Zwanger worden na een buitenbaarmoederlijke zwangerschap

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Kweenie, 7 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MaJo1976

    MaJo1976 Actief lid

    31 jan 2010
    151
    0
    16
    Zuid-Holland
    @Manon, helaas welkom hier. Neem de tijd om het allemaal te verwerken. Bij mij moest het hcg toen idd kleiner zijn dan 5. Anders gewoon bellen of je volgende week al mag. Ik heb toen 3 weken achter elkaar geprikt voor mn hcg.

    @Iris, jij maakt het wel heel spannend.

    @Kweenie, succes morgen

    @Poemi, gefeliciteerd met je goede echo.

    @hier, gister controle gehad bij de vk in het zkh. Baarmoeder was goed gegroeid en hebben ook het hartje van onze uk weer horen kloppen. Bloeddruk was ook netjes. Verder mn hart gelucht en aangegeven dat ik het op het moment echt niet trek. Ze heeft nog gekeken of met de opname van de niersteen ook mijn nierfuncties waren gecontroleerd en dit bleek zo te zijn en die waren prima. Dus daar ligt het niet aan. Haar advies was om me ziek te melden en zo ff bij te tanken want de pijn in mn buik die ik heb op het werk blijken al harde buiken te zijn en das niet echt goed.
    Vandaag hierover een gesprek met mn manager, alleen die wil me niet ziek melden want moeheid is geen reden voor ziekmelding:$ en zwangerschap is geen ziekte. Ik moest dan maar vrijnemen. Was zo murw geslagen hierdoor dat ik voor vandaag en morgen idd maar vrij heb genomen, want trek het echt ff niet meer. Later belde ze me nog op en ook het hoofdkantoor vind het ook geen reden voor ziekmelding of bezoek aan de bedrijfsarts. Uiteindelijk zijn we nu wel tot een compromis gekomen. Ik had nog 24 uur staan voor extra werkzaamheden (uren worden standaard uitbetaald en moet ik zelf indelen en zijn voor vergaderingen). Die uren zijn me nu kwijtgescholden en ipv 1 week kerstvakantie heb ik een akkoord gekregen voor 2 weken kerstvakantie. Daarbij heb ik ook aangegeven dat ik had gelezen recht te hebben op extra pauze en dit klopt en die neem ik nu elke dag op, waardoor ik eerder naar huis kan.
    Baal er wel van hoe er gereageerd werd, maar heb maar water bij de wijn gedaan want heb ook geen zin om de rest van mn zwangerschap met ruzie op het werk rond te lopen. Kan die energie wel beter gebruiken. Maar t heeft me wel weer aan het denken gezet of ik hier wel wil blijven na mn zwangerschap.
    Ben niet blij hoe er geredeneerd wordt. Oh ja werd ook nog gezegd dat harde buiken erbij horen in de zwangerschap alleen was het bij mij wel wat vroeg al:$. Fijn van die managers die zo hard reageren, menselijkheid is ver te zoeken af en toe

    Ga nu lekker mn bed opzoeken en dan morgen lekker rustig aan
     
  2. Iris2009

    Iris2009 Bekend lid

    8 okt 2010
    848
    0
    0
    Vanmorgen getest dacht eerst niks te zien, maar volgens mij toch een heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel licht streepje. Ik ben natuurlijk ook nog vroeg als ik ervan uit ga dat ik op 12 nov. mijn eisprong heb gehad. Oftewel nog steeds spannend hier! Pfffffffff

    Majo belachelijk dat ze zo reageerden zeg!! Dat snap je toch niet, ik verbaas me echt over hoe het tegenwoordig blijkbaar soms nog kan gaan... Goed dat je voor jezelf opkomt hoor. Als je verloskundige zegt dat je je ziek moet melden in het belang vh kind, is dat dan niet een goede reden?
     
  3. Kweenie

    Kweenie Fanatiek lid

    12 aug 2006
    3.199
    1
    38
    Foto! Heb tijd zat om streepjes te spotten....

    Majo: Pas goed op jezelf! Ziek is ziek. Van extreme vermoeidheid kun je ook goed ziek worden/zijn.
     
