http://www.zwangerschapspagina.nl/de-lounge/317188-arme-kitten-13.html Ik word weer aangevallen. Het gaat over katten. Er is een drama gekomen! Mevrouw die de topic heeft gestart, schijnt dat ze niet tijdig haar katten heeft gecastreert, moederpoes is zwanger van haar zoonkatertje. Ugh.
Zal t meteen maar eerlijk zeggen, ik hou niet van achter de rug om: Ik heb jou bericht zojuist gemeld aan de modjes, dit is niet nodig lijkt me, nog eens extra de boel opruien.....
Bemoei met je eigen zaken. Achter de rug om? Iedereen kan dit lezen. Ik ben gewoon mezelf (zoals dit topic aangeeft) en ik mag zeggen wat ik ervan vind want we leven in een vrije land. Dit is mijn mening. PUNT. Kun je niet meeleven? Jammer.
zo dame jij hebt lef! ik was net ook gewoon mij zelf en DAT word ook gemeld DOOR JOU!! hoezo hypocriet?
Kindje, leer eens lezen, er staat dat IK het meld omdat IK niet van achter de rug om lullen houd. En daarom zet IK dit bericht neer, zodat jij weet dat IK het heb gemeld. En met mn eigen zaken bemoeien doe ik zeker, kan jij wat van leren, aangezien jij hier in korte tijd al meer mensen tegen je heb dan ik. Succes met je verdere leven, en kijk maar wat je met mn post doe, ik heb mn zegje gedaan. MAZZELLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!
Dames dames, dit topic heet dan wel "jij bent jij" maar dit lijkt me niet de bedoeling (sterker nog, dit IS niet de bedoeling). Iedereen mag hier zichzelf zijn, maar dit is niet waar dit topic voor bedoelt is. Als jullie elkaar alleen maar de huid vol willen schelden lijkt het me een goed idee dat jullie zelf een topic openen. Ik ken jullie geen van allen, heb dan ook nergens een mening over (heb ook alle topics waar wie dan ook in geschreven heeft niet gelezen, op 1 na). Dat wil zeggen een mening heb ik vast wel (ook ik sta niet echt bekend om het feit dat ikmijn mondje wel hou), maar soms is het beter om die even voor je te houden, en nu is zo'n moment. Mijn vriendelijke verzoek is dan ook om deze fete of wat het ook wezen mag elders uit te vechten. Ik zou het errug jammer vinden als hierdoornhet topic gesloten zou moeten worden.
Als je het met haar eens bent waarom post je het dan hier? Dit is juist een gezellig topic laten we dat zo houden. Probeer je problemen met andere op het forum ergens anders uit te vechten.
Ook ik ben het met Knuffel eens...... Fetes graag in een ander topic! Mompelientje je bent hier wel kom hoor geen probleem iedereen is hier welkom, maar het is niet de bedoeling dat hier ruzie's worden uit gevochten..... niet om jou hoor maar daar hebben wij gewoon geen zin in. Dat snap je ook vast wel. We hebben hier een gezellig topic waar je je mening kwijt kan en mag maar pas wel op dat je hier geen dingen gaat plaatsten over andere forum leden of hier alleen maar je beklacht neer legt en ze je dan gaan volgen en zoals vanavond dan dit topic maar gaan vol stoppen met rare berichten. Dus nogmaals iedereen is hier welkom om mee te kletsen en je mening te geven maar LAAT ELKAAR IN DE WAARDE!!!! Zo en nu gaat deze Hex onder de wol Weltrusten allemaal!
Als mensen iets persoonlijks te melden hebben, stuur me gewoon een bericht. Niet via dit topic. Dus.. zand erover.
Bekijk dit anders..... dit kan gebeuren! Sommige poezen zijn nu eenmaal veel vroeger geslachtsrijp als de ander en dit kan gewoon een noodlottige samenloop van omstandigheden zijn....... Nu ga ik echt en lees ik de rest morgen!
pff heftig....ben blij dat ik dit allemaal heb gemist.. hoe is het met de dames..lente..hex...knuffel..en de rest??