Juli 2011 mama's!!! Deel 2

Discussie in 'De mama's' gestart door Ennas, 24 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ennas

    Ennas Fanatiek lid

    23 dec 2008
    1.469
    0
    36
    Oke! Ik wil graag met ligstand, rijden best veel auto dus dan moet ze wel een beetje comfortabel kunnen zitten/liggen :)
     
  2. martje

    martje Fanatiek lid

    12 nov 2006
    1.011
    0
    36
    Ennas; Wij hebben een Recaro autostoel! Kan ook in ligstand.

    Ik heb het gehad voor vandaag, voel me ook niet fit, dus of het komt van slaapgebrek of ik krijg het ook te pakken.
    Mika was ook hartstikke onrustig vandaag, steeds maar 3 kwartier slapen en om de 2 uur aan de borst en manlief was pas om 18.30 uur thuis. Dus ik ga zo lekker op bed!
     
  3. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    Wij hebben een maxi cosi tobi. Sam zat en Thom zit er prima in. Bekleding is makkelijk te wassen.
     
  4. Ennas

    Ennas Fanatiek lid

    23 dec 2008
    1.469
    0
    36
    Ga ff googlen Martje :)

    Oke dus jullie zijn wel tevreden marloes? Lees veel verhalen over loswurmen uit de gordels...
     
  5. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    dat klopt ook wel, maar er zit een indicator in de gordel, die moet op groen staan, dan zit hij strak genoeg... en is het loswurmen moeilijker.

    Stoel in de auto van mijn man is van chicco en daar is loswurmen nog moeilijker.

    Is Jula smal gebouwd? Dan gaat ontsnappen wel makkelijker? Sam is breed en die bleef netjes zitten, Thom is een smalle en die kan dus wel los komen.
     
  6. Ennas

    Ennas Fanatiek lid

    23 dec 2008
    1.469
    0
    36
    Hmm het is best een bolletje :p Ga er vanuit dat dat nog wel even zo blijft :) Denk dat het toch een Axiss wordt, die kun je 90graden draaien richting de deur zeg maar.
     
  7. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    1 sep 2010
    3.169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
    Nou, heb Emma nagekeken op mogelijk aankomend tandje. Maar zie helemaal niets wat er op moet duiden. En toch ligt ze nu in haar bedje te slapen en hoor ik zo nu en dan wat gejammer. Geen idee wat het dan is waar ze last van heeft. Het zijn toch echt pijn kreuntjes.
     
  8. Skatje

    Skatje VIP lid

    10 dec 2008
    9.026
    165
    63
    Vrouw
    Gastouder
    Arnhem
    Stoelen: ik heb een maxi-cosi Priori XP.
    Bevalt prima, kan ook in ligstand.
     
  9. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Goedemorgen
    Mocht er vannacht 1x uit. Nou ja twee keer,mevrouw had blijkbaar nog niet genoeg aan de eerste keer.
    Zo de kids bij smoeder brengen en dan door naar de huisarts. Even een anticonceptie halen en mijn bloeddruk laten meten,want heb de laatste tijd weer meer hoofdpijn.
     
  10. mamatien

    mamatien Niet meer actief

    Goedemorgen!!!

    Fleur vannacht wl 6x om dr speen gevraagd ofzo.. Weet echt niet zo goed wat we daar mee moeten.. Zodra ze dr speen krijgt slaapt ze meteen weer!
    Zit nu weer op werk.. Valt gelukkig mee hoe brak ik ben!

    Kaat wat voor anticonceptie ga je nemen?

    autostoel: hier nog niet mee bezig hihi!
     
  11. Marlous

    Marlous Fanatiek lid

    19 nov 2010
    2.066
    0
    36
    Goedemorgen meiden,

    ik kan me hier wel bij aansluiten. Noor had ook een nacht met 3x de speen... maar ik ben wel brak. Manlief was er niet, dus ik moest alles zelf doen.

    Misschien hebben jullie tips? Noortje begint haar duim te pakken, maar dat lukt nog niet helemaal en met de speen valt ze in slaap. Die duwt ze dan vervolgens weer uit om haar handje in haar mondje te stoppen.
    Nu ligt ze 's nachts in een warme slaapzak (van de hema met mouwen) maar daar kan ze nog net iets minder makkelijk mee duimen, omdat de armpjes in die dikke mouwtjes liggen. Mouwloos is niet handig, het is een hele koude kamer en dan wordt ze (nog) vaker wakker.
    Hoe doen jullie dat? Waar slapen jullie kindjes in? ben echt op zoek naar een oplossing zodat ze niet meer op zoek hoeft naar haar speen 's nachts...

    Wij krijgen ook een autostoel van vrienden, maar weet eigenlijk niet zo goed welke. Onze maxicosi gaat als het goed is tot een kilootje of 13 mee, dus dat moet nog even kunnen (als ze er dan nog in past...!)
     
