroeid de laatste maanden meis (nee, niet alleen de buik )! In het begin kon je aan je berichtjes merken dat je niet zo lekker in je vel zat, en moet je nu eens kijken! De vrolijkheid en positiviteit spat er vanaf! Onze lieve, wijze Mona . Dat gaat helemaal goed komen straks als Reneé er is. Bianca, wat balen dat jullie zo slecht hebben geslapen vannacht... Oh, dan voel je je echt brak 's ochtends hè. Gelukkig bijna een weekje vrij meis! Maar wat lees ik, helderrode afscheiding? Heeft het ondertussen doorgezet? Er is dus duidelijk wel iets gaande daarbinnen. Dan zou ik inderdaad nog eventjes een weekje wachten voordat je de huisarts belt. Ik zit vandaag op cd 128. Noosa, vandaag weer hartje horen! Jeeeej! Fijn meis.
@ Gizzie: wat ben je toch lief! Dikke knuf van mij! Nou moet ik wel eerlijk zeggen dat ik geen enkel moment bang ben geweest voor de bevalling hoor.... Er is immers nog nooit een kind blijven zitten hahaha @ Troel: ik voelde de kleine met 18w1d, daarna zo'n week of twee niks meer en vanaf 20w elke dag @ Noosa: fijn dat je vanmiddag weer ff mag luisteren... is toch weer een geruststelling. 9 december is er voor je het weet! Nu lekker bammetjes, Roosvicee Ferro en de multivitamine!
Lieve lieve Mona, ik ben het helemaal met gizzie eens! Je kan goed merken dat je je nu lekkerder in je velletje zit! Fijn dat de intake goed is verlopen en super dat het cb je in de gaten gaat houden! Dat geeft denk ik wel een fijn gevoel. Zet em op Bianca! Nog een paar uurtjes en dan heb je lekker vakantie!! Gizzie! Ik ben zo benieuwd naar vrijdag! Ik heb vandaag ook controle bij de vk! Wel pas vanavond hoor. Ben benieuwd of ze nog iets voor me kan betekenen mbt de misselijkheid. En een keer weer naar de wc kunnen zou ook wel fijn zijn
@ Thee: Heb je het al eens geprobeerd met rozijnen eten? Deze zitten vol met ijzer, vitamines en energie en zorgen voor een goede darmwerking! Ik kwam vroeger altijd van de misselijkheid af door rozijnen te eten. Jij ben ook een lieve schat Thee! Voor vanaamp alvast veel plezier gewenst! (voor ik het vergeet hahahaha)
Yep, rozijnen geprobeerd, verwerkt in sultana's en evergreen enz. Uiteindelijk zelfs gewoon 'puur' uit een zakje heeft helaas niet geholpen. Vroeger ging mijn misselijkheid altijd weg als ik cola dronk. Nu ook weer geprobeerd, hielp niet. Toen was Vl. Zo snugger om normale cola te halen, we hadden cola zero in huis maar dat hielp ook niet. Uiteindelijk uit pure wanhoop op een a4tje een grote 8 getekend en dat onder m'n matras gelegd, en dat is echt pure wanhoop hoor, want geloof ik totaal niet in, maar hielp dus ook niet... (was een tip van schoonmams, die is altijd heel erg bezig met reiki en polariteit en andere para dingen) Voetreflex massage gehad, was een tip van de vk: werkt ook niet. Volgens mij ben ik een hardnekkig geval Denk dat ik gewoon pech heb, en het zal moeten uitzitten. Niets aan te doen helaas! Ik moet vanavond om 20:15 uur Troel! Maar ik verwacht er niet veel van. Bloeddruk meten en op de weegschaal. Voor het hartje is het veeeeeel te vroeg, dat zullen ze de volgende keer wel proberen. En waarschijnlijk krijg ik een aanvraag formulier mee voor de termijnecho. Morgen meteen bellen om daar een afspraak voor te maken!