  4. Iris2009

    Iris2009 Bekend lid

    8 okt 2010
    848
    0
    0
    Op een foto valt niks te zien Kweenie sorry hihi. En ik moet zo weg, drukke dag vandaag. Morgenvroeg doe ik wel even een digitale zwanger/niet zwanger daar heb je veel meer aan.
     
  5. Kweenie

    Kweenie Fanatiek lid

    12 aug 2006
    3.199
    1
    38
    He balen. Nou dan wil ik morgen zwanger oo de test zien staan! En daarna wat hcg naar mij doorsturen. :)
     
  6. MaJo1976

    MaJo1976 Actief lid

    31 jan 2010
    151
    0
    16
    Zuid-Holland
    @Iris, jij houdt het wel heel spannend.

    @kweenie, succes vandaag met het darmonderzoek.

    @hier, vannacht gelukkig goed geslapen ondanks dat ik gister met een knallende hoofdpijn me bed ben ingegaan. Neem het nu allemaal maar ff voor lief, maar ga wel op mn strepen staan wat betreft bepaalde rechten zoals die extra pauze. Moet nog 4 weken en dan heb ik 2 weken vrij. Tot die tijd doe ik het zo rustig mogelijk aan en ga nu echt mezelf en ukkie op de 1e plaats zetten. Hoef ook geen extra werkzaamheden meer te doen, dus dat scheelt ook.
    Hoop gewoon maar dat mn energie weer gaat toennemen en anders hebben we opeens last van een behoorlijke buikgriep met overgeven en diarree en daarbij nog een forse migraine. Nou als dat geen reden is om me ziek te melden weet ik het ook niet meer. Weet het klinkt heel slecht, maar daar hebben ze het wel zelf naar gemaakt.
    Nu gewoon maar genieten van mn vrije dagen en wat tot rust komen en dan zien we volgende week wel verder. Wil me er maar niet te druk om maken, want die stress is idd niet goed.
     
  7. Tina85

    Tina85 Fanatiek lid

    16 nov 2010
    1.501
    0
    36
    Majo::$:$:$:$:$:$:$:$:$:$:$:$ DAT SLAAT HELEMAAL NERGENS OP! WAT EEN KUTREACTIE VAN JE WERKGEVER! Meid ik ben al 8 weken thuis vanwege misselijkheid, moeheid en duizeligheid. Als jij nu al harde buiken hebt, is dat echt wel een reden om je ziek te melden. BELACHELIJK DAT JE DAARVOOR JE VERLOF MOET INDIENEN! Als jij je nu ziek meldt, krijgt je werkgever je loon uitbetaald via het UVW. Daar zijn ze voor verzekerd. Het kost je werkgever echt niets! Als ik jouw was zou ik als de bliksem contact opnemen met het ziekenhuis en daar overleggen of zij misschien een brief kunnen opmaken dat je je rust moet nemen vanwege de harde buiken. NOGMAALS...TOTAAL BELACHELIJK VAN JE WERKGEVER! :x Meid, je moet echt op je strepen staan hoor. Die werkgever van jou die profiteert van je!!!
    Jeetje, ben der helemaal pissig van! Een zwangerschap is geen ziekte, maar je kan er wel ziek van zijn! Trouwens, je werkgever is ook geen dokter. Hij kan toch niet beslissen of jij ziek bent of niet?
    Kom op zeg! :x

    Zow...hormoonaanval voor vandaag ook weer gehad :D
     
  8. Tina85

    Tina85 Fanatiek lid

    16 nov 2010
    1.501
    0
    36
    Ow, zie dat ik mn hormoonaanval Iris en Kweenie vergeten ben...

    Kweenie: succes met je onderzoek!

    Iris: spannend meid! Ik ben reuze-benieuwd!:) Kom maar op met die fotos! :p
     
  9. Laurie

    Laurie Fanatiek lid

    29 feb 2008
    2.188
    1
    0
    Personeelsfunctionaris
    #809 Laurie, 25 nov 2011
    Laatst bewerkt: 25 nov 2011
    @ Manon: welkom hier en hopelijk ook snel weer zwanger!

    @ Poemi: wat super van de echo gefeliciteerd!

