Kraamvogel, Isis of Groene Kruis?

Discussie in 'Kraamtijd' gestart door Tuttie, 18 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lizab

    lizab Fanatiek lid

    7 mei 2007
    3.467
    1
    0
    planner kraamzorg
    Drenthe
    Het Groene Kruis ;)

    Ik heb bij de eerste zorg van de kraamvogel gehad, dat is heel slecht bevallen. Maar, ik moet wel eerlijk zijn, dat lag ook aan de kraamverzorgende (want daar ben je toch van afhankelijk)

    Voordeel van het groene kruis vind ik de zorg voor de borstvoeding (bijv. borstvoedingsservicepakket waarbij je vanaf het begin af aan contact hebt met een lactatiekundige)
    Maar ook dat ze in principe 1 op 1 leveren (alle kv op rooster is achterhaald, ook bij het groene kruis veel flex)

    En ik weet dat ze op de planning echt veel rekening houden met de wensen van de klant. Dus ik zou zeggen: DOEN!

    Wij hadden trouwens wel 2 kv, maar de eerste heeft 8 dgn gewerkt en toen was er meer zorg nodig (en ze mogen volgens de wet niet langer dat 8 dgn werken) dus in principe hier ook 1 op1 hoor.
     
  2. michelle77

    michelle77 Actief lid

    10 jul 2009
    321
    0
    0
    hier abso;uut kraamvogel...nu zwanger van de 2e en we gaan weer voor dezelfde kraamverzorgster (toen al besproken met haar haha) was echt geweldig..alles stond klaar, was, visite echt alles werd verzorgd. Het was onze eerste dus alles was echt nieuw voor me...heb zoveel info op een leuke manier gekregen (erg belangrijk). Ik denk met veel plezier aan mijn kraamtijd terug!
     
  3. Magdalena6

    Magdalena6 Fanatiek lid

    5 mrt 2008
    1.492
    0
    0
    absoluut groene kruis...

    beviel ons erg goed bij dochterlief en hebben nu weer groene kruis...!
     
  4. Iloiza

    Iloiza Fanatiek lid

    26 mrt 2008
    2.894
    1
    0
    Multitasker
    Wij hebben ook twee keer kraamzorg gehad van het Groene Kruis. Het is erg goed bevallen. 1-op-1, goede begeleiding bij borstvoeding, hele lieve kraamverzorgsters hier gehad.

    Wij zijn nu bezig voor een derde wondertje, en mocht het ons gegund zijn, dan komt hier weer een kraamverzorgster van het Groene Kruis!! :D
     
  5. shenoby

    shenoby Niet meer actief

    ik heb 2x isis gehad.
    en enorm tevreden
     
  6. Polletjepiek

    Polletjepiek Niet meer actief

    Ik denk dat het helemaal ligt aan de kraamverzorgster die bij je komt. Niet eens zo zeer aan de organisatie zelf.
     
  7. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.191
    35.890
    113
    Ja, precies. Hier 3 kraamverzorgsters gehad via Groene Kruis. 1e was een superleuk en lief mens, fijne kraamverzorgster. Toen de 2e en dat was een ramp, we hebben toen om iemand anders gevraagd en dat mocht, de 3e was weer superlief en leuk.
     
  8. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Hier 5 verschillende gehad van het Groene Kruis, alle 5 top!
    2x wissel + 1 stagaire. Heb beide keren extra kraamzorg gehad, vandaar het aantal :D
     
  9. lautje1980

    lautje1980 Actief lid

    2 mei 2011
    485
    0
    0
    begeleidster zintuigelijk + verstandelijk gehandic
    hoorn
    ik heb er een van kraamvogel gehad. super lieve vrouw.
    heeft ook gewoon voetafdrukjes gemaakt met vingerverf van mn kleine man als verrassing voor ons.
     
  10. denise89

    denise89 Bekend lid

    22 dec 2010
    820
    1
    16
    partime baan
    kraamvogel. zou bij een volgende weer hun nemen.
    is me erg goed bevallen. de kraamverzorgende die we hadden was helemaal top. 1 dag is er een ander geweest want haar man was jarig en hadden een groot feest thuis. dag later nam ze gebak mee hihih.
    de vervanger was ook prima. legde alles ook prima uit.

    bij de borstvoeding heeft ze me ook erg goed geholpen en dat ging super.

    mijn zus had ook de kraamvogel en zus had keizersnede en ook was de zorg goed en werd alles goed in de gaten gehouden ook wat betreft de wond en zo. erg leuke vrouw was dat ook. zorgde goed voor ook de visite als ik daar was rond etenstijd smeerde ze ook rustig brood voor mij hihihi.
     

Deel Deze Pagina