Goedemorgen lieverds, Hoe is het hier? @ Bianca: Je laatste dagje voor even! Yeah!! Succes nog even meis. Wel super balen dat je zo slecht geslapen hebt. Hopen dat je de dag door komt. Fijne dag vandaag. @ MayD: Ik zou het ook sowieso niet op hyves zetten wanneer ik ga bevallen. Laat ik lekker als verassing voor iedereen. Hihi.. Je bent goed bezig met alle vitamientjes. Ik let er nu ook heel erg op. @ Troel: Ik voelde de kleine bij week 17. En dan ook weer een paar dagen niks en toen weer wel. Nu voel ik haar wel steeds beter en bijna elke dag. Erg bijzonder. Jij gaat de kleine ook echt wel voelen. @ Thee: Spannend vanavond weer naar het hartje luisteren. Fijn dat je ook vaker op controle mag komen. Zo kunnen ze alles goed in de gaten houden. Wel laten weten hoe het was he vanaaf. En zo weinig naar de wc kunnen heb ik ook gehad. Niet normaal. En dan ook nog eens keiharde ontlasting wat gewoon pijn deed. Maar ik ga gewoon zitten nu en blijf gewoon wachten tot er wat komt. Lucht gewoon op als je weer wat kwijt bent. @ Noosa: Jij ook vandaag naar het hartje luisteren. Super!! En fijn dat je de kleine voelt. Dat geeft al een geruststellender gevoel. Maar toch blijft het wel spannend. Veel plezier! @ Gizzie: Succes met werken meis. Heb je nog een iets van vruchtbaar slijm gespot bij jezelf of nog helemaal geen tekenen van iets? Voor je het weet is het vrijdag. Spannend! Hier gaat het goed. Ik heb enorme groeipijnen. Maar dat hoort er allemaal bij. Alles voor het goede doel. Het is wel vervelend af en toe dat zeurende gevoel. Gister wat babykleding gekocht. Echt zo schattig. Zo lief dat kleine inieminiemaatje! Vandaag worden er een aantal Woezel en Pip spulletjes bezorgd die we besteld hadden. Super nieuwsgierig naar. Hihi.. Verder vandaag even naar The Hague Airport om de Sri Lankaanse Rupees in te wisselen en daarna gaan we verf halen, zodat mannetje verder kan. Ondertussen gaan we ook weer solliciteren. Gister van het bedrijf PER EMAIL gehoord dat ze met andere kandidaten een tweede gespreksronde in gaan. Echt stom. En dat terwijl ik juist veel ervaring heb in het programma waar zij mee gaan werken. Snap dat niet... maarja. Zal dus toch wel met de zwangerschap te maken hebben dan. :x Fijne dag vandaag allemaal.
Essie, dat is balen zeg. En echt helemaal niet netjes van ze! Het zal nu wel steeds moeilijker worden om een baan te vinden, naar mate je verder komt in je zwangerschap . Maar gewoon blijven proberen! Heeft je mannetje inmiddels iets gevonden? Nee, helemaal geen tekenen van vruchtbaar slijm gespot de afgelopen weken. Ik heb hier op ZP een stukje gelezen van iemand waarvan de cyclus volledig stil lag. Ook na het stoppen met de pil. Ik heb zo'n gevoel dat ik dat ook heb... Thee, leuk dat je vanavond weer op controle mag. Wel balen van die misselijkheid zeg. Een kennisje van me had de eerste 12 weken echt enorme last van misselijkheid, en daarna werd het steeds minder. Nu helemaal geen last meer van. Hopelijk is het bij jou ook van tijdelijke aard. Bij mij werken kiwi's erg goed tegen obstipatie!
balen Essie! Ik had er nog zo'n goed gevoel over. Gelukkig heb je wel een leuk meisje waar je nu naar vooruit kunt kijken!
@ Gizzie: Ja, super slordig hoe ze ermee om zijn gegaan. Baal er ook echt van. Maar dat zegt ook weer genoeg over het bedrijf. Mensen zolang laten wachten enzo en niet eens persoonlijk berichten over de status van een sollicitatie. Het wordt voor mij zeker wel moeilijk om een baan te vinden, maar daar had ik me al op ingesteld. Ik ben er al lang van uit gegaan dat ik niks ga vinden tijdens de zwangerschap. M'n mannetje solliciteert echt op van alles. Maar helaas niet de enige sollicitant, dus dat is ook nog afwachten wanneer hij wat vindt. Blijft spannend in iedergeval. Meis, nog even geduld en het is vrijdag en dan hoop ik je meer te weten komt. Wordt nu wel tijd dat je meer duidelijkheid krijgt over je lichaam. Je hebt lang genoeg gewacht. Ik duim voor je hoor! @ MayD: Inderdaad zoals je zegt. Gelukkig hebben we een super groot wonder waar we naar uit mogen kijken. Dat helpt wel. Maar toch blijf ik de zorgen houden voor een baan. Maarja.. ik probeer het toch meer van me af te zetten. Ik moet gewoon genieten van de zwangerschap.