    @ Majo: Het is vooral geven en nemen. Probeer je werkgever ook beetje tegemoet te komen. Je weet dat je moe wordt als je zwanger bent. Ga vroeg op bed, vraag eventueel of je uurtje later mag beginnen. Wij accepteren moeheid ook niet als ziekmelding (ik werk als peroneelsfunctionaris)
     
  10. MaJo1976

    MaJo1976 Actief lid

    31 jan 2010
    151
    0
    16
    Zuid-Holland
    @laurie, als je mn reacties van de laatste paar weken heb gelezen had je gezien dat ik op het moment thuis bijna niks doe om energie voor mn werk te hebben, op tijd naar bed ga, daarnaast is het niet alleen de moeheid maar ik heb ook al een week of 2 a 3 tijdens het werk last van harde buiken en dagelijks hoofdpijn. Een uurtje later beginnen is erg lastig want ik werk op een bso en de tijd dat ik begin is het drukste moment van de dag.
    De afgelopen tijd heb ik genoeg te verduren gehad met een ziekenhuisopname vanwege een niersteen en dat heeft veel van mn energie gekost, die ik niet krijg bijgetankt.
    Mn manager wil alleen maar de moeheid zien en vindt dat harde buiken erbij horen in een zwangerschap, terwijl dat een teken is dat het teveel is. De afgelopen weken heb ik behoorlijk op mn tandvlees gelopen zonder te klagen of thuis te blijven en nu krijg ik van de vk het advies om me ziek te melden en dat wordt door mn manager afgedaan alsof ze niks te betekenen heeft. Ik doe genoeg aan geven en nemen, maar dit is gewoon niet fair
     
  11. MaJo1976

    MaJo1976 Actief lid

    31 jan 2010
    151
    0
    16
    Zuid-Holland
    Sorry, maar geloof dat ik nu mn hormoonaanval van vandaag heb.

    Laurie mn reactie is niet als aanval naar jou bedoeld maar werd er wel een beetje boos om, zeker omdat het niet alleen moeheid is waarom ik me ziek wilde melden. Het was op advies van de vk omdat ik er helemaal doorheen zit.
     
  12. MaJo1976

    MaJo1976 Actief lid

    31 jan 2010
    151
    0
    16
    Zuid-Holland
    @Tina, snap je reactie helemaal en heb gister ook gezegd over die vergoeding van het uwv, maar volgens mn manager kregen ze niet de vervanging vergoed. Oftewel het is een geldkwestie en een verzuimpercentagekwestie.
    Ik heb gister de vk hier nog over gesproken, maar zij gaf aan dat ze nu weinig voor me kon doen. Moet over 4 weken weer terug voor controle en mocht het voor die tijd niet gaan maak ik een eerdere afspraak.
    Ga de komende 4 weken wel die extra pauze gebruiken om eerder naar huis te gaan en over 4 weken ben ik 2 weken vrij. Daarbij heb ik nog verlofuren dus kan nog extra dagen vrij nemen.
    Ga het nu niet op de spits drijven, want dat veroorzaakt alleen maar meer spanning op het werk en heb daar helemaal geen trek in want heb geen zin in extra spanningen erbij.
    Vanaf nu staan ukkie en ikzelf volledig op nr 1 en denk ik alleen maar aan mezelf
     
  13. Iris2009

    Iris2009 Bekend lid

    8 okt 2010
    848
    0
    0
    Majo je hebt volkomen gelijk en tuurlijk moet het wel van twee kanten komen, dat kunnen wij natuurlijk moeilijk beoordelen, als jij altijd voor de werkgever klaar staat moet dat andersom ook zo zijn vind ik..

    Heb net een digitale cleurblue test gedaan, deze gaf aan niet zwanger dus ik haal direct het teststripje eruit en wat denk je ik zie weer een licht streepje deze keer wel op de foto zichtbaar. Maar betekent dit nou wel wat? Zucht wordt nu echt GEK van spanning.
     
