stoppen met de pil in november wie nog meer? deel 2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door troetjuh, 13 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. carly81

    carly81 Bekend lid

    17 jan 2011
    725
    0
    16
    Wat balen weer voor je Hip,bah vind het zo jammer voor je
     
  2. saxia

    saxia Bekend lid

    8 dec 2010
    607
    0
    0
    NULL
    NULL
    He bah Hip wat balen meid. Het gaat wel snel inderdaad met die cycli van jou. Maakt dat nog wat uit voor iui?

    Sasjuh wow wat een spannende en boeiende afspraken ineens. Leuk! En de kraamzorg komt volgende week pas bij mij. Dat is 35 weken en een paar dagen, dussss tijd zat. En ook ik heb nog steeds het idee dat ik niet alles op orde heb hoor.

    En Tazzie hoe was het onderzoek en de echo?

    Tja JBG dat van de kraamhulp snap ik heel goed, dat zou ik denk ik ook hebben. En je bent niet alleen thuis he, samen met Nienke.

    De meeste mensen denken inderdaad dat het een jongetje gaat worden. Grappig hoor. We gaan afwachten. Maar dat duurt nog wel even ga ik van uit.
     
  3. samantha1

    samantha1 Fanatiek lid

    30 nov 2010
    2.688
    6
    38
    Hip..bah meid, wat balen!

    Saxia.. dus toch nog contact gehad met de kraamzorg..Heb je zelf gebeld?

    Tazzie.. hoe was de echo? en het onderzoek?

    Hier vanavond de 1na laatste cursusavond gehad.. volgende week nog een partneravond.. Ga het wel missen.. is altijd wel gezellig met allemaal meiden kletsen die bijna even ver zwanger zijn. :)
     
  4. tazzie

    tazzie Fanatiek lid

    28 okt 2010
    3.442
    0
    36
    Hip wat rot zeg :(

    Saxia toch contact gehad met de kraamzorg en eindelijk een afspraak

    Sam alweer de enalaatste cursursavond gehad..

    De echo was goed :) alles was goed met ons mannetje :) alleen mn placenta ligt erg laag, klein stukje zelfs voor de baarmoedermond.. maar dat kan nog veranderen met t verder groeien van de baarmoeder
     
  5. samantha1

    samantha1 Fanatiek lid

    30 nov 2010
    2.688
    6
    38
    Super dat alles goed is met jullie zoon Tazzie! :D

    En die placenta kan idd nog van positie veranderen hoor.. :)

    Nu lekker genieten meid!
     
  6. tazzie

    tazzie Fanatiek lid

    28 okt 2010
    3.442
    0
    36
    ga zeker genieten Sam :) morgenochtend nog een afspraak maken voor een pretecho nog (net als Sas maandag had) en met ong 32 weken krijg ik ook een nieuwe afspraak via de verlos om te kijken waar mn placenta is gebleven. (ook weer dmv een echo geloof ik) dus hopelijk dan nog xtje gluren.. t manneke was wel een beetje eigenwijs, ze wilde t lipje even bekijken of dat goed was, gooit ie zo zn armpje ervoor hahaha, draakje.
     
  7. tazzie

    tazzie Fanatiek lid

    28 okt 2010
    3.442
    0
    36
    dames even een vraag.. Mn vriend vind dat ik me aanstel.
    Maar mn schoonmoeder is enorm enthousiast dat we een kindje krijgen, Erg leuk natuurlijk dat ze zo enthousiast is enzo. Maar ze wil ook gelijk van alles voor ons kopen (ook lief natuurlijk)
    Maar nou viel t me laatst al op en nu vanavond dus weer. We waren even bij hun geweest om te vertellen dat alles goed was.
    We zijn thuis, zetten het zelf op facebook/ hyves en nog geen kwartier later staat ook bij mijn schoonmoeder op facebook EN hyves dat de 20 weken echo goed was en dat ze een kleinzoon krijgen. Ik vind dat niet erg leuk dat ze dat perse nu er ook gelijk op moet zetten. met die pretecho en met de 12 weken echo deed ze dat ook al.
    stel ik me nu echt aan dat ik dat niet leuk vind?
     
  8. Pooh

    Pooh Fanatiek lid

    30 nov 2010
    1.028
    0
    0
    Zeeland
    Tazzie, gelukkig zet ze t er pas op na dat jullie t doen. Snap zeker wat je bedoeld en je kan t er met r over hebben. Maar zou je t minder erg vinden als ze t na een dag er op zet? Maakt in wezen verder niet veel uit maar als dat voor Jou werkt zou ik t vragen of ze volgende x een dag wacht. Denk dat ze wel kan schrikken denk dat t een hele enthousiaste oma is.
     
