Misschien een stomme vraag, maar ik heb af en toe soort van krampjes in mijn buik. weet dat ik mij niet veel zorgen moet maken enzo, maar ik ben gewoon nieuwschierig. iemand een idee wat dit zou kunnen zijn? kan het bijvoorbeeld dat de baarmoeder dan groeit voor het kleintje?
Ja, dat kan Je baarmoeder zit tijdens de zwangerschap eigenlijk nooit stil, telkens een beetje 'samentrekken' en weer ontspannen. Soms is het wat duidelijker dan anders, maar het hoort er echt bij
ik voel ook van alles in mijn buik. steekjes krampjes maak me er soms wel druk om maar schijnt erbij te horen
mijn voorgevoel zegt ook altijd, het is een 'goed' gevoel die krampjes maar ik heb vandaag bvb ontzettend weinig gevoeld. neem niet aan dat ik me dan zorgen hoef te maken?
nee hoor de ene dag is de ander niet ! je kan je de ene dag beter voelen zonder al te veel krampjes en de andere dag weer beroerd en krampjes enzo