Dit is mijn lijf

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Sakinah, 25 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    En dat is dus de hele insteek van het hele programma!
     
  2. Rica

    Rica VIP lid

    16 mei 2008
    7.521
    105
    63
    Vrouw
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    ja die man met die teennagels nou sorry maar had hij daar dan niet veel eerder wat aan moeten laten doen?, het leken wel van die zwammen die aan de boom groeien in het bos!!!!!!
     
  3. tulip

    tulip Niet meer actief

    nou dat lijkt mij ook. Ik heb ook wel eens iemand met een schimmelnagel gezien, maar dat was hoogstens een beetje dikker en gelig of witter, maar dit was toch echt niet normaal.
     
  4. tulip

    tulip Niet meer actief

    Ik heb nu het hele topic gelezen en vroeg mij idd ook af hoe het kan dat je met iets niet naar de HA durft, maar wel op t.v. wil.

    Waarschijnlijk zijn het mensen die dat best durven en zich helemaal niet schamen maar gevraagd zijn om dat op tv te zeggen zodat mensen die dat ook hebben en zich echt schamen misschien ook die stap durven zetten. Voor de mensen op tv worden misschien idd de behandel kosten wel betaalt ofzo.
     
  5. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    zij niet, maar dr vriendjes wel! :D

    Ik kan er gewoon echt met mijn pet niet bij dat mensen er liever voor kiezen om hun vuile was voor de tv uit te hangen ipv op een discrete manier zoals een huisarts die een beroepsgeheim heeft te bezoeken. Als ze er zo lang mee lopen zullen ze zich er waarschijnlijk ook wel voor schamen anders waren ze wel eerder naar de ha gegaan.
    Gaat het die mensen echt alleen maar voor het geld of de "gratis" spullen/diensten als dit ervoor wordt aangeboden?
     
  6. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    OMG!! Zit iemand vanavond te kijken?

    Die man met die fistel bij z'n kont. Dat je dat laat filmen :$ shock..

    Hij staat gewoon krom met z'n poeperd en zij duwt een slangetje naar binnen :$

    Ik zou dat nog niet laten filmen voor een miljoen, serieus, daar word nog tientallen jaren over gepraat op verjaardagen of op het werk of in de stad
     
  7. MHMW

    MHMW Niet meer actief

    Ik ben aan 't kijken. Tja..

    Ik snap dit soort programma's nooit. Ik bedoel, deze mensen schamen zich voor hun klachten, dat ze niet naar huisarts durven? Maar wel op de tv met hun kop.
     
  8. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    ja ik vind het ook wel wat ver gaan.

    Ik krijg er bijna sex voor de buch rillingen van ( ik weet wel dat dit niet sexueel is maar wel dat rare...)
     
  9. 078mama

    078mama Niet meer actief

    Ik word echt niet goed! Zelfs mijn wijn smaakt niet meer...bah!
     
  10. Nathalie1973

    Nathalie1973 VIP lid

    28 feb 2007
    5.732
    0
    0
    Flevoland
    Ik was net een vers gebakken gevuld speculaas taartje aan het eten en het spijs liep eruit.

    Mijn dochter van 16 zat kokhalsend op de bank hahaha
     
  11. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    ha ha

    brrr
     
  12. Adventure

    Adventure Actief lid

    21 apr 2011
    256
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja, dat snap ik dus ook nooit!
    Vind het wel interessant verder, maar zou mezelf er nooit voor lenen.
     
  13. pientje1

    pientje1 Niet meer actief

    Ik vind het ook zo apart dat mensen wel op tv willen, maar niet naar de huisarts durven!
    Maar wat ik zo irritant vind aan het programma is dat ze een stukje laten zien en dan volgt elke keer: straks ziet u het vervolg. Daar word ik zo moe van, laat nu zien hoe het afloopt, want op die manier schakel ik weg. Heb het programma nog niet afgezien, vind het zo irritant.
     
  14. firefly

    firefly Fanatiek lid

    29 jan 2010
    1.845
    1
    38
    Omdat ze nu gratis geholpen gaan worden.....
     
  15. IngiePingie

    IngiePingie Niet meer actief

    Wat een programma.. 1 keer gezien.. De beruchte tenenaflevering... Dit omdat ik tijdens het voorbij zappen een stem dacht te herkennen.. De paddestoelvoetenpersoon bleek iemand te zijn die vroeger op de zelfde camping stond als ons. Blij dat ik niet alles gezien had.. Vond de verbeterde situatie al erg genoeg... hahaha
     
  16. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    ik lig dubbel hahahha. Die paddenstoelen zal hij toentertijd op de camping ook wel gehad hebben aangezien het zo extreem was dat ze er al minimaal 20 jaar moesten staan :p

    ben maar blij dat je het gister niet hebt gezien

    ging een man krom staan en werd de camera ingezoomd op iemands anus met fistels en werd de anus met een sateprikker lekgeprikt waar allemaal vocht uit kwam, en daarna duwde zijn vrouw er een doorzichtig slangetje in. En dan niet een beetje discreet in beeld, maar echt pal ingezoomd in beeld, blehh

    dacht dat het na die paddenstoelen niet erger kon worden, maar dit was echt het toppunt, ben benieuwd of dat overtreft gaat worden
     
  17. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    echt het ontbreekt sommige mensen echt geheel of minstens een flinke dosis aan zelfrespect als je met je hele zaakie met aandoening en al vol in beeld wilt/durft te komen.:$
     
  18. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    idd. die houden ze nog jaren voor de gek op verjaardagen en werk en overal waar die komt. weet niet of ze kinderen hadden, maar die zullen ook lekker gepest worden op school hierdoor gok ik zo
     
  19. minniemouse25

    minniemouse25 VIP lid

    31 okt 2009
    5.712
    68
    48
    Vrouw
    disneyworld
    Heb t gistermiddag gezien. Zat me met dat slangetje wel af te vragen hoe ze die prut er dan uitzuigt?? Zag alleen een slangetje maar geen pompje of ballonnetje eraan.......en meteen dacht ik: dan snijden ze toch die halve kont weg en zetten ze een siliconending erin. Is t weg en mnr heeft weer een kont om op te zitten.

    tja weet je. Er zijn meer mensen dan dat iedereen denkt met vieze probleempjes ofzo. Dit is enigzsins taboedoorbrekend bedoeld.
     
  20. Bibiche79

    Bibiche79 Fanatiek lid

    10 jun 2009
    1.364
    0
    0
    Ik zapte van de week per ongeluk en toen kwam ik op de engelse variant.

    Meneer ging 12 keer per dag poepen en het was altijd dun. Ok dacht ik nog. Zegt de dokter ga maar liggen maar ik dacht wij zien alleen zijn hoofd. Nee hoor zoem bam in zijn anus met 3 vingers van de dokter erin. Ik had echt bijna alles ondergekotst :$ geen waarschuwing of wat dan.

    En die man liep al 10 jaar met dit probleem maar ging nooit naar de ha. Maar wel op tv bij een vrouwelijke dr en nu dus is zijn anus door miljoenen gekeken :) brrrrr
     

Deel Deze Pagina