  9. liefebees

    liefebees VIP lid

    6 dec 2010
    6.936
    204
    63
    Overijssel
    Tazzie als ze het er op zet nadat jullie het zelf op Hyves/FB hebben gezet zou ik het niet zo erg vinden. Dan kan iedereen het toch al lezen en maakt het niet zoveel uit toch of zij het er ook op zet?
    Zou het zelf geen probleem vinden maar als jij het niet leuk vindt zou ik het gewoon tegen haar zeggen!

    Hier zet Rick zn zusje ook wel eens echofotoos van haar aanstaande nichtje op dr FB, maar nadat ik die zelf online heb gezet. Ik vind het wel leuk, dat iedereen zo blij is met de komst van ons meisje!

    Samantha jammer dat de zwangerschapscursus al is afgelopen! Ik ben gister ook weer naar Zwangerfit geweest, lekker actief bezig geweest. Dit gaat door tot je bevalling, of eerder als je niet meer kunt. Er is 1 meisje nu die 36 wkn zwanger is, de rest is korter. Vind het erg leuk!
     
  10. Lieke23

    Lieke23 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.938
    1
    36
    Haai meiden!
    Even weer een verhaaltje van mij!

    Hier gaat t goed! We zijn echt gewend aan elkaar en genieten enorm! Heb nog 3 weken verlof, de tijd gaat erg snel. Daarna ga ik 2 dagen in de week werken en 4 nachtdiensten in de maand. Moet er nog even niet aan denken. Heb wel echt zin om te gaan werken, maar vind t nog niet super om Norah alleen achter te laten. Maar dat zal wel wennen. Gelukkig zijn t mijn ma en schoonma die oppassen, dus lekker vertrouwd.
    Snachts gaat het nu ook af en toe beter. We geven haar om 23uur de laatste fles en een badje en dan komt ze meestal om 4 uur, en daarna om 7 uur. Best lekker dus. Al wordt ze meestal nog wel wakker om 5uur. Dat is erg vermoeiend. Maar er zit verbetering in:)
    Verder nog iets bizars: Ze krijgt TANDJES!! Met 2 maanden! T arme meisje...
    Nu ligt ze lekker naast me te slapen. Heerlijk:)
    Ze wordt ook steeds groter, ze weegt nu 5140gram! Sommige kleertjes van maat 50 past ze niet meer. Wel jammer, maar ja in mt 56 zijn ook weer leuke dingen:)
    Trouwens, Suus en marlijn, gebruiken jullie ook nog steeds de newborn luiers, de kleinste? Ik wel, maar vraag me af wanneer je ongeveer overstapt...

    Van't weekend zijn we een weekendje weg geweest met familie. Erg gezellig! Lekker wezen wandelen en mijn vader had Norah in de draagdoek onder z'n jas mee:) Vond hij zo geweldig! Alleen liet ze ineens een dikke boer en kwam er een hoop voeding mee:) Zelfs dat vond ie niet erg haha. Hij is gek met zn kleindochter en staat zelfs te springen om een poepluier te verschonen. Graag zeg ik dan:)

    Tazzie, kan het me ergens wel voorstellen. Denk dat het ook te maken heeft met hoe je band is met je SM. Tenminste als mijn schoonma het zou doen zou ik juist denken: 'Wat leuk dat ze zo blij en trots is dat ze het op facebook zet!' Maargoed, mijn schoonma is net als een moeder voor mij, dus miss dat dat wel uitmaakt!
    Fijn trouwens dat de 20 weken echo goed was! Echt weer een mijlpaal he?

    Bijzonder trouwens, dat bij ons allemaal tot nu toe de 20weken echo goed was. Je hoort het de laatste tijd ook vaak dat ze toch afwijkingen zien, tenminste in mijn omgeving. Echt bijzonder!

    Hip: Hoe gaat t nu met je? Dikke knuffel

    Sasjuh: Leuk he zwanger en Fit? Heb ik ook gedaan. Ga nu trouwens weer mee doen voor 6 lessen na de bevalling, met dezelfde meiden. Lijkt me erg leuk!

    Sam: Vind je MAN (haha) dat leuk zo'n partnerles? Mijne heeft echt geweigerd mee te gaan!

    Saxia: Ja, jij bent de volgende, hoe voelt dat? haha. Ben benieuwd wat het wordt bij jou, ik heb echt geen voorgevoel!
     
