Februari Mama's 2010 .... Deel 10

Discussie in 'De mama's' gestart door JaDeBo, 22 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Ja dat zou goed kunnen... ik ben nu nog vrij dus probeer komende dagen mijn rust zo goed mogelijk te pakken, want daarna moet ik weer aan t werk...
     
  2. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Erg herkenbaar, begon bij mij wel iets later, zo rond dat ik 6 weken was. Het is nu nogsteeds niet leuk, maar ik heb wel de voorzichtige indruk dat het een ietsepiets beter wordt. Ik haat het zo, dat rotgevoel. Ik hoef niet te spugen, maar het belabberde gevoel is er gewoon de hele tijd. Bleh. Het helpt ook om te slapen. Een dutje en het is alweer een stukje beter. Maar ik heb echt geen tijd (net zoals iedere andere werkende moeder denk ik) om na het werk eerst te dutten en dan mijn avond rustig aan te doen.

    Ik heb tot overmaat van ramp ook een onwijs drukke week voor de boeg met twee deadlines op dezelfde dag. Maar ook nog een echo, dus dat is dan iig iets leuks :)
     
  3. Evenstar, bij mij is het minder aan het worden, dus nog heel even en dan is het voor jou misschien ook zo ver!

    Ik heb trouwens thuis het hartje gehoord met de angelsound. 1e x bij de VK alleen nog maar gezien.
     
  4. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Ik MOET het geweon even zeggen.. Even opscheppen want..

    Lila telt tot 12!!

    Abnormaal toch!?
     
  5. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    Dat is knap! Gaaf!:D
     
  6. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    wie zei er hier net datie naar bed ging...? en wie is hier nog steeds? ...:D
     
  7. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Sorry trouwens.. Wilde niet opscheppen of jouw bericht teniet doen maar vind het absurd!!
     
  8. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
    Haha, ik niet maar ik ga nu wel.

    Wil voor de zekerheid nog ff klussen maar manlief ligt retegaar in bed..
     
  9. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    hm, de jouwe ook al...
    wim had begin van de avond wel zin, maar ja, ik niet als kindjes wakker zijn:D nu ligtie al diep onder zeil, merkt waarschijnlijk niet meer dat ik ernaast plof. Ga nu ook maar, tussen 12 en 1 moet ik er weer uit. Althans, wim zegt van niet, maar hij moet van boord om het touw los te gooien en dan ben ik toch graag in de hut om het in de gaten te houden voor het geval dat het fout gaat...
     
  10. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    hm, krijg een zoenvoorstelling hier...Ze hebben niet door dat ik ze kan zien hiervandaan:D sufferds gaan precies zo staan dat ze ligt van de lantaarnpaal blokkeren:D
     
  11. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief

    Hoi hoi.

    Niet echt bij gelezen.

    Maar met iedereen gaat het goed toch?

    Even iets grappigs. Hihih moet er zelfs nog een beetje om blozen.

    Vriend en ik waren van plan om Het te doen. Ik zeg tegen vriend weet je zeker dat Arun slaapt ja zegt die. Dus niet die heeft ons dus net betrapt.. Van papa mama ik was jullie aan het zoeken.

    We snel tja aankleden haha. Naar de keuken hij pakt wat te drinken Arun. Hij zegt jullie waren zeker aan het sexen tja bloos bloos.

    Ik ga voortaan standaard kijken of Arun idd slaapt haha:p

    Moest het even delen.

    Voor de rest gaat het hier goed. Rustig weekend gehad. Gisteren met Arun naar het voetbal geweest en ze hebben eindelijk eens gewonnen.

    Vandaag even bij me pa een bakkie gedronken. En voor de rest dus ook lekker rustig.

    Nelta mooie weig.

    Lilalief goed gedaan die brief. Hoop dat het allemaal goed komt.

    Donder spannend wel of niet zwanger.

    De rest ben ik vergeten sorry. O ja Gup beterschap met Lydia.

    En las dat er nog een paar zieken waren beterschap.

    Fijne avond verder.
     
  12. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    @ gup, ik kwam ff kijken. En ik moets ff reageren.

    @ Lilalief, no problemo! Vind t juist super cool! Ook al zo' n knappe meid.

    @ En ik moet ff symptomenklaagzang houden. Hihi
    Borsten voelen dikker en zwaarder. (kan dat ook bij ongi gebeuren?)
    En ik heb 1 tepel die ehm... Vervormd in een zuignap... Andere groote dan normaal. Weet niet hoe ik t uit moet leggen
     
  13. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    Sufferds! Hihi:D
    Beter dan overburen die deden. Hihi
     
  14. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Spannend meis echt. Het kan als je zwanger bent dat je borsten aan voelen als of ze ontploffen. Bij mij voelde dat zeker met K zo. Als of ze op ontploffen stonden zo raar. Dat was mijn eerste echte aanwijzing dat ik zwanger was. Dus ik duim met je mee. Duim duim duim.
     
  15. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    Pnir, whahaha. Betrapt! Hihi
     
  16. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    Ze voelen dik en zwaar, kan me alleen niet heugen dat ik dat ook heb met ongi.
    We zien t wel... Oh man oh man...
     
  17. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief

    :):):):):):):) Het schaam rood staat nog op me wangen haha.

    En zo nuchter die Arun van die ogen. Hij wist het volgens mij al hij kwam expres kijken hij van ja ik hoorde jullie. Ja we waren wat aan het praten net voor dat we aan de slag zouden gaan haha ik zat gelukkig nog in me kleren vriend niet die lag er mooi bij hahahahha. O die vond het nog erger dan ik haha. :D

    Maar Arun wist het. Hij is elf hij is niet gek.:)

    Heb hem gezegd in het vervolg klop je even op mama haar deur voor dat je binnen komt hij zegt waarom ik zeg daarom haha.

    ;)
     
  18. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Voor dat ik kinderen had gekregen had ik ook altijd wel iets met me borsten dan voelde ik van he word ongie maar na Arun zijn geboorte niet. Dus toen met K voelde dat meteen heel raar.

    En meis een ding weet ik wel nog van mijn zwangerschappen ik wist het al voor dat ik testen een innenlijk stemmetje vertelde het me vaak al.

    Met k weet weet je wel had het nooit verwacht maar die borsten van mij vertelde het met. Was toen al zes weken zwanger achter af. Was er echt niet meer mee bezig verrassing dus.

    Maar het komt er op neer hoop het zo voor je je verlangt er echt naar merk ik gewoon ondanks je man het liever niet heeft. Knuffel.
     
  19. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    Mob doet gek, ga nu echt slapen
     
  20. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief

    Ondanks ik zelf geen kinderen meer wil kriebelt het bij mij ook nog steeds zo gek.

    Ik wil niet meer maar ergens blijft er een verlangen van he een derde zou leuk zijn maar dan denk ik serieus van nee het is niet aan te raden.

    Maar toch aan de andere kant oeps die kriebels die hou je denk altijd wel iets.
     

Deel Deze Pagina