  12. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    @ Marlous

    Sandro slaapt in de koudste kamer van het huis.
    Hier gewoon zonder mouwen meneer wilt ook duimen en weigert zijn speen. Dus moest wel wat toen toch maar een slaapzak zonder mouwen gekocht. Gaat goed en hij word niet wakker van de kou ( Ligt nog onder een lakentje en een dubbele deken ) Hij heeft wel koude handjes maar meer niet
     
  13. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Zo net bij de ha geweest.bloeddruk was prima en heb een recept voor de cerazette pil. Ze geeft me grote kans dat mijn menstruatie gewoon uitblijft aangezien ik hem nog niet heb gehad, aan de pil ga ( geen stopweek ) en bv geef. Zou lekker wezen !

    Mamatien, die tig keer per nacht een speen geven heb ik idd ook gehad met Levi.Vermoeiend ! Voor nu is het denk een kwestie van volhouden. Nog even en dan kan ze zelf de speen pakken en terug stoppen> Wij stopten er een speendoekje aan zodat hij hem makkelijker kon vinden

    Marlous, elin ligt hier ook in zo'n dikke slaapzak van de hema. Gelukkig geen problemen verder want Elin heeft geen duim ( nou ja heeft ze wel maar gebruikt hem niet haha ) en geen speen. Sorry geen tips dus
    Misschien toch zonder mouwen en dan een dikkere pyjama ofzo er onder ?
     
  14. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    1 sep 2010
    3.169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
    Hier ligt Emma nog ingebakerd 's nachts. Maar ga vannacht een slaapzakje zonder mouwen proberen. Ze heeft haar duim ook gevonden en sinds een aantal nachten slaapt ze flink wat slechter. Dus hopelijk helpt het als ze 's nachts de duim kan pakken. Ik heb slaappakjes met lange mouwen voor d'r. Ook als ze onder de dekens zou slapen, zouden d'r armen er iedere keer bovenuit komen. Ze is nogal druk :)

    Ego, het nieuwe bed is er! Jeej :D Mega ding (180x210) en past net :D Kan niet wachten tot ik vanavond naar bed mag :p :D

    Oh en vechten jullie hummeltjes ook zo tegen de slaap iedere keer? Overdag heeft Emma zoveel moeite met het in slaap vallen! Ze moet bijna een kwartier huilen voor ze in slaap kan vallen. Haar laatste flesje is geen probleem, dan slaapt ze bijna direct als ze in bed ligt. Maar overdag... pfff... Maakt niet uit waar: kinderwagen, wipstoel, ledikant, mijn schouder. Constant vecht ze tegen de slaap en huilt maximaal 15 minuten.
     
  15. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    1 sep 2010
    3.169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
    Kaatje, toch maar geen spiraal gedaan?
     
  16. schildje

    schildje Fanatiek lid

    4 feb 2008
    1.665
    0
    0
    Huisvrouw
    Gelderland
    Hier slaapt Fleur ook in een lekkere hema slaapzak. Zonder mouwen en zij heeft alleen maar koude handjes. Ook haar kamer is best wel koud rond de 15 graden.

    Hier moet in vanmiddag met Fleur en Bart naar het cb toe. Voor Bart is dit de op een na laatste keer. Ook krijgt Fleur weer prikjes. Ik ga wel vragen of zij Fleur pas op het laatst een prik kan geven want doet ze dit gelijk en dan ook nog Bart onderzoeken en de ogentest dan weet ik nu al dat er niks gaat gebeuren omdat hij het zielig vind als Fleur huilt. Ook gelijk de fles meenemen omdat dit weer rond etenstijd is van haar.

    Zelf zit ik er even doorheen met Rick. Ik weet dat er binnenkort wellicht een verklaring is voor zijn gedrag maar ik was zo boos op hem vanmorgen dat ik van nijd een plastic doos kapot heb geschopt. Alle duplo vloog er uit. Ik weet gewoon echt niet meer wat ik nu moet doen. :(:( ik merk aan mijzelf dat het mij moeilijker word om rustig te blijven als Rick weer bezig is. Ik heb vanmorgen ook heel erg moeten huilen samen met Rick. Ik voel mij zo machteloos en geen goede moeder omdat ik niet weet hoe ik dit moet doen. :(:)
     
  17. mamatien

    mamatien Niet meer actief

    @ Slapen/ speen: had ik nog niet aan gedacht dat er een moment komt dat Fleur hemz elf in dr mond kan stoppen hihi!
    fleur slaapt in een slaapzak van de hema zonder mouwen, en nog dekentje daaroverheen.