  11. suusje1979

    suusje1979 Bekend lid

    22 nov 2010
    844
    0
    0
    midden van het land
    norah,

    Keano zit al heel lang in maat 2. Newborn kon de hoeveelheid urine tijdens de nacht niet aan haha.
    En heb ook al maat 3 in huis. Maar die zijn nog te groot, en dunner... hoop dat ze de urine in de nacht wel aankunnen.
     
  12. tazzie

    tazzie Fanatiek lid

    28 okt 2010
    3.442
    0
    36
    mijn band met mn schoonmoeder is wel heel goed. (de leukste die ik ook gehad heb)
    Maar gister heeft ze er echt op zitten wachten tot we thuis waren en het online hadden gezet.. heeft ze al eerder gedaan met de geslachtsbepalende echofoto's. Had haar gevraagd nog niks online te zetten omdat wij eerst nog naar mn ouders zouden gaan. En toen we thuis waren en zelf de eerste foto's online zette, toen nog geen 5 minuten later ook al een foto bij haar. Dan denk ik van moet dat nu al zo snel, laat ons eerst even alles online zetten wat we willen..
    Ze is ook superenthousiast en dat vind ik ook wel heel erg leuk.(ook haar eerste eigen kleinkind, mn schoonvader heeft een dochter uit een eerder huwelijk wat ook al (grote) kinderen heeft maar dat is niet helemaal eigen natuurlijk) DAt ze er zo blij om zijn en achter ons staan. Maar op t moment geeft ze me een beetje rotgevoel. (ook met spullen kopen, hardstikke lief hoor! maar als wij iets niet willen kopen omdat we zelf het belachelijk veel geld vinden voor iets. Dan wil zij het wel voor ons kopen. En zo zijn er wel meerdere kleine dingetjes.) meestal laat ik t t ene oor in en de andere weer uit, durf ook niet goed nee te zeggen. bang dat ik dan een ondankbaar schepsel gevonden wordt (komt door mn verleden, en ex schoonouders) Maar gisteravond kon ik t ff niet handelen. Ook echt knallende ruzie met vriendlief gehad :( zullen ook wel de hormonen zijn dat ik zo reageer. maar goed..

    genoeg geklaagd ;)

    Fijn dat Norah het zo goed doet! En al tandjes, mevrouwtje is er vlot mee dus :)
     
  13. Lieke23

    Lieke23 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.938
    1
    36
    Oh ja, Keano slaapt natuurlijk een langere tijd 's nachts..
    Vandaar!
     
  14. rose83

    rose83 Bekend lid

    26 nov 2010
    753
    0
    0
    NULL
    NULL
    @hip dikke knuf meid. accupuntuur kun je vaak ook voor een deel terug krijgen van de zorgverzekering en is zeker het overwegen waard.
    En misschien als jij uitlegd waarvoor het is dat je misschien wat eerder mag komen.

    @menp fijn dat je je verder helemaal goed voelt!

    @tazz gelukkig was alles goed. hebben jullie nu uiteindelijk dan wel of niet het lipje gezien. zo niet, gaan ze er dan nog een keer naar kijken of niet.
    wat betreft je schoonmoeder kan me goed voorstellen dat je daar soms een beetje moe van wordt. Dat zou ik ook hebben. Je hoort wel eens dat (schoon)moeders soms net doen alsof het hun eigen kind is en daardoor soms te enthousiast reageren. Gaat denk ik ook vaak onbewust.
    Misschien maar even langs je heen laten gaan? en jullie bepalen uiteindelijk wat voor spullen je gaat gebruiken en wat de kleine aantrekt. En wat je krijgt (wat leuk is) is mooi meegenomen. Misschien dat je het zo een beetje positief kunt bekijken, voor jezelf.

    @norah gelukkig gaat het steeds goed met de 20 weken echo maar er zijn er nog wel een aantal die ze nog moeten krijgen. en inderdaad mij valt het ook op dat het bij iedereen tot nu toe goed was. maakt mij soms wel wat onzeker. Maar goed, probeer het los te laten. ik ga er vanuit dat het bij ons ook goed zit.

    fijn dat het met jullie zo goed gaat! en zo te lezen is iedereen verliefd op jullie kleintje aangezien ze niks erg of smerig vinden hihi. geniet er lekker van!
     
