wat vind jij allerstomst/allerleukst aan je buurvrouw?

Discussie in 'De lounge' gestart door zilvervosje, 27 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Antje77

    Antje77 Fanatiek lid

    10 mrt 2009
    4.320
    238
    63
    Buurvrouw rechts is altijd wel aardig. Zijn alleen vrij egoistische mensen. 3 auto's, oprit en garage, maar alle auto's op de parkeerplaats tegenover het huis willen hebben, zodat ze in het zicht staan. Gingen zelfs snel de auto daar parkeren als iemand weg reed en hun auto 3 meter verderop stond geparkeerd. En ik maar slepen met 2 kids.
    Blazen de bladeren weg met de bladzuiger, maar gewoon links de straat op, voor onze tuin. Daar heb ik ze op aangesproken, nu doen ze het of een deur verder omlaag of naar rechts, want ze oprapen ho maar, zegt ze gewoon: ja is niet van mij, dat doet de gemeente maar.

    Buurvrouw links is een vreemd mens. Lijkt mij wat contact gestoord. Zijn ook echte zeikers, komen al zeuren als ze het rolluik omlaag horen gaan of andere normale leefgeluiden als de kids in bed liggen. Maar wel zelf sneeuw gaan schuiven om 1 uur 's nachts, om 23 uur boren, 7 uur muziek hard of timmeren. Ook heel egoistische lui.

    Gelukkig wonen er ook veel leuke lui in de straat :)
     
  2. Miracle1984

    Miracle1984 Bekend lid

    5 jan 2009
    727
    0
    0
    Buren zijn op zich aardig (in je gezicht) maar lullen net zo hard over iedereen en dus ook over jou achter je rug om...Hou ik niet zo van, dus hou ze verder een beetje op afstand. Af en toe een praatje is genoeg.

    Vanmorgen was ik even enthousiast met mn kleine (ja oke half 7 is nog vroeg), met een boekje bezig en deed iets te hard joehoee (heel even maar) en er werd alweer boos op de muur geklopt. pfff als hun savonds laat hard aan het lachen zijn als wij al in bed liggen doe ik dat toch ook niet :( Huizen zijn overigens erg gehorig bij ons, dus als iemand al een scheet laat hoor je dat bij wijze van spreken;) Ik ben met ons eigen gezin bezig dus let er niet echt op en heb er ook geen last van, maar sinds de buurvrouw zonder man is lijkt het wel of ze met haar oren tegen de muur zit.
     
  3. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.282
    6.195
    113
    Mijn buuffie is zo lekker eerlijk, hart op de tong. Echt een leuk mens. Zo anders dan ik ben, die altijd haar woorden op een weegschaal legt..
     
  4. Sabrine1984

    Sabrine1984 Niet meer actief

    Ik heb rechts van ons hele leuke buren, 2 buurmannen, wat een gezelligheid! Ik sport met ze, we passen op elkaars katten tijdens vakanties, lekker theeleuten. Ze zijn super geinteresseerd in mijn zwangerschap, helemaal leuk!

    De buren links van ons die zijn echt vreselijk! Ze wonen er nog niet zo lang, maar vanaf dag 1 doen ze al verwaand. Ze zeggen alleen gedag als je zelf wat tegen ze zegt. Vorig jaar was er ingebroken in hun auto, wij hun gebeld (ze waren niet thuis) en het raam voor ze afgeplakt, kon geen bedankje vanaf. Alleen een snauw, dat we ook wel even hadden kunnen vertellen dat de navigatie eruit gestolen was. Ze hebben met de verbouwing van hun huis een gat in onze muur geslagen. Onze koelkast stond daar eerst voor, dus daar kwamen we later pas achter, want daar hebben ze dus mooi niks over gezegd he!
    Ze hebben een kleine meid van ruim 1 jaar en die jankt altijd, maar dan ook echt altijd. We wonen in een heel oud huis dus het is nogal gehorig. Nee, die buren zijn niet onze beste vrienden..
     
