Maansteen meiden (bijhouden van..)

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by LiittleOne, Oct 30, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Fortuna

    Fortuna Niet meer actief

    He meiden!

    Ben terug van weggeweest :D

    Zag dat er alweer een aantal dames ongesteld geworden zijn.. Sterkte, hoop dat het voor jullie snel raak mag zijn!
    Dikke knuf voor jullie meiden

    Hier gaat het ook niet helemaal lekker. Over een kleine weer moet ik ongesteld worden. Heb nu erg veel last van mijn buik, doet zeer, ontzettend opgezwollen lijk wel 10 weken zwanger:( Last van gas en krampen..

    Weet even niet meer wat ik er van moet denken. Mijn temp is ook hoger dan normaal, bijna een hele graad hoger.

    Zou het eindelijk deze ronde raak zijn? Durf er niet op te hopen, ben die teleurstelling zoooo zat. Ik kijk wel uit naar begin december, voor onze afspraak in het ziekenhuis. Krijgen eindelijk wat uitslagen van wat onderzoeken.

    Ik zou wel willen testen, maar heb ze niet meer liggen en er zal toch nog niks op te zien zijn.. Pffff
     
  2. Iloiza

    Iloiza Fanatiek lid

    Mar 26, 2008
    2,894
    1
    0
    Multitasker
    Bedankt meiden!! ;)

    Missillie, ik had het gezien ja. Echt jammer, en dat vind ik natuurlijk meer voor jou dan voor mijn pendel.
    Ik had je graag gegund dat hij wél was uitgekomen, meis!!
     
  3. Nana86

    Nana86 Niet meer actief

    Hey Meiden,

    Ik kom me ook maar eens melden!
    Had een paar dagen geleden me al laten toevoegen aan het lijstje, maar nog niet gereageerd in het topic, dus bij deze!
    Wij zijn intussen alweer ruim 2 jaar bezig en staan op het punt om de MMM in te gaan.. Intussen hoop ik nog dat we toch nog gewoon zwanger blijken te zijn voor het zover is!

    Natuurlijk kan een maansteen niet ontbreken :p Ik heb een zilveren armband met maansteentjes. Ik draag 'm met veel plezier en vind 'm ook nog erg mooi!

    Momenteel wacht ik op mijn NOD, die over ongeveer een week wel zal komen.. Ook dit keer natuurlijk genoeg symptomen :) same old, same old..
     
  4. Iloiza

    Iloiza Fanatiek lid

    Mar 26, 2008
    2,894
    1
    0
    Multitasker
    Meissie toch, ik snap heel goed dat je het liefst al wilt testen, maar je zit nu echt nog veel te vroeg. Ook als je wél zwanger bent, zal je test nu zeer waarschijnlijk negatief zijn, en dan ben je misschien teleurgesteld om niks.
    Ik weet wel dat al dat wachten ook niet leuk is, maar het is helaas het enige dat je nu kunt doen. En hopen natuurlijk. Ik hoop heel hard met je mee!!
     
  5. Fortuna

    Fortuna Niet meer actief

    Dank je wel lieverd!

    Ik weet het ook wel. En zo gevoelig voor een testje ben ik na bijna 2 jaar ook niet meer, maar het zou zo fijn zijn om bij de arts te komen en die test te kunnen laten zien. Aan de andere kant, mocht het wel positief zijn ga ik wel nog een onderzoek laten doen (als het kan) waar het dan al die tijd aan gelegen heeft.

    Ik blijf voorlopig even bij mn maansteentje, hopen dat dat nog iets opleverd :D
     
  6. Delta

    Delta Niet meer actief

    @ fortuna: indd nog eventjes wachten meid.. ik ga heeeel hard voor je duimen!!
     
  7. Fortuna

    Fortuna Niet meer actief

    Delta; Dank je schat, heel lief! Ik ga ook voor jou duimen!
     
  8. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    @fortuna wat is wachten toch rottig hè. Hopelijk heb je voldoende afleiding, sterkte ook ik duim voor je

    @Iloiza, ik ben stiekem wel nieuwsgierig wat jouw temp doet vandaag :) Ik had vandaag gehoopt dat ie omhoog zou gaan, net als jij gisteren, maar de mijne is ook gedaald. Fantastisch weer, momenteel past het grafiekje nog het beste bij die ik had van een cyclus van 56 dagen :(

    @ Delta, bij jou nog status quo?
     