  15. suusje1979

    suusje1979 Bekend lid

    22 nov 2010
    844
    0
    0
    midden van het land
    Eerst sliep hij niet door natuurlijk. Maar elke keer als hij 's nacht wakker werd voor flesje had hij ook een hele zware plasluier. Toen dacht ik dat hij daar misschien ook wel eerder wakker van werd. Dus toen de keus gemaakt voor een grotere luier. Het heeft wel meegeholpen, want de nachten werden steeds langer.

    Hij word sind een dag of 3 weer wat eerder wakker. 1 x rond 2 uur en 2 keer om 4uur. Ik mag er dus ook weer uit snachts:D.
    Geeft niks hoor, vind het wel leuk effe knuffelen.
    Ik ga de voeding omhoog doen naar 180/6. Hij drinkt al een weekje alle flessen 150/5 leeg, hij is er wel aan toe denk ik.
     
  16. suusje1979

    suusje1979 Bekend lid

    22 nov 2010
    844
    0
    0
    midden van het land
    Nog een fotootje spammen, Ik met Keano:
     
  17. Lieke23

    Lieke23 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.938
    1
    36
    Wauw mooie foto's!
    En al ophogen naar 180, sjonge!
    Norah drinkt met moeite de 120 leeg... Probeer af en toe wel eens 150, maar die heeft ze nog nooit leeggedronken.
    Ga t wel eens navragen volgende week bij het CB...
    En jammer van die nachten, hopelijk is het tijdelijk!
     
  18. suusje1979

    suusje1979 Bekend lid

    22 nov 2010
    844
    0
    0
    midden van het land
    Tazzie30-11-2011: 20 weken echo + triple p onderzoek
    Pooh; 01-12-2011: controle verloskundige
    Samantha1: 05-12-2011: controle verloskundige
    Saxia: 06-12-2011: controle verloskundige, bel-advies uitleg en ook intake kraamzorg
    MenP2010 06-12-2011: Intake vk
    Hip1983 06-12-2011: eerste FM ronde 5
    Sasjuh83 07-12-2011: bloedprikken bloedgroep baby
    Saxia: 13-12-2011: voorlichting borstvoeding
    Rose: 14-12-2011: 20 weken echo
    Samantha1: 15-12-2011: Voorlichting bevallen
    Suusje1979: 19-12-2011: cb Keano 2e x prikjes
    Sasjuh83 21-12-2011: controle verloskundige
    Sasjuh83 21-12-2011: Ondertrouw
    JBG: 22-12-2011: wondcontrole gynaecoloog
    Tazzie 30-12-2011: controle verloskundige
    Sasjuh83 04-01-2012: Intake kraamzorg
    Samantha1 10-01-2012 Rondleiding ziekenhuis
    Sasjuh83 17-01-2012: Geregistreerd Partnerschap
    Sasjuh83 19-01-2012: Rondleiding ziekenhuis/kraamsuites

    Hip1983 (28 jaar, 1e kindje)
    Anita1985 (26 jaar, 1e kindje)

    Zwanger:
    Saxia (34 jaar, 5e ronde, 1e kindje) uitgerekend 8 januari
    Samantha1 (25 jaar, 5e ronde, 1e kindje) uitgerekend, 25 januari
    Sasjuh83 (28 jaar, 3e ronde, 1e kindje) uitgerekend 5 maart
    Pooh ( 27 jaar, 7e ronde, 1e kindje ) uitgerekend 15 maart
    Carly81 (30 jaar,9e ronde,1e kindje) uitgerekend 6 april
    Tazzie (31 jaar, 6e ronde, 1e kindje) uitgerekend 17 april
    Winnietje (25 jaar, 2de kindje) uitgerekend 22 april
    rose83 (28 jaar, 1e kindje) uitgerekend 07 mei
    MenP2010 (28 jaar, 1e kindje) Uitgerekend 25 juni???

    Bevallen!
    Patriesjuh (26 jaar, 3e ronde, 2e & 3e kindje) uitgerekend 2 november --> bevallen op 1 augustus 2011, 2 jongens!
    Suusje1979 (32 jaar, 1e ronde, 1e kindje) uitgerekend 7 oktober-->
    bevallen op 20 september 2011, een jongen!
    Norah12 (22 jaar, 2e ronde, 1e kindje) uitgerekend 21 sept --> bevallen op 23 september 2011, een meisje!
    Suuszwanger (34 jaar, 2e ronde, 2e kindje) uitgerekend 10 oktober--> bevallen op 12 oktober 2011, een meisje!
    JBG (26 jaar, 4e ronde, 1e kindje) uitgerekend 26 november --> bevallen op 21 november 2011, een meisje!
    Troetjuh (27 jaar, 4e ronde, 1e kindje) uitgerekend 05 december
    --> bevallen op 28 november 2011, een jongen!


