2mnd geleden bevallen, nu zo graag een 2e!!!!

Discussie in 'Na de bevalling' gestart door fafje, 20 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Alita

    Alita Niet meer actief

    tja sukke het kan ook gewoon zijn dat je ongi wordt natuurlijk.....:(
     
  2. Sukke

    Sukke VIP lid

    14 jan 2010
    5.538
    1
    0
    @Cindy: 6 dgn na ei al?

    Pff, ik had altijd gedacht dat ik vrij nuchter zou reageren op een situatie als deze maar merk nu dat ik dat toch niet ben!
     
  3. Sukke

    Sukke VIP lid

    14 jan 2010
    5.538
    1
    0
    Zit trouwens pas op 5 dgn!
     
  4. Sukke

    Sukke VIP lid

    14 jan 2010
    5.538
    1
    0
    Nou meiden, ik ben hier "gewoon ongesteld"(?)

    gisterenavond 2 redelijk felle krampen ook gehad en nu ook buik/mestruatiepijn.

    :(

    Ga zo alsnog wel bloed laten prikken op progestron en gelijk even bij de poli vragen wat nu wijsheid is.
    Normaal met clomid is het op cd 3 hiermee starten. Nu heb ik deze keer (waarschijnlijk) wel zelf een eisprong gehad maar ja het wil natuurlijk niet zeggen dat de volgende straks netjes over 14 dgn komt....?
     
  5. fafje

    fafje Niet meer actief

    hoi dames, ik spring even in, heb zoveel gemist! ( wel alles glezen)

    Sukke, nee idd wil niet zgegend at ie over 14 dgn komt...maar als het wel een eisprong was...ben je dus heel snel ongi geworden...wel onwijs kut...wat jammmmmer zeg...al vind ik het toch wel ehct nog steeds heel bijzonder, dat je em waarshcijnlijk wel hebt gehad...ik zou ok alsnog laten prikken!

    allemaal dikke knuffel...ik duim mee
     
  6. Alita

    Alita Niet meer actief

    jammer sukke maar ik zou nu wel laten testen, als dat kan, of je nu wel een ei had?
     
  7. Sukke

    Sukke VIP lid

    14 jan 2010
    5.538
    1
    0
    Ben net bloed weesten prikken. Maandag krijg ik de uitslag.
    Heb net ook nog de poli gebeld en gevraagd wat ik nu moet doen.
    Een volgende cyclus afwachten (god weet hoelang dat dan nu weer duurt) of op cd3 (morgen dus) starten met clomid.

    Aan de ene kant zou ik hem willen afwachten, zou het opzich wel heel speciaal vinden als we zwanger mogen raken doordat mijn lichaam het zelf allemaal regelt.

    Aan de andere kant, ik weet natuurlijk niet hoelang het nu weer gaat duren. Tel ik deze cyclus bijv na de bevalling dan was het er 1 van 351 dgn, tel ik hem vanaf het stoppen met bv dan was het er 1 van 91 dgn. Wie zegt dat het nu direct dan ineens netjes 28 dgn is?!?

    Wat zouden jullie in zo'n geva doen? Afwachten wat je lichaam doet of toch mbv clomid? Ga het vanavond ook maar is met Sukkeman bespreken.
     
  8. fafje

    fafje Niet meer actief

    sukke, ik vroeg me net af...t was dat je hier per ongeluk achter kwam..maar wilt sukkeman nou niet alsnog gewoon wachten dan!?
     
  9. Sukke

    Sukke VIP lid

    14 jan 2010
    5.538
    1
    0
    Voor zover ik hem van de week begreep wil hij niet meer wachten. Ik heb hem natuurlijk al wel eens eerder "verkeerd begrepen" ;) maar goed. Meer even overleggen of hij zegt een eigen cyclus afwachten of clomid.
     
  10. Violetriot

    Violetriot Fanatiek lid

    25 apr 2010
    2.998
    0
    0
    woonbegeleider
    Gelderland
    Als Sukkeman er achter staat zou ik we beginnen weer met clomid. Dan vergroot je de kans wel, anders moet je heel lang wachtten misschien op je volgende ei..