    @kaatje: fijn als je niet ongi wordt :)

    @ schildje: ik heb veel ouders begeleid met kindje met adhd of pdd-nos dus ik herken je frustratie! het is ook erg vermoeiend en lastig.. vooral voor de ouders !
    Hoop dat jullie snel duideilijkheid hebben en dat jullie dan stukje psycho-educatie met gezinsbegeleiding o.i.d. kunnen krijgen. Daar leer je hoe je het beste met Rick om kan gaan (Hoe je hem het beste structuur kunt bieden, hoe je het best kunt reageren als hij boos wordt, hoe je moet doen als er veranderingen zijn of als hij overprikkeld wordt ed) (En miss wel medicatie voor hem??)

    Voor nu... Volgens mij doe je het al onwijs goed! Je mag er doorheen zitten want een kind met ADHD is een stuk zwaarder! Blijf vooral bedenken dat hij het niet expres doet, en dat jij je allerbest voor hem doet! Meer kan je niet doen... **knuff meid!**
     
  18. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.543
    3.057
    113
    gister gesprek gehad met cardio.. opzich wel goed gesprek geweest.. vien krijgt haar operatie over zo'n 3 weken.. ze heeft 2 vernauwingen in haar rechter longslag ader zitten,waarvan 1 echt heel erg nauw.
    hij had wel vertrouwen in de operatie,ze doet het hardstikke goed ondanks alles! haar hartje is al die tijd heel stabiel gebleven,terwijl ze echt heel ziek is geweest.
    Second opinion kan niet in nl, alleen in Duitsland of Amerika.
     
  19. Ennas

    Ennas Fanatiek lid

    23 dec 2008
    1.469
    0
    36
    Kaatje; 'Heeft geen duim' Hahaha moest er wel om lachen :)

    Jula der kamer is ook zo koud! Heeft een warme pyama aan en een dikke hema slaapzak. Dan nog een duodeken eroverheen. Der handjes en onderarmen zijn wel heel koud smorgens maar de rest is lekker warm.

    Vanacht werd ze wakker om 4u!! Aan alleen een speen had ze niet genoeg maar ben niet van plan om weer gaan te beginnen met de nachtvoedingen dus heb er mee genomen naar beneden en naast me gelegd. Toen is ze weer lief gaan slapen. Om 08.00u een flesje en nu ligt ze nog. Slaapkopje :)

    Schildje; Ah wat vervelend voor jou en voor Rick ook natuurlijk :( Zou niet zo goed weten wat je er aan kan doen eerlijk gezegd. M'n broertje heeft ook ADHD (is nu 8) bij hem helpt duidelijkheid, regelmaat en grenzen heel goed. Daar heeft z'n moeder nog wel eens problemen mee ;) Die zegt 3x dat ie niet naar buiten mag en de 4x mag ie toch. Dat soort dingen. Als ik oppas weet ie waar ie aan toe is, nee is nee en blijft ook nee. Hij had laatst tegen zn moeder gezegd; Ik weet hoe ik met Sanne om moet gaan!! Ohja had zn moeder gezegd. Ja! Als ik luister mag ik veel meer en is Sanne ook heel lief. Als ik niet luister mag ik geen leuke dingen doen.
    Klopt helemaal :D Ze kunnen ver gaan maar als ik zeg dat ie iets niet mag verwacht ik ook dat ie luisterd, en dat doet ie dus ook.
    Zodra je 'm ook maar 1 vinger geeft... Consequent (jeetje hoe schrijf je dat eigenlijk? :p) is echt het toverwoord bij hem.
    Denk niet dat je hier wat aan hebt want ieder kind is weer anders natuurlijk...

    Ohja Schildje; gefeliciteerd met Fleur... 4 maanden alweer vandaag :D Jula ook!
    Ook vanmiddag te prikken :(
     
  20. Marlous

    Marlous Fanatiek lid

    19 nov 2010
    2.066
    0
    36
    Schildje, dat je even niet weet hoe je met hem om moet gaan, maakt jou geen slechte moeder. je bezorgdheid geeft aan dat je dat eigenlijk wel bent! Als er straks meer duidelijkheid en rust komt, hebben jullie waarschijnlijk ook meer grip op de situatie en kun je beter met rick omgaan.

    Zal vanavond eens kijken hoe het met noor gaat. We hebben
    slaapzakken in alle soorten en maten, maar die van de Hema is wel het warmst. misschien dat ik daar eens een nachtje de mouwen van af haal...

    had gister een pyjama uit de kast gehaald die ze van vrienden uit Engeland had gekregen. Stond op 6-9 maanden, maar ik dacht dat het wel zou passen. Nou, net aan. Denk dat ze er nu een week mee doet, dan is ie al te klein... Baalde er wel van... je kan echt niet afgaan op labeltjes...
     

Deel Deze Pagina