    Buddy's:
    Sasjuh83-Anita1985
    Anita1985-Sasjuh83
    Tazzie-Samantha1
    Samantha1-Tazzie
    Norah12-Suusje1979
    Suusje1979-Norah12
    Troetjuh-JBG
    JBG-Troetjuh
    MenP-Hip1983
    Hip 1983-MenP
     
  19. tazzie

    tazzie Fanatiek lid

    28 okt 2010
    3.442
    0
    36
    wat een leuk koppie heeft Keano toch!!

    Rose ja lipje hebben ze kunnen zien nadta ze beetje had gepord met dat apparaat in mn buik en hij zn armpje even opzij deed haha..
     
  20. tazzie

    tazzie Fanatiek lid

    28 okt 2010
    3.442
    0
    36
    Pooh; 01-12-2011: controle verloskundige
    Samantha1: 05-12-2011: controle verloskundige
    Saxia: 06-12-2011: controle verloskundige, bel-advies uitleg en ook intake kraamzorg
    MenP2010 06-12-2011: Intake vk
    Hip1983 06-12-2011: eerste FM ronde 5
    Sasjuh83 07-12-2011: bloedprikken bloedgroep baby
    Saxia: 13-12-2011: voorlichting borstvoeding
    Rose: 14-12-2011: 20 weken echo
    Samantha1: 15-12-2011: Voorlichting bevallen
    Suusje1979: 19-12-2011: cb Keano 2e x prikjes
    Sasjuh83 21-12-2011: controle verloskundige
    Sasjuh83 21-12-2011: Ondertrouw
    JBG: 22-12-2011: wondcontrole gynaecoloog
    Tazzie 30-12-2011: controle verloskundige
    Sasjuh83 04-01-2012: Intake kraamzorg
    Tazzie09-01-2012: 3d/4d pretecho
    Samantha1 10-01-2012 Rondleiding ziekenhuis
    Sasjuh83 17-01-2012: Geregistreerd Partnerschap
    Sasjuh83 19-01-2012: Rondleiding ziekenhuis/kraamsuites

    Hip1983 (28 jaar, 1e kindje)
    Anita1985 (26 jaar, 1e kindje)

    Zwanger:
    Saxia (34 jaar, 5e ronde, 1e kindje) uitgerekend 8 januari
    Samantha1 (25 jaar, 5e ronde, 1e kindje) uitgerekend, 25 januari
    Sasjuh83 (28 jaar, 3e ronde, 1e kindje) uitgerekend 5 maart
    Pooh ( 27 jaar, 7e ronde, 1e kindje ) uitgerekend 15 maart
    Carly81 (30 jaar,9e ronde,1e kindje) uitgerekend 6 april
    Tazzie (31 jaar, 6e ronde, 1e kindje) uitgerekend 17 april
    Winnietje (25 jaar, 2de kindje) uitgerekend 22 april
    rose83 (28 jaar, 1e kindje) uitgerekend 07 mei
    MenP2010 (28 jaar, 1e kindje) Uitgerekend 25 juni???

    Bevallen!
    Patriesjuh (26 jaar, 3e ronde, 2e & 3e kindje) uitgerekend 2 november --> bevallen op 1 augustus 2011, 2 jongens!
    Suusje1979 (32 jaar, 1e ronde, 1e kindje) uitgerekend 7 oktober-->
    bevallen op 20 september 2011, een jongen!
    Norah12 (22 jaar, 2e ronde, 1e kindje) uitgerekend 21 sept --> bevallen op 23 september 2011, een meisje!
    Suuszwanger (34 jaar, 2e ronde, 2e kindje) uitgerekend 10 oktober--> bevallen op 12 oktober 2011, een meisje!
    JBG (26 jaar, 4e ronde, 1e kindje) uitgerekend 26 november --> bevallen op 21 november 2011, een meisje!
    Troetjuh (27 jaar, 4e ronde, 1e kindje) uitgerekend 05 december
    --> bevallen op 28 november 2011, een jongen!


    Buddy's:
    Sasjuh83-Anita1985
    Anita1985-Sasjuh83
    Tazzie-Samantha1
    Samantha1-Tazzie
    Norah12-Suusje1979
    Suusje1979-Norah12
    Troetjuh-JBG
    JBG-Troetjuh
    MenP-Hip1983
    Hip 1983-MenP[/QUOTE]
     

Deel Deze Pagina