Hoi hoi, Onze dochter is nu bijna een half jaar en zit sinds 1,5 week op groente. Sinds een paar dagen op fruit. Dt bevalt haar erg goed en ze reageert er ook Goed op, ondanks haar mogelijke koemelk allergie. Haar schema is een beetje zo; 8 uur fles 150 cc water plus poeder 10.00 uur half potje fruit 12.00 uur fles, zelfde hoeveelheid als smorgens 15.45 uur groentepotje klein en 90 cc fles 19.30 uur fles 180 cc water plus poeder 23.30 uur fles 150 cc water plus poeder,maar hiervan laat ze vaak 40 cc staan. Nu is het zo dat sinds ze groente en fruit krijgt, de fles van smorgens 8 uur nietje smaal op drinkt, ze hoeft dan echt niet meer en duwt de fles weg. Ook de fles van 12.00 uur drinkt ze niet helemaal op. Vandaag bijvoorbeeld laat ze 50 cc staan. We hebben al eens geprobeerd het schema beetje om te gooien waarbij ze op vier flessen komt,maar dat was nog geen succes. Ze komt dan midden in de nacht om een fles.vandaar dat ze toch nog een late avondfles krijgt. Herkennen jullie dit ook dat ze minder trek hebben in de flessen? Is het niet erg dat ze minder melk drinkt nu? Of hebben jullie nog tips? Ik heb sterk het idee dat ze het zuigen niet meer zo leuk vind, maar veel liever hapt van een lepeltje. Gr. Sannie
Heel herkenbaar jou verhaal. Alleen bij ons is de laatste en de eerste fles een probleem. Wij zitten al sinds hij 3,5 maand is op 4 flessen en zijn met 4 maanden begonnen met bijvoeden. Persoonlijk denk ik dat het komt omdat ze dan voller zitten vanwege de extra voedingen. Meschien zou je kunnen proberen om in een fles minder voeding te doen?? Voor de rest helaas geen tips alleen maar herkenbaar verhaal
Vind het niet zo gek eigenlijk dat ze haar flesjes gaat laten staan. Ze zit vol. Zou als ik jou was een fles gewoon gaan weg laten ze zit duidelijk vol. Ze heeft nu nog maar een fles of vier per dag nodig. Binnen kort met een maand of zeven/acht ga je ook pap/brood geven en valt er weer een fles af.
Maar welke fles dan laten vervallen? De laatste avondfles, dan komt ze midden in de nacht. Dacht zelf aan de halve fles na de groente misschien??? Gr. Sannie
Ja dat is een goede of s morgens wat minder geven ze laat het toch al staan zeg je:. De avond fles die is zelfs hier nog niet weg met bijna twee jaar lekker een volbuikje voor ze naar bedje gaat. Wil je niet onmoedigen hoor en ik mag op dit moment na een week van geluk spreken ze slaapt eindelijk zo te merken door na dat ze vanaf 5 maanden elke nacht standaard voor wat te drinken kwam. Mijn advies is schuif wat met de dag flessen. Wat minder en dan verdelen over de dag.
Ik heb niet zo zeer een tip voor je wat betreft het vol zitten en de flessen niet meer willen, maar wat we hier gedaan hebben is de fles van half 8 wat rijstenpap bij gedaan en de laatste fles iedere keer een kwartier of half uurtje eerder geven (afhankelijk van hoe ze er op reageert). Op die manier waren wij binnen twee weken van de laatste fles af en meneer sliep vrolijk de hele nacht door omdat zijn buikje nog vol zat van de rijstenpap.
Het is toch ook niet erg als ze wat laat staan? Ik zou er wel blij mee zijn, dan geeft ze zelf tenminste aan dat ze vol zit ipv dat ze koste wat kost die fles leeg wil krijgen. Goede gewoonte!