    En *knuf* wel rot dat je ongesteld bent!
     
  11. Alita

    Alita Niet meer actief

    tja als je man nu opeens wel weer wilt zou ik misschien eens afwachten nu wat je lichaam doet? Wie weet!! En dan gelijk na je ongi aan ovutesten...gebeurt er nu niks kun je nog altijd aan de clomid....
     
  12. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    ik geef cindy24 gelijk !
    kijk eerst eens en kan je nog altijd aan de clomid
     
  13. Alita

    Alita Niet meer actief

    hoe voel jij je mva!!
     
  14. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    redelijk goed he :D
    ben wel misselijk en spuug meer terug maar alles gaat goed !
    heb nu ook al 3 instanties achter de hand voor een huisje loopt het 7december niet zoals gepland dan kan ik in januari een ander huisje krijgen van een andere instantie dus lang duurt het niet meer voor dat probleem ook opgelost is !!
    gisteren van papa telefoon gehad hij ging ook papieren ophalen voor ons voor een huisje aan zee dan
    want sm gaat ook aan zee wonen . zo is iedereen dicht bij elkaar en kan der ook geen over en weer gesleur meer zijn voor de kleinkinderen . met mama gaat het goed, ze is veel moe, en rookt er weer op los , maar de onderzoeken in gent waren goed .
     
  15. Alita

    Alita Niet meer actief

    wat was er precies met je moeder aan de hand?

    En fijn dat jullie snel een huisje krijgen zeg!! En balen van het overgeven...heb ik gelukkig nooit gehad...
     
  16. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    mijn mama is ziek ,
    ze heeft twee jaar en half geleden de eerste keer in het ziekenhuis gelegen , septische shok, strepptokokken enzo in coma met 1/100 dat ze erdoor kwam nu heeft ze weer al een 3keer in coma gelegen , ze hebben haar de laatste keer 2keer gereanimeerd . ze is zo zwak dat elk virusje ofzo uitdraaid op een longonstekking en vocht op haar longen en dit loopt altijd uit in coma . haar lever is kapot ze ziet dus ook gelig en ze blijft maar roken en drinken de dokter heeft nu ook gezegd nog 1 keer en het loopt radicant af ! ze blijft het naar de k***te doen en luisterd niet naar advies van de dokters en maakt haar zelf kapot !
     
  17. Alita

    Alita Niet meer actief

    jeetje...bedoel je met drinken echt alcohol dan?
    Ja jammer dat het nog niet doordringt waarmee ze bezig is dan he...
     
  18. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    ja echt alcohol ! en pillen slikken pfff dringt gewoon niet door en ze wilt ook niet snappen dat ik men kinderen niet aan haar wil laten hechten om dan te moeten zeggen oma is er niet meer ?? nee dank je ! ze moet haar herpakken maar wil het niet ! en dat doet pijn heeeel veeeeel maar hoe meer ik ze zie hoe meer pijn het doet zie haar zo zwakker en magerder worden !
     
  19. misa

    misa Niet meer actief

    @Sukke: wat balen zeg!!! Dikke knuffel! Hopelijk wil je man gewoon weer verder gaan en dan zou ik ook zeker weer aan de clomid gaan.

    @Mamavana: pff, bizar joh dat je moeder zo leeft. Zou je haar verslaafd kunnen noemen? Dan kun je natuurlijk niet zomaar (of zonder hulp) stoppen.. :)

    @Doorslapen: hier met 5 weken..! Maar ook met flesvoeding hoor! En een beetje rekken (geen huilen om fles hoor, maar speen was in de nacht ook een poosje voldoende). :)
    Ook geluk gehad denk ik!
     
  20. peekaboo

    peekaboo Niet meer actief

    ik noem haar verslaafd ja !! ze is gestopt toen ze weken in het ziekenhuis lag !! nouja bijt dan toch door he !!!!!! maar hellaaaas
     

Deel Deze Pagina