mag je eigenlijk roomkaas eten als je zwanger ben ? ik heb het nog niet gegeten hoor maar sinds ik zwanger ben heb ik zin in de gekste dingen en dus ook roomkaas maar durf het niet te halen
Roomkaas mag je in principe gewoon eten... voor de zekerheid even checken of het van gepasteuriseerde melk is gemaakt. Bijna alle in de supermarkt verkrijgbare roomkaasjes als bijv. Paturain mag je gewoon hebben hoor.
bedoel je dan de kruidenkaas enz. Waar je zo lekker van gaat stinken uit je mond ik weet dat paturain wel mag. Anders moet je op de verpakking kijken of het gepasturiseerd is.
Ja! Mag je gewoon eten, maar als je twijfelt kijk dan bij de ingredienten of er au lait cru op staat, dan zit er rauwe melk in.. Maar ik heb persoonlijk nog nooit een kaasje gezien die daarvan gemaakt was en volgens mijn kaasgekke moeder zijn die redelijk moeilijk te vinden en vaak erg duur!
haha mooi dan houd niks me meer tegen niks beters dan een lekkere geroosterde boterham met roomkaas en verse bieslook
Heerlijk! Ik kan daar ook zo van genieten! idd even kijken of het van gepasteuriseerde melk is gemaakt. HMMMMMM
och joh das toch geen gekke vraag ehhh als t gepasturiseerd is wel ik had laatst monchou nou dat mag gewoon hoor roomkaas is volgens mij over t algemeen gepasturiseerd