  14. Iris2009

    Iris2009 Bekend lid

    8 okt 2010
    848
    0
    0
  15. Tina85

    Tina85 Fanatiek lid

    16 nov 2010
    1.501
    0
    36
    Iris: tja, ze zeggen altijd dat je bij de digitale niet naar de streepjes mag kijken... (maar dat doet iedereen wel natuurlijk :p) Ik kan me niet meer herinneren of ik 2 streepjes had op het moment dat de test 'niet zwanger' aangaf... misschien een kv 2v5 proberen? Die zijn nog altijd het gevoeligste...
    Oh en ik weet niet of je de digitale MET indicator hebt gebruikt...maar die moeten aardig wat hcg hebben om 'zwanger' aan te geven. Die zonder indicator zijn ook best gevoelig. Pfoe, spannend hoor meid!

    Majo: Ja, ik begrijp dat ze een nieuwe kracht ook moeten betalen... en misschien zie ik het verkeerd, maar jouw loon valt toch weg (lees betaald door uwv) zolang jij er niet bent?
    Ben blij dat mijn werkgever niet zo moeilijk doet. Maar die zei ook gelijk 'Als ik je verplicht om te komen werken, dan gaat de kwaliteit van je werk er op achteruit en val je later alsnog uit.' Heej, en dat van een mannelijke chef he ;) Op mijn plekje zit nu ook een tijdelijke kracht. (die is trouwens goedkoper dan mij ;)) Maar ik hoop maandag weer aan de slag te kunnen. Als ik op tijd mijn medicatie neem en eet, kan ik de misselijkheid aardig onder controle houden. Maar die harde buiken van je, baren mij toch zorgen. Jammer dat de vk voorlopig niets kan doen voor je. Neem voorlopig die extra rustpauzes op het werk. Een zwangerschapssteunslip helpt ook soms. En een warmwaterkruik brengt soms ook verlichting. Harde buiken tijdens de zwangerschap moeten kunnen, maar ze mogen in dit stadium niet pijnlijk zijn. Probeer ook bukken en snel opstaan te vermijden. (zal wel moeilijk zijn in jouw job...)

    Kweenie: hoe was je onderzoek geweest?
     
  16. manon88

    manon88 Bekend lid

    1 nov 2011
    532
    0
    0
    NULL
    NULL
    @ Iris,
    Jeetje wat spannend, over een paar daagjes weer!!

    @Majo vervelend van je werk, echt begrepen voel je je dan niet door je baas he!
    Mijn vriend kreeg zelfs geen zorgverlof op het moment dat we 2 weken geleden in het zh zaten met verdenking eug en dag daarna ok.
    Wat voel je je dan belazerd zeg!

    Nog een vraagje, wanneer hebben jullie na de eug je ei en menstruatie gehad?
    Heb een klein beetje het gevoel dat ik een ei heb/krijg. Zou dat nu alweer kunnen?
     
  17. Kweenie

    Kweenie Fanatiek lid

    12 aug 2006
    3.199
    1
    38
    Hallo Meiden,

    I'm hooome :). Nou ja, gisteravond natuurlijk al.
    Pffff, wat een dag!! Heb van 08.30 tot 15.00 uur in een klein hok gezeten, toen pas was het onderzoek. Maar al met al vond ik zo'n sonde beter te doen dan thuis 4 liter bagger naar binnen werken.

    Ze hebben wat hapjes genomen en dit wordt nu onderzocht (denk dat er wat poliepjes zaten). Krijg nog te horen wanneer ik daar over gebeld wordt.

    Voor nu zit het er in elk geval even weer op!!! YES!!

    Majo: Hoe is het nu met je? Denk dat je het goed oplost door je extra pauze van een uur te gebruiken om een uur eerder naar huis te gaan. Werkte je nou fulltime?

    Ik snap Laurie trouwens wel. Je leest en hoort het zo veel om je heen. Van die vrouwen bij wie de zwangerschapstest nog nat is van de urine en ze zitten al ziek thuis. Heb zelfs wel eens verhalen gelezen van meiden die echt konden werken, zo moe waren ze... Maar ondertussen elke dag tot 01.00 uur op dit forum lopen te kletsen en wel fit genoeg zijn om te gaan shoppen met vriendinnen etc etc. Want hé, dat moet gewoon doorgaan he? Anders hebben ze helemaal geen sociaal leven meer. Ehm hallo, je werkgever kiest niet voor jouw zwangerschap!! Dus als je vanuit een positie als bijvoorbeeld HR-manager met een zwangere collega moet gaan zitten kan ik me heel goed voorstellen dat je van deze collega ook wat flexibiliteit, zo ver mogelijk verwacht.