  5. Foxter

    Foxter Niet meer actief

    Mijn buurvrouw is super cool, huis zoner hypotheek, allebei lekker thuis, heeft een meisje van 2 jaar (zij is 44 en hij 50, maar was bewuste keuze) waar ze helemaal dol op zijn, vorig jaar borsten laten doen en vorige week buikwandcorrectie, komt ze lachend met haar duimen omhoog de auto uit na de operatie :D en ze genieten gewoon echt van het leven :D Ik vind het leuk, zeker hier in ons uber kerkelijke durpje :)
     
  6. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    mijn buren beginnen pas om 20.30 's avonds te klussen in hun huis, terwijl ze allebei parttime werken.
    mijn buren blowen waar de kinderen bij zijn en hebben altijd een huis vol met tieners rond 16 jaar, terwijl hun kinderen 12 en 7 zijn.
    mijn buren schelden met verschrikkelijke woorden tegen hun kinderen. die krijgen ook wel de ergste ziektes naar hun hoofd geslingerd
     
  7. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Mijn buurvrouw is ook echt een poetsfanaat, dat ben ik op zich ook wel maar zij doet het nog een stapje extra hihi, ze is altijd vriendelijk in voor een praatje, een minpunt is de harde muziek als ze aan het schoonmaken is (alhoewel dat meer in de zomer is dus is wel te overleven haha) nadeel is misschien dat haar kids echt megahard de trap op stampen maarja ik heb zelf ook 2 kids en probeer ze het aan te leren maar soms maken ze natuurlijk ook herrie dus dat vind ik niet zo erg eigenlijk...
     
  8. Mompelientje

    Mompelientje Fanatiek lid

    20 sep 2011
    1.956
    0
    36
    Star Craft 2
    Kopenhagen
    Mijn buurvrouw heeft dat ook. Ze is zo perfekt! Ze woont alleen met haar 2 katten. Dat vind ik leuk aan haar, dat we allebei kattengek zijn :)

    Wat ik stom van haar vind is dat ze haar twee katten echt weinig eten geeft. Haar katten krijgen geen natvoer en ze zien er dof, dun en ongezond uit. En ze zijn ook heel erg bang!
    Mijn katten zijn levendig, goed op hun gewicht.

    Verders is ze heel lief hoor, en haar katten ook. :)
     
  9. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    Mijn kater krijgt ook geen nat voer hoor! Hebben ze echt niet persee nodig, buiten dat vind die van mij het niet lekker ;) maar ziet er super uit.. niet dof.. niet te dun en zeker niet ongezond..
     
  10. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    Wij hebben niet veel contact met de buren.. We wonen op de hoek.. naast ons woont een man op leeftijd die ook nog in ploegen werkt, dus we lopen elkaar zoizo altijd al mis.. verder in de straat ook weinig tot geen contact, we groeten elkaar maar that's it.
     
  11. Het leukste aan mijn buren vind ik dat ik geen last van ze heb..Het minst leuke.. Tja, dat de buurvrouw last heeft van haar longen en dat we snachts af en toe wakker worden van haar gehoest. Maar daar kan ze zelf natuurlijk ook niets aan doen, vind het eerder sneu dan 'niet leuk'.

    Aan de andere kant krijgen we nieuwe buren! Hieperdepiep hoera want de vorige buren waren echt zulke enorme zeikerds! Hoop dat dit leuke mensen zijn!
     
  12. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    Ik ken beide buurvrouwen niet goed en heb er dus ook bijna geen contact mee.

    Wat ik van ze meekrijg is dat de één een ontzettende zuurpruim is, mij altijd de grond in kijkt en nooit vriendelijk gedag zegt (terwijl ze dit wel overdreven doet tegen mijn man;)) dus wat ik haar in hemelsnaam ooit aangedaan heb?

    De andere is een stukkie jonger. Zij is denk ik wel heel relaxed, ik heb meer moeite met de opvoeding van de kids dan met haarzelf. Dat zijn net 2 witte neushoorns in een porceleinkast. Als die thuiskomen van school is villa kakelbont weer geopend. Dat Collin daar nooit van wakker is geworden is me nog een raadsel;):D
     
