moet zo lachen om Fleur. Vanavond met haar vla, schept het op haar lepel, steekt het richting haar vader en doet "tsjoeke tsjoeke tsjoeke tuuut tuut" gek kind. @auto: het is een ford stilo. Wat meer ruimte om Fleur er gewoon in te kunnen zetten en ik hoef niet meer aan de binnenkant te krabben als het vriest. Erg prettig
Vanavond om half zes naar de huisarts geweest. Ze werd zo benauwd wakker na haar middagslaapje. Haar hele borstkast ging flink op en neer. Ze heeft astma en moet nu puffen. We hebben daarvoor een mondkapje gekregen, maar dat is dus echt een drama om bij haar op te zetten en haar erin te laten ademen. Vanavond om 10 uur moeten we haar nog een keer laten puffen. En dan morgenvroeg gelijk met wakker worden ook. Dan moet ik daarna om half negen met de huisarts bellen, het moet dan in ieder geval al verbeterd zijn. Mocht het vanavond verslechteren dan moeten we naar de huisartsenpost gaan. Word dus een zenuwslopende avond waar bij ik wel vaak zal gaan kijken en luisteren hoe ze ademd.
Nathalie dat klinkt heel naar inderdaad. Je zegt dat ze astma heeft, is dat nu voor t eerst dat je dat hoort of was dat al? Sterkte
sterkte nathalie! maia, hihi toevallig deed tess t vanavond bij zichgzelf, hap eten op dr lepel, ff 'rondvliegen' en dan in dr mond! wij doen idd altijd een vliegtuig na als ze eens niet wil eten...
@ NAthalie hou je ukkepuk maar goed in de gaten hoor! Kun je het niet doen als ze slaapt? Dan het kapje over haar mond/neus of kan dat niet? Maakt niet uit natuurlijk als ze door de neus ademhaalt als ze het maar binnen krijgt toch. Sterkte hoor, hoop dat ze snel opknapt en als je twijfeld gewoon teruggaan naar de huisarts. Kan ze niet het RS virus hebben ipv astma ofzo?
Ik denk ook dat de huisarts in gedachten houd dat het de RS virus kan zijn. Maar omdat ze geen koorts heeft is denkt hij aan astma. Vandaar dat ik deze ochtend moet bellen om te zeggen hoe het gaat. Vannacht rond half 3 nog een keer laten puffen omdat ze het zo erg benauwd had. Ze werd vanochtend minder benauwd wakker en je ziet veel minder haar borstkast op en neer gaan. Vanochtend dus nog een keer gedaan en dat accepteerde ze al beter. Ik heb nu express de inhalator op de tafel laten liggen en nu pakt ze hem af en toe zelf om naar haar mond te brengen. Om 11 uur moet ik weer geven en wie weet doet het dan wel zelf.
Ons meisje is echt niet gek. Heel de ochtend zet het masker zonder moeite op haar mond en ademt ze er doorheen. Tot ik dus net de medicijnen er in klikt. Toen weigerde ze dus weer. Weer met moeite dus haar laten pufffen. Maar het is weer binnen.
Even mijn gezicht laten zien Ruik zelf maar eens aan de puffer, dat ruik je goed en geeft ook smaak in de mond. Dus niet vreemd dat ze het dan niet wil. Met Tim was het ook altijd vechten, maar het hielp door gewoon een verhaaltje te vertellen of te zingen. Heftig wel dat ze gelijk over astma praten, hier nl altijd te horen gekregen dat ze dit niet mogen zeggen voor de 5 jaar. Want bij kleine kinderen is dit bijna niet met zekerheid te zeggen of te testen. Succes met het puffen! En ze hebben je verteld dat je haar nadien wel wat water moet laten drinken?
@ Wendelaa, ze hebben mij wel gezegd dat ik haar moeten laten drinken erna maar dat wil ze niet. Hoop maar dat, dat dit geen kwaad kan. We moeten 5x per dag blijven puffen totdat ze een week piepend vrij is. Daarna moeten we langzaam gaan afbouwen en in de gaten houden of het weg blijft.
Het is beter om te drinken, omdat je door de med. kans meet kans hebt op gaatjes en schimmelinfectie. Maar je kunt er niks inproppen natuurlijk, aanbieden en hopen dat ze het drinkt.
Gisteren van het werk bij Mees sinterklaas gevierd. Emma vond het helemaal geweldig en was absoluut niet bang om naar sinterklaas en de zwarte pieten toe te gaan. Ze is enorm verwend met een schoonmaakset.
Vanochtend onverwachts 2 zwarte pieten voor de deur gekregen. Het was de schoonzus van mijn buurvrouw die samen met nog iemand voor het werk zwarte piet moest spelen. Zij kwam dus even bij de buurkinderen langs, maar omdat ik haar ook heel goed ken (zij heeft ooit mijn vorige paard verzorgt en zelfs eens mijn vorige paard voor de sint geleend) bonsde ze ook even bij ons op de deur. Emma was helemaal beduusd en overdonderd. Ze durfde niet meer te zeggen tot de pieten weg waren. Toen begon ze volop sinterklaas liedjes te zingen en te praten over de zwarte pieten.
Je kunt haar beter leren te spoelen om haar tanden te beschermen. Dat vind ze misschien niet erg omdat ze het weer uti moet spugen
pfffffff ik ben er ff helemaal klaar mee... zelf niet fit, noud halve nachten wakker omdat hij zo verkouden is, en nu is teun ook nog gevallen, sleutelbeen uit de kom en ws 6 weken zoet. hij heeft heel veel pijn en kan niks anders dan op de bank liggen... ben zo moe, kan wel janken. zouden vandaag gezellig naar de sinterklaaskoopzondag in t dorp gaan, maar als de kids in bed liggen, duik ik er ook weer in.