    MAAR.... om nou als werkgever te gaan zeggen dat je je niet ziek mag melden omdat moe zijn en harde buiken er nou eenmaal bijhoort... Dat vind ik behoorlijk kort door de bocht. Harde buiken moet je sowieso niet hebben nu (niet pijnlijk in elk geval)!!!

    Vermoeidheid en misselijkheid vind ik weer een andere discussie maar heb je ook in verschillende gradaties. En als ik de verhalen van jou, Tina en Bellerose zo lees dan gaat het hier niet om eens een keer een slechte nacht hebben....

    Dus wederom: Pas goed op jezelf en als als het niet gaat dan gaat het niet!! Dan echt weer met je werkgever om tafel en aangeven wat wel gaat. Misschien halve dagen werken? Of tussendoor anderhalf uur pauze i.p.v. een uur eerder naar huis. Het zou al veel schelen als je de ruimte kreeg om te kijken hoe je je werk het beste kunt invullen zonder zo min mogelijk absent te zijn.

    @Iris: Die streep zegt helaas niet veel :(. Heb je nog een gewoon testje gedaan? Wat houd je het spannend meis!!!! Morgen weer een test?

    @Manon: Mijn partner kreeg ook geen zorgverlof. Beetje van zijn uren, aantal van de werkgever (kort verzuim).

    Ik was na de 1e EUG na 40 dagen ehm, niet ongesteld. Toen dus gelijk weer zwanger. Anders had ik een cyclus gehad van circa 40 dagen (wat toen vrij normaal was). Na de 2e keer 33 dagen.

    Hoe lang zijn je cyclussen normaal? Het zou kunnen dat je in de aanloop van je ei zit??? Hoe voel je je verder?

    @All: Fijn weekend, hopelijk alles goed met iedereen?

    xxx Kweenie
     
  18. Iris2009

    Iris2009 Bekend lid

    8 okt 2010
    848
    0
    0
    Kweenie fijn dat je het onderzoek weer gehad hebt, nu afwachten op de uitlsag dus..
    De test zegt idd niks, ben vandaag ongesteld geworden althans nog geen pijn maar wel bruin/rood verlies. Ik ben er nu echt helemaal klaar mee, net totaal in tranen uitgebarste. Ik heb er ook even geen zin meer in. Ben er veel te veel mee bezig. Ga dus ook even wat minder hier op zp kletsen, sorry dames maar anders kan ik het niet los laten..
    Fijne zondag allemaal
     
  19. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    Goede morgen allemaal!!

    @Tina hoop dat je snel opknapt en van je zw.schap kunt gaan genieten.

    @Majo, jij ook beterschap en ik hoop dat je er een beetje uitkomt op je werk, wel een gedoe zo zeg pff

    @Kweenie, gelukkig heb je de onderzoeken weer achter de rug, hopelijk viel het mee.

    @Manon, helaas welkom hier, gelukkig zijn we hier om elkaar te steunen.

    @Poemi, gefeliciteerd met de goede echo.

    @Iris, jeetje spannend meid, ik moet je vertellen dat het hier hetzelfde verhaal is.
    Vorige week maandag was ik bij de gyn geweest en die zag dat ik een eisprong heb gehad op rechts dus had de hoop al laten varen, had zelfs voor de zekerheid nog een kv 2v5 test gedaan en die was omowit. Nu had ik nog zo'n testje liggen en gisterenavond kon ik me niet bedwingen ( hoe gek kon je wezen??) en heb alsnog getest, in eerste instantie gewoon wit maar nog net voor de 5 min om waren zag ik een heel wazig streepje, echt bijna niet te zien, maar ook mn vriend zag het.
    Dus Iris nu zitten we samen in spanning!! Echt killing dit..

    Zal zo wel eens een fotootje plaatsen maar ik denk dat je het niet ziet!
     
  20. minnie1979

    minnie1979 Fanatiek lid

    20 jul 2007
    3.834
    1
    0
    Bekijk bijlage 201999

    Zie hier de test, zo is het al moeilijk te zien dus op foto bijna niet denk ik
     

Deel Deze Pagina