  13. marieke3

    marieke3 Fanatiek lid

    11 dec 2009
    1.785
    0
    0
    purmerend
    Ik heb gelukkig maar aan 1 kant buren maar oh wat zijn ze druk als ze visite hebben (6 van de 7 dagen) ze zitten dan te gillen en te joelen.. het lijkt alsof de derde wereld oorlog uitbreekt en dat tot diep in de nacht. De kinderen lopen tot een uur of 12 s'nachts buiten te gillen en te janken (kinderen zijn bekaf waarschijnlijk). Hebben ze geen visite dan hoor je alleen de normale leefgeluiden maar zodra er ook maar 1 iemand langskomt klinkt het alsof er 20 man zit.. Doodmoe worden we ervan en mijn kinderen ook want die kunnen niet slapen... pfff... Die mensen zouden vrijstaand moeten gaan wonen met hun leefmanieren. Praten helpt niet want dan zijn wij zeikerds. Ook vinden ze het normaal om hun auto dicht op die van ons te zetten (of bij de die van andere buren) terwijl er parkeerruimte zat is en dan de deuren open te slaan tegen de andere auto waardoor je weer nieuwe putten erbij hebt. Maar ook dat is niet waar volgens hen (ondanks dat we een keer met haar haar deur open hebben gedaan die precies in onze nieuwe put viel die voorzien was van precies hetzelfde lak als hun auto) hoe bedoel je.. struisvogels... Onze andere buren zitten al 1,5 jaar te wachten op de vergoeding voor de deuk die ze in hun auto hebben gereden.. De vlag gaat uit als zij ooit verhuizen. Verder wonen er alleen maar leuke mensen in de straat.
     
  14. Delight

    Delight Fanatiek lid

    17 jan 2011
    2.157
    0
    0
    HBO Facility Management
    Salland
    Ik denk dat mijn buurman gekke dingen met de hond doet.
    En soms brengt hij zijn hond een serenade.. in opera-vorm.
    Echt heel vreemd.
     
  15. Opnemen - Youtube? :D
     
  16. Amaryllis

    Amaryllis Fanatiek lid

    24 aug 2008
    3.708
    4
    38
    Mijn buurvrouw stopt niet met praten als je haar tegenkomt...heel eerlijk loop ik regelmatig een blokje om als ik haar zie :)
     
  17. Lt20

    Lt20 Niet meer actief

    Ik heb geen buurvrouwen :D..
     
  18. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    Hier een buurvrouw die niet stopt met praten en ook alles van de hele buurt weet. Als ik naar buiten moet en ik zie haar buiten staan wacht ik liever even tot ze weer binnen is haha..

    De andere kant is een buurjongen die een beetje vreemd is, maar goed dat is nog niet zo heel erg.
    Enige jammere is dat hij sinds kort een nieuwe vriendin heeft. En samen hebben ze het vaak rete gezellig op de slaapkamer, midden in de nacht. JEK!
     
  19. MvS

    MvS VIP lid

    19 okt 2008
    5.563
    1
    36
    Wij hebben hele lieve, vriendelijke buren waarmee we altijd gezellig een praatje maken op straat, maar die helaas ook ongeveer 7 dagen per week voor al hun kleinkinderen -in wisselende samenstellingen- zorgen en die zijn veel minder leuk :D (lees: luidruchtig, opdringerig en slecht opgevoed)
     
  20. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    ik heb ook nog 1 oude en erg lieve buurvrouw , toen we uit het ziekenhuis kwamen kwam ze meteen met een pakje van h&m en een kaart met mutsje en ze had een brief geschreven dit stond erin ik wou dit ff delen met jullie haha heb nu toevallig die brief gevonden en ik vond het wel erg lief:wat hebben jullie mooie namen en nu weet ik hoe jullie heten dankzij het mooie geboortekaartje, bedankt hiervoor en ja jullie zoontje is een kroon op jullie leven wat een prachtige jongen , en nu mama erweer bovenop maar dat komt allemaal wel goed hoor wanneer je overal maar veel tijd aan besteed en vooral veel je rust neemt. Ik hoop dat je begrijpt dat ik me niet perse wil opdringen want jullie zijn nog jong en ik ben al een oude vrouw van 60jaar. Maar ik wil graag mijn telefoon nummer geven want er kunnen momenten ontstaan waarin je even hulp nodig hebt ook al is het snachts als je man aan het werk is . Ik heb de telefoon naast me bed en ben er binnen 2 min, je mag me altijd bellen.Gewoon dat je weet en dat je niet in paniek hoeft te raken want ik werk immers niet. En je bent zo'n mooie vrouw met je prachtige zwangere buik geniet van dit wondertje vrouwke. Hartelijke groeten buurvrouw
     

Deel Deze Pagina