  9. Delta

    Delta Niet meer actief

    @ fortuna: dankje lieverd!! we moeten gewoon op ROZE!! hihi

    @ bouwjaar: status quo? was dah :D haha
     
  10. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    Of de zaken er nog hetzelfde voorstaan. Oftewel is er bij jou nog iets verandert of nog geen sporen van een mogelijke eisprong?
     
  11. Delta

    Delta Niet meer actief


    hihi ohh oke! uhm nou check temp kaartje.. mn temp is 36.9, dus hoger! hoop dat ie nu hoog blijft en niet morgen ineens naar beneden donderd! zal wel niet, heb gister ook pijn gehad! zomaar heel ff.. en bij jou?
     
  12. Brondy

    Brondy Fanatiek lid

    Jun 23, 2011
    3,660
    438
    83
    Overijssel
    Hoi hoi

    Ik kom weer even binnenvallen..
    Zo'n 2 weken geleden vroeg ik hier hoe het werkt met de maansteen, het opladen enzo. Ondanks dat hij nog niet opgeladen is heb ik hem wel omgedaan. Maar sinds zondag kreeg ik, precies waar de maansteen zat, irritaties. Heeft iemand anders dit ook (gehad)?
     
  13. Amona

    Amona Fanatiek lid

    Oct 23, 2011
    3,011
    326
    83
    Aardig wat meiden ongi geworden.. balen meiden!! Succes voor de volgende ronde!!

    Delta, hoop dat het je ei was! :)

    Bouwjaar, geloof dat jij me in de lijst hebt gezet? Thanks! Had eigenlijk niet gehoeven hoor, gezien ik wellicht volgende maand 1 ei met m'n man heb, maar daarna sta ik weer op non-actief ;)
    Heb wel geluk, mag van m'n werk 4 weken naar 'm toe! (en dan nog kunnen we eventueel m'n ei mislopen, hoe is het mogelijk...!). Heb daar waars. geen beschikking tot internet dus dan lijkt het met m'n radiostilte of ik niet meer mee doe, dus vandaar dat ik niet per se in de lijst hoef hoor! Kom me gewoon af en toe even melden :)

    Vanaf wanneer (en hoe lang) kan ons maansteentje opladen in het maanlicht? Ik had de afgelopen dagen steeds kleding aan zonder zakken, dus het was even behelpen, maar heb het steentje meegedragen ha ha.

    Slaaplekker!
     
  14. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    @Amona, owh nouja ik probeer iedereen die zich hier meldt in de lijst te zetten, vandaar dat ik jou er ook bij had gezet. Jammer en lastig dat je man niet zo vaak in de buurt is. Is er nog uitzicht op dat hij (ooit) wel mag blijven (geen idee hoe dat werkt nl)?
    Wel fijn dat je 4 weken naar 'm toe kan, wanneer ga je? En mag ik vragen waar je heen gaat?

    De volgende volle maan is... volgens Maanstanden 2011 & 2012 op 10 december 2011 15:38 uur.
    Hoe dat nou kan dat dat 'smiddags is snap ik ook niet. Er is dan m.i. eerder kans op zon- dan op maanlicht :)
     
  15. Iloiza

    Iloiza Fanatiek lid

    Mar 26, 2008
    2,894
    1
    0
    Multitasker
    Ik denk dat ik intussen op 2DPO of op 4DPO zit.
    Mijn temp was vanmorgen weer iets gestegen, naar 36.4. De vorige cyclus steeg mijn temperatuur ook geleidelijk, en niet in één keer met 0,3 graden.
    FF geeft nu nog niets aan bij mij, maar als ik bij morgen en overmorgen fictieve temperaturen invul (van 36.4 of hoger) zet hij mijn kruis op dag 29!! Dus wél de tweede dag van mijn positieve ovutest, net als de vorige keer. Ik zou het prima vinden, of ik nou op 29CD of op 31CD mijn eisprong zou hebben gehad. Ik ben al lang blij dat ik zeer waarschijnlijk wél gewoon een eisprong heb gehad, en rond beide dagen hebben we geklust, dus ik zit nu op het wachtbankje.
    Maar als mijn ei inderdaad op 29CD is geweest, snap ik alleen die rare tempdip van twee dagen geleden niet...

    @ Delta
    Ik ben benieuwd wat jouw temp vandaag deed.

    @ Bouwjaar
    Pffff, ik kan ook echt niets wijs worden uit jouw kaartje. Ik hoop dat je snel een ei en duidelijkheid hebt, en we gaan niet voor een cyclus van 56 dagen hoor!! :(

    @ Maanstand
    Hmmm, 15.38 uur lijkt me inderdaad ook vreemd. Ik denk dat de maan rond die tijd exact vol is, maar helaas kunnen wij hem dan niet zien.
    Misschien maar op 9 dec én op 10 dec de maansteen opladen??
     
  16. Delta

    Delta Niet meer actief

    Ja ik heb mijn eitje gespot! zit nu 3 dpo.. ik had al zo een gevoel dat ik maandag ei had.. ben heel benieuwd wanneer jou kruis komt Iloiza en bouwjaar jij ook meid!!
     
  17. Iloiza

    Iloiza Fanatiek lid

    Mar 26, 2008
    2,894
    1
    0
    Multitasker
    Jaaa!! Wat fijn, Delta!! :D
    Ik ben benieuwd of ik morgen ook weer tempverhoging krijg, want dan weet ik echt zeker dat mijn ei wel geweest is. De vraag is alleen, was het op dag 29 of dag 31??
    Als ik temperaturen in de toekomst ga invullen, krijg ik van FF een kruis op 29CD, welke temp ik ook invul boven de 36.4. Maar FF baseert dit vooral op de positieve ovutesten, want als ik die weg haal, verplaatst FF mijn kruis naar 32CD, gisteren dus!! Hmmm, dat lijkt me niet.
    Ach, we gaan het zien. Ik maak me er niet meer druk om. Ik weet bijna zeker dat mijn temp morgen weer zal stijgen dus dan zit ik waarschijnlijk vandaag al op 4DPO. En als mijn temp morgen niet stijgt, dan ga ik écht de huisarts bellen.
    Ik ben er al geweest ivm mijn korte LF en hij wou me al helpen als ik deze ronde af zou tempen. Dus hij zal me zeker niet naar huis sturen als ik wél posi ovutesten krijg, maar geen eisprong. Maar toch hoop ik dat het niet nodig is om naar de ha te gaan.
     
  18. Fortuna

    Fortuna Niet meer actief

    He dames, wat goed dat jullie je ei gevonden hebben!

    Hier weet ik het niet zeker, had wel last van een opgeblazen gevoel en ze zeggen dat dat dan je ei kan zijn... Wie weet..

    Verder nog geen klachten, meestal heb ik een paar dagen voor mn nod wel klachten maar nu nog helemaal niks.. Rara, wat wat doet mijn lichaam nu weer voor vaags ;):D

    Hoe staat het met de steentjes? mijne moet weer nosig gereinigd worden, hij is helemaal verkleurd!
     
  19. Pabbels

    Pabbels Bekend lid

    Oct 24, 2011
    569
    2
    18
    Apeldoorn
    Verkleurd?? Miss zwanger??ik hoop het voor je meid mijn duimen draaien :)
     
  20. Fortuna

    Fortuna Niet meer actief

    Zou wel helemaal te gek zijn natuurlijk :D

    Maar meestal heb ik wel een week voor mijn nod wat kwaaltjes en nu helemaal niks! Vreemd toch. Daarom denk ik dat het weer niet raak is, want de meeste dames hebben toch wel wát kwaaltjes als ze echt zwanger zijn. Ik durf er ook niet echt heel erg op te hopen hoor. Enne, mijn pendels zeggen pas Januari :p

    Misschien is mijn cyclus gewoon langer nu. ALs dat het geval is weet ik niet of ik doorga met de maansteen. want dat schommelt het de laatste tijd wel erg veel. Hoopte er juist ook een regelmatige cyclus van te krijgen..

    Ow, 4 dagen duurt nog zo laaaang om te wachten met testen.
    Wil iemand het me verbieden dat ik naar de Kruidvat ga?